Aktualności

Ślub...: Czy Patryk spodoba się Marcie? Jej rodzina obawia się, że jest za ... niski

Aktualności

Ślub...: Czy Patryk spodoba się Marcie? Jej rodzina obawia się, że jest za ... niski

Jedną z par, którą w 8. edycji eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia" połączyli eksperci, tworzą Marta i Patryk. Ostatnie chwile przed poznaniem małżonki były dla mężczyzny stresujące. Zwłaszcza, że usłyszał, że może być dla niej za niski!

PIERWSZE CZTERY ODCINKI 8. EDYCJI EKSPERYMENTU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA" JUŻ DOSTĘPNE W PLAYER.PL. PREMIEROWE ODCINKI W KAŻDY WTOREK O 21:35 W TVN I PLAYER.PL.

Patryk jeden ślub (i rozwód) ma już za sobą. Mimo to nie zraził się do instytucji małżeństwa i za radą najbliższych zgłosił do eksperymentu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci na żonę wybrali mu rok starszą Martę. Para po raz pierwszy zobaczyła się przed urzędnikiem stanu cywilnego, a chwilę później złożyła sobie przysięgi małżeńskie.

Zanim jednak to nastąpiło Patrykowi towarzyszył ogromny stres. Jego kulminacja nastąpiła w momencie oczekiwania na pojawienie się Marty. Kompletnie nie wiedział, czego i kogo może się spodziewać. Usłyszał natomiast, że może okazać się dla swojej przyszłej żony ... zbyt niski.

Pozostałe wiadomości