40 kontra 20: Czy to "przyjacielska" randka?

40 kontra 20: Czy to "przyjacielska" randka?

Z powodu migreny Kasia rezygnuje z randki z Tomkiem. Zamiast niej do restauracji pójdzie trójka, która pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

Gdy w grę nie wchodzą skrywane uczucia, dużo łatwiej o szczere wyznania. Izka, jako najbliższa powierniczka gospodarza glampingu, jak nikt inny potrafi wyciągnąć z chłopaka prawdę. Równolegle Magda i Monika, które rywalizują o jego względy, staną do otwartej konfrontacji. Dwudziestolatek przekonany o tym, ze prawdziwe dramaty wydarzają się jedynie w willi, będzie miał okazję do zmiany zdania. Zwłaszcza po tym, co usłyszy od swojego starszego kolegi

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Co ja znowu zrobiłam?!"
40 kontra 20: "Co ja znowu zrobiłam?!"
40 kontra 20: Nocne wędrówki Amiry po willi stają się tematem nr 1.
40 kontra 20: Nocne wędrówki Amiry po willi stają się tematem nr 1.
Pozostałe wiadomości