Projekt Zima

Przed nami kolejna edycja Projektu Zima TVN – cyklu zimowych imprez na stokach polskich gór

Projekt Zima

Do końca ferii w każdy weekend będziemy z Wami aktywnie spędzać czas w miasteczkach Projektu Zima w pięknych kurortach narciarskich.

Czekać będzie tam na Was moc zimowych atrakcji.

Przygotowaliśmy wiele gier i zabaw sportowych oraz konkursów z nagrodami. Do Waszej dyspozycji będą strefy sponsorskie z aktywnościami, ciepłymi napojami i poczęstunkiem.

Na miłośników sportów zimowych czekać będą instruktorzy narciarstwa, a dla odważniejszych przygotowaliśmy zawody narciarskie i snowboardowe. Projekt Zima to także coś dla duszy, zaplanowaliśmy dla Was spotkania z gwiazdami, dawkę dobrej muzyki, koncerty oraz imprezy w stylu apres ski.

A zatem jak ferie zimowe – to tylko z Projektem Zima TVN!

Pierwszy przystanek na trasie Projektu to Czarna Góra Resort (Sienna). Zapraszamy na weekend pełen zimowych aktywności, niespodzianek oraz pozytywnych emocji!

W miasteczku Projektu Zima bawimy się w najbliższy weekend w godzinach 9:00 – 16:00, a dodatkowo w sobotę od 17:30 startujemy z koncertem i apres ski.

Projekt Zima 2023 Źródło: mat.prasowe

W Czarnej Górze Resort spotkamy się m.in z Eweliną Lisowską - piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Ewelina ma w dyskografii 4 solowe albumy, a wydane przez nią płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za ich sprzedaż otrzymała dwie złote płyty. Jej single wielokrotnie znajdowały się w topie najczęściej odsłuchiwanych polskich utworów. Uczestniczka i finalistka kilku programów telewizyjnych m.in Mam Talent, X-factor. Pasjonatka kickboxingu i jazdy na snowboardzie, od 2018 prowadzi konto na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad pół miliona użytkowników. Obecnie pracuje na wydaniem nowego albumu. 

Relacje z Projektu Zima przygotują dla widzów Olivier Janiak w programie Co za tydzień oraz reporterzy Dzień Dobry TVN. Dodatkowo redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały prognozy pogody ze stoku.

Trasa Projektu Zima 2023:

28 – 29 stycznia - Czarna Góra Resort

4 – 5 lutego - Winterpol Karpacz

11 – 12 lutego - Szklarska Poręba - Jakuszyce

18 – 19 lutego - Kotelnica Białczańska

25 – 26 lutego - Zieleniec Sport Arena, Stok Gryglówka

REGULAMIN

Źródło zdjęcia głównego: x news

Pozostałe wiadomości