40 kontra 20: "Czy szukałeś młodszych dziewczyn?"

Reporter:
Po doświadczeniach wczorajszego wieczora mężczyźni muszą dobrze zaplanować strategię przegrupowania tak, aby nie stracić z oczu ważnych dla siebie osób. Podczas intymnej rozmowy Natalia zaoferuje Kasi, że zostanie druhną na jej ślubie z Tomkiem. Ciekawe, czy to słowo na dobrą wróżbę, żarcik, czy przeciwnie – próba zapeszenia rodzącego się szczęścia? Przez większość dnia życie będzie toczyć się wokół jednego tematu: czy Kasia kłamie? Galimatias rodem z tasiemcowej telenoweli spowoduje, że dziewczyny jeszcze bardziej przestaną sobie ufać.
40 kontra 20: "Czy szukałeś młodszych dziewczyn?"

Co wydarzyło się w 19. odcinku? Zobacz fragment!

Reporter: Po doświadczeniach wczorajszego wieczora mężczyźni muszą dobrze zaplanować strategię przegrupowania tak, aby nie stracić z oczu ważnych dla siebie osób. Podczas intymnej rozmowy Natalia zaoferuje Kasi, że zostanie druhną na jej ślubie z Tomkiem. Ciekawe, czy to słowo na dobrą wróżbę, żarcik, czy przeciwnie – próba zapeszenia rodzącego się szczęścia? Przez większość dnia życie będzie toczyć się wokół jednego tematu: czy Kasia kłamie? Galimatias rodem z tasiemcowej telenoweli spowoduje, że dziewczyny jeszcze bardziej przestaną sobie ufać.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

Pozostałe wiadomości