True Love: Za nami Ceremonia Miłości. Kto pożegnał się z programem? 

True Love: Za nami Ceremonia Miłości. Kto odpadł z porgramu?
True Love: Za nami Ceremonia Miłości. Kto odpadł z porgramu?
wideo 2/2

Za nami Ceremonia Miłości! Jakie pary powstały? Kto musiał spakować walizki i wrócić do Polski? 

Nieoczekiwany zwrot akcji tuż przed Ceremonią Miłości sprawił, że wcześniejsze decyzje chłopaków przestały obowiązywać. Jakie w efekcie powstały pary i czy mają szansę na prawdziwą miłość?

Oliwia pozostała w parze z Kubą. Tu obyło się bez zaskoczeń i wszystko wskazuje na to, że obydwoje czują się coraz lepiej w swoim towarzystwie. Trzymamy za nich mocno kciuki i czekamy, aż ich serca zapłoną na dobre.

Pewną niespodzianką był wybór Filona, który postawił na Agatę. Czy mają szansę stworzyć coś trwałego? Obydwoje podeszli do tej relacji z dużym zapałem i nadziejami. Oby kolejny tydzień dowiódł, że był to najlepszy z możliwych wyborów.

Kamil zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami wybrał Julię, rezygnując z dotychczasowej relacji z Sarą. Znacznie większym zaskoczeniem była decyzja Marcina, który wybrał Marynę. Jego relacja z Kingą zakończyła się dość burzliwie i od dawno było jasne, że żadne z nich nie chce tego kontynuować. W żadnym jednak momencie Marcin nie sygnalizował zainteresowania Maryną.

Mateusz tym samym dostał zielone światło i wybrał Kingę, to nie spodobało się Agacie, która liczyła, że dzisiejszy wieczór zakończy właśnie z nim w pokoju.  Jednak najtrudniejsze zadanie stało dziś przed Filipem, to on musiał odesłać jedną z dziewczyn do domu. Chłopak zdecydował się stworzyć parę z Sarą i tym samym odesłał Karinę do Polski.

Zobacz również:

TRUE LOVE: Karina o swoim odejściu z programu
TRUE LOVE: Karina o swoim odejściu z porgramu Karina jako pierwsza opuszcza dom True Love. Czy uważa, że mogła postąpić inaczej w relacji z Filipem?

Więcej dodatkowych materiałów czeka w player.pl!

Pozostałe wiadomości