Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Zobacz zwiastun 7. odcinka

Aktualności

Zobacz zapowiedź 7. odcinka, 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj w TVN i Playerze.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 7.

Bohaterką siódmego odcinka "Totalne remonty Szelągowskiej" jest Gosia, która pracuje w domu dziecka. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i bez reszty poświęca się dzieciom. Jej działania nie kończą się na opiece nad mieszkańcami placówki. Gosia organizuje dla nich wycieczki i wakacyjne wyjazdy. Szuka sponsorów i dodatkowych funduszy. Robi wszystko, co tylko może, by jej podopieczni nie czuli się wykluczeni i pozbawieni szansy na szczęśliwe życie.

Uczestniczka programu jest niezwykle szczerym, dobrym i uczciwym człowiekiem. Do tego kolorowym ptakiem, który kocha modę i zakupy w lumpeksach. W związku z tym Dorota przygotuje dla niej specjalną niespodziankę.

Bohaterka samotnie wychowywała dorosłego już obecnie syna. Jakiś czas mieszkał u niej ze swoją dziewczyną, z którą nawiązały bardzo dobrą relację. Niestety krótko przed przyjazdem Doroty i jej ekipy, partnerka syna popełniła samobójstwo. Gosia bardzo przeżyła jej śmierć. Traktowała ją jak swoją przyszywaną córkę. Do tej pory nie udało jej się uporać z tą tragedią.

Jej mieszkanie jest bardzo małe i bardzo potrzebuje remontu. Tak małe przestrzenie są zawsze dla Doroty prawdziwym wyzwaniem.

Nowy odcinek programu "Totalne remonty Szelągowskiej" 12 grudnia, o godz. 21.35 w TVN.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości