Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej 5: Najlepsze fragmenty 8. odcinka

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Natalia z mężem wzruszyli się
Totalne remonty Szelągowskiej: Natalia z mężem wzruszyli sięTVN
wideo 2/7

Zobacz podsumowanie finałowego odcinka, 8. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Oglądaj w player.pl.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - sezon 5., odcinek 8.

Dorota Szelągowska oraz jej współpracownicy podjęli duże wyzwanie. W ostatnim odcinku 5. sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" wykonali metamorfozę mieszkania Natalii. Lokum przed remontem było reliktem przeszłości i królestwem boazerii. Bohaterka programu i jej mąż byli bardzo wzruszeni. Nie spodziewali się takiej zmiany.

Totalne remonty Szelągowskiej: Natalia zaniemówiła z wrażenia
Totalne remonty Szelągowskiej: Natalia zaniemówiła z wrażenia Zobacz fragment 8. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej 5". Źródło: TVN

Natalia razem z mężem wychowuje 4-letniego syna Bartka. Kiedy się urodził w jego brzuchu znaleziono torbiel. Dziecku potrzebna była operacja. Tak trafili do Centrum Zdrowia Dziecka. Leczenie chłopca przebiegło sprawnie i szybko. Chłopiec wyzdrowiał. Wizyta w szpitalu wstrząsnęła Natalią i na zawsze zmieniła jej życie. Od tamtej pory kobieta pomaga bardzo ciężko chorym dzieciom. Organizuje i angażuje się w zbiórki. Robi wszystko, żeby wesprzeć rodziny chorych na SMA. Jedna z mam chorującego dziecka zgłosiła ją do programu. W związku z tym niespodzianka także była związana z pomaganiem. Bohaterka ósmego odcinka "Totalne remonty Szelągowskiej" była zaskoczona, kiedy zorientowała się, o co tak naprawdę chodzi. Na miejscu zbiórki pojawiła się Dorota Szelągowska i przekazała Natalii informację o remoncie.

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

Dorota spotkała się z Natalią w Miejskim Domu Kultury JATKI w Ostrowi Mazowieckiej Dziękujemy! Spotkanie z przyjaciółmi odbyło się w restauracji HI’LOFT w Wyszkowie. Serdecznie dziękujemy!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości