Kuba Wojewódzki: Zobacz najlepsze fragmenty 2. odcinka!

Kuba Wojewódzki: Jak być lubianym w show-biznesie? Odpowiada Piotr Gąsowski!
Kuba Wojewódzki: Jak być lubianym w show-biznesie? Odpowiada Piotr Gąsowski!
wideo 2/8

Za nami 2. odcinek nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki". Tym razem w studiu zagościli Roxie Węgiel oraz Piotr Gąsowski. Podczas tej rozmowy nie zabrakło szczerych wyznań, przezabawnych żartów a także... muzycznej niespodzianki!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok niego nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie.

Kuba Wojewódzki: Roxie Węgiel i Piotr Gąsowski

W 2. odcinku programu uśmiech niemal nie schodził gościom i prowadzącemu z twarzy. Piotr Gąsowski opowiedział o swojej studenckiej przygodzie z filmem dla dorosłych, o działalności na Instagramie oraz odpowiedział Kubie na pytanie, jak to jest być lubianym w show-biznesie.

Z kolei Roksana Węgiel przypomniała swoim rozmówcom, jak to jest zakochać się od pierwszego wejrzenia, opowiedziała o początkach swojej kariery i oceniła ostatnie polskie preselekcje do Eurowizji. W studiu nie mogło zabraknąć także wyjątkowego wykonania jej najnowszego singla "Miasto".

Ciąg dalszy 2. odcinka programu "Kuba Wojewódzki" obejrzysz w Playerze..

Pozostałe wiadomości