Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Czym nie wdepniemy w kałużę?

Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Czym nie wdepniemy w kałużę?

Olga Żukowicz przyjechała z Gdyni. Ukończyła psychologię, etnologię i produkcję w szkole filmowej. Na co dzień pracuje jako psychoterapeutka. Jako jedyna znała poprawną odpowiedź w "kto pierwszy, ten lepszy". Oldze w studio towarzyszy tata. Jedno z pierwszych pytań na drodze do miliona dotyczy.... no właśnie nie do końca wiadomo czego. Olga decyduje się na koło ratunkowe. Czy 50:50 rozwieje jej wątpliwości? Oglądajcie premierowy odcinek już dziś o 20:55.

Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres może okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach?

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie.

Pozostałe wiadomości