Odcinki

MasterChef 12, odcinek 2

Odcinki

Drugi odcinek przyniesie niezwykłe emocje i wyjątkowe wyzwanie pod nazwą "Mind Food". Gościem specjalnym będzie znana trenerka fitness, Ewa Chodakowska, która doda odrobinę sportowego zacięcia do rywalizacji.

MasterChef 12: Odcinek 2
MasterChef 12: Odcinek 2

Zadanie nie będzie polegało tylko na przygotowaniu pysznego dania, ale również na zadbanym, przemyślanym skomponowaniu posiłku, który stymuluje umysł i poprawia koncentrację. Rywalizacja będzie zacięta, a kucharze amatorzy dadzą z siebie wszystko, by zaimponować jurorom i Ewie Chodakowskiej. Każde danie będzie oceniane nie tylko pod względem smaku, ale także jakości składników, ich wpływu na umysł, a także estetyki prezentacji.

W drugiej części odcinka, jurorzy z humorem wyrażają nadzieję, że mózgi uczestników są w szczytowej formie. Konkurencja eliminacyjna będzie wymagała nie tylko umiejętności kulinarnych, ale także inteligencji i inwencji twórczej. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji tylko resztki z poprzedniej konkurencji. To wyjątkowy aspekt tego zadania - kucharze działają w duchu "zero waste", starając się stworzyć wyjątkowe danie, nie marnując ani grama produktów. Jedno jest pewne: jeden z uczestników będzie musiał opuścić kuchnię MasterChefa.

Aktualności