Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: Roxie Węgiel szczerze o dorastaniu w świetle reflektorów

Podczas dzisiejszego spotkania w studiu Kuby Wojewódzkiego Roxie Węgiel zbierze się na prawdziwie szczere wyznanie. Czy dorastanie na oczach milionów Polaków jest dla niej łatwym zadaniem?

Roxie Węgiel była już gościnią Kuby Wojewódzkiego, kilka lat temu, kiedy była jeszcze dzieckiem. Dzisiaj ma skończone 18 lat i prawnie jest już osobą dorosłą. Przez ten czas wiele w jej życiu się zmieniło, dorastała, a fani uważnie przyglądali się jej przemianie.

Dorastanie na oczach całej Polski jest ciężkie. Nie jest to łatwe. Na pewno wiąże się z dużą presją - jednak jesteś na oczach milionów ludzi i wszyscy cię oceniają. Ja na początku niezbyt dobrze sobie z tym radziłam, brałam do siebie opinię innych ludzi, co wpędziło mnie później w bardzo zły stan psychiczny. Ale teraz jest już dobrze, mam do tego wielki dystans więc uważam, że tak po prostu miało być i to też mi dużo dało. Bardzo mnie to wzmocniło.

Kuba Wojewódzki: Roxie Węgiel i Piotr Gąsowski

Premiera 2. odcinka nowego sezonu już dziś o 22:40 na antenie TVN. A jeśli będziecie mieli ochotę na więcej, to dalsza część programu dostępna będzie w Playerze.

Pozostałe wiadomości