40 kontra 20: Tom rzuci się na podbój serca Amello

40 kontra 20: Tom rzuci się na podbój serca Amello

Choć czterdziestolatek będzie starał się wykorzystać sprawdzone strategie uwodzenia, dziewczyna okaże się mało podatna na jego słynne już „macaroni”. Chwilowo sceny największych dramatów przeniosą się z willi na glamping, gdzie sytuacja zaczyna przerastać wszystkich uczestników.

40 kontra 20: "Rozsiewasz plotki"
40 kontra 20: "Rozsiewasz plotki"

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Choć się gorzko pocałujemy! Dla show!"
40 kontra 20: "Choć się gorzko pocałujemy! Dla show!"
Pozostałe wiadomości