Ślub...: Miała być niespodzianka, wyszło nieco inaczej

Ślub...: Miała być niespodzianka, wyszło nieco inaczej
Jakiś czas temu Justyna zrobiła mężowi niespodziankę i nieoczekiwanie przyjechała do Poznania. Teraz Przemek postanowił zaskoczyć żonę tym samym.

Justynę i Przemka dzieli kilkaset kilometrów. On mieszka w Poznaniu, ona w Warszawie. Póki co para nie ustaliła kto, gdzie się przeniesie i starają się dzielić życie pomiędzy dwoma miastami.

Ślub...: Justyna z psem z przodu, Przemek w tyle czyli małżeński spacer po Warszawie

Przemek spędził w Warszawie kilka dni, które minęły na wspólnym leżeniu na kanapie i spacerach. Pies Justyny wymaga dużej uwagi, więc plan atrakcji był podporządkowany pod pupila. Kiedy Przemek wrócił do siebie, nie wytrzymał długo bez żony. Postanowił zrobić jej niespodziankę i nieoczekiwanie zjawić się pod drzwiami.

Ślub...: Justyna zrobiła mężowi niespodziankę. Takiej reakcji się nie spodziewała!

Niestety, plan nie do końca wypalił. Justyna wypatrzyła męża na parkingu pod jej blokiem i zanim Przemek zdążył się schować, spytała, czy ma romans z jej przyjaciółką. Nie wiadomo, kto był bardziej zaskoczony całą sytuacją, on czy ona.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!