Aktualności

40 kontra 20: Monika odpada z programu!

Aktualności

W ceremonii wyboru udział weźmie już tylko 6 uczestniczek. Każda z nich jest bliska czyjemuś sercu. Na tym etapie wybór jest zadaniem karkołomnym, a może raczej – sercołomnym. Które z pań wejdą do finału, a kto będzie musiał wśród potoku łez opuścić Grecję? W ograniczonym gronie emocje wcale nie będą mniejsze. Zwłaszcza, że dwie zwyciężczynie quizu czeka odbiór nagród, a to w konsekwencji może rzutować na ostateczny wybór mężczyzn.

40 kontra 20: Tom i Tomek przygotowali quiz!
40 kontra 20: Tom i Tomek przygotowali quiz!

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Możemy tę randkę przełożyć na jutro?"
40 kontra 20: "Możemy tę randkę przełożyć na jutro?"
Pozostałe wiadomości