Totalne remonty Szelągowskiej: Top 5 metamorfoz z 5. edycji

Dorota Szelągowska i jej ekipa w programie "Totalne remonty Szelągowskiej" odmienili domy i mieszkania osób, które czynią dobro dla innych. Zobacz TOP 5 metamorfoz z 5. sezonu.

"Totalne remonty Szelągowskiej 5" - metamorfozy

Dorota Szelągowska oraz jej współpracownicy w programie "Totalne remonty Szelągowskiej" przeprowadzili spektakularne remonty, które odmieniły życie bohaterów programu. Wybraliśmy 5 największych metamorfoz, które wykonała projektantka oraz eksperci w 5. serii. Bohaterowie każdego odcinka programu byli wzruszeni, szczęśliwi i zaskoczeni finałowymi efektami remontów.

Dorota Szelągowska oraz ekipa "Totalnych remontów Szelągowskiej" wykonali metamorfozy w czterech mieszkaniach i czterech domach. Przypominamy fragmenty piątego sezonu.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Metamorfozy mieszkań

Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
Totalne remonty Szelągowskiej: Finał pełen emocji
wideo 2/4

"Totalne remonty Szelągowskiej" w TVN

Za nami 5. edycja programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska nagrodziła metamorfozami domów i mieszkań osoby, które bezinteresownie poświęcają się dla innych. Są życzliwi i pomocni. Warto czynić dobro, bo ono wraca. Każdy z nas w swoim otoczeniu ma kogoś, kto całkowicie skupia się na pomocy drugiemu człowiekowi. Często zapomina o swoich potrzebach. Zawsze można liczyć na jego wsparcie i oddanie, nawet w najtrudniejszej sytuacji. Metamorfoza domu lub mieszkania wykonana przez projektantkę oraz jej niezawodną ekipę była prezentem od bliskich.

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Odmienione domy

Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncie
Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncieTVN
wideo 2/6

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości