Aktualności

Ślub...: Marta nie chce mieć kontaktu z Maćkiem?

Aktualności

Ślub...: Marta nie chce mieć kontaktu z Maćkiem?

Marta i Maciek zdecydowali, że najlepiej będzie, gdy spędzą kilka dni oddzielnie. Mężczyzna wrócił do swojego domu w Szczecinie i od tamtej pory nie ma kontaktu z żoną. Marta nie chce mieć z nim nic wspólnego?

PREMIEROWE ODCINKI 8. EDYCJI EKSPERYMENTU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" WE WTORKI O 21:35 W TVN I PLAYER.PL.

Po powrocie z podróży poślubnej Marta i Maciek na kilka dni wspólnie zamieszkali w mieszkaniu Marty w Katowicach. Tam też odwiedziła ich ekspertka - Karolina Tuchalska-Siermińska. Ta wizyta jeszcze pogłębiła spory oraz niesnaski, które od samego początku powstawały między parą. Atmosfera była napięta, zwłaszcza, że w obecności żony Maciek powiedział Karolinie Tuchalskiej-Siermińskiej, że Marta mu się nie podoba i od początku nie stara się o dobre relacje z nią. Już wcześniej nie ukrywał zresztą, że wiele rzeczy mu się w Marcie nie podoba. I nie wahał się jej o tym mówić.

Nieustannie krytykował Martę, dlatego rozstanie wydawało się dla pary dobrym rozwiązaniem. Maciek wrócił do siebie do Szczecina. Od tej pory żona nie chce mieć z nim kontaktu? Marta przestała odbierać telefon i odpisywać na wiadomości...

Pozostałe wiadomości