40 kontra 20: Kto zostanie w programie?

40 kontra 20: Kto zostanie w programie?

Wyjaśni się wreszcie kto zostaje w programie, a które z pań będą musiały opuścić bajkową rezydencję. Rozstrzygnięcie będzie wielkim zaskoczeniem, a wstrząs będzie o wiele silniejszy niż zwykle. Zobaczcie fragment z odcinka!

40 kontra 20: Dżoana wreszcie będzie mogła porozmawiać z Tomem w bardziej intymnych okolicznościach
40 kontra 20: Dżoana wreszcie będzie mogła porozmawiać z Tomem w bardziej intymnych okolicznościach

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Jaki Ty masz kontakt z Tomem?"
40 kontra 20: "Jaki Ty masz kontakt z Tomem?"
Pozostałe wiadomości