Masterchef Junior: Kto zdobył immunitet?

Do kuchni MasterChefa Juniora ponownie wkroczyło 16 dzieciaków w wieku od 8 do 12 lat. Młodzi i zdolni kucharze z całej Polski, zaprezentowali swoje umiejętności kulinarne i zaczęli walkę o tytuł VIII MasterChefa Juniora.

Masterchef Junior 8 odc 1

Ich zmagania oceniło jury w składzie – Ania Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W pierwszej części odcinka kuchnia MasterChefa zamieniła się w prawdziwą tropikalną wyspę. Żyrafa, zebra i małpa to nie są jedyne niespodzianki, które czekały na dzieciaki.  Tematem konkurencji były galaretkowe torty, które dzieci musiały zrobić w parach. W drugiej części kucharze poznali słodkowodne polskie bestie - jesiotra, suma i szczupaka. Stawką tego zadania był immunitet, który może ułatwić awans do kolejnych odcinków.

Zwyciężczynią rybnego zadania okazała się być Martyna, która zdobyła złotą przypinkę Masterchefa i będzie mogła wybrać, w którym z najbliższych zadań poczuje się bezpieczna!

Masterchef Junior: Torty marzeń
Masterchef Junior: Torty marzeń Masterchef Junior: Uczestników czeka wiele przygód w tym sezonie! Zaczynają od stworzenia tortów w parach!
Pozostałe wiadomości