LEGO Masters: Podwodna wyprawa Jacka i Marcina!

LEGO Masters: Podwodna wyprawa Jacka i Marcina!

Jacek i Marcin zabierają nas w podróż do niezwykłych morskich głębin, by z kapitanem startu Anemo zgłębić tajemnice Atlantydy. Czy jurorzy dadzą się ponieść tej historii?

Uczestnicy rozpoczynają odcinek od sportretowania swojego partnera z drużyny przy użyciu klocków. Trudność polega na tym, że portret trzeba wykonać...z pamięci. Po tej artystycznej rozgrzewce czas na kolejne emocje. Drużyny otrzymają 8 godzin aby wybudować konstrukcje, które zostaną zatopione w ogromnych akwariach. Para, której budowla zatopi się w najmniej efektowny sposób, będzie musiała opuścić program.

LEGO Masters: Budowla Jacka i Marcina

>>Oglądaj LEGO Masters na TVN i PLAYER.PL<<

Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień ale nie tylko. Wśród zadań pojawią się także takie, które zabiorą uczestników w świat wielkiej mody, czy teatru. 

W każdym z sześciu odcinków do wykonania będą dwa zadania. Do rywalizacji stanie sześć drużyn. Na zwycięzcę czekają nagrody, o które warto zawalczyć: tytuł Mistrza LEGO, 100 tysięcy zł. oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

Pozostałe wiadomości