Aktualności

40 kontra 20: "Czy ja się mieszam w Twoje konflikty?"

Aktualności

Jeśli do tej pory wśród mieszkańców rezydencji można było wyczuć rywalizację o tytuł królowej dramy, to dziś na godność tę zdecydowanie zasłuży Tom. Jego foch po otrzymaniu kartki od Tomka będzie utrzymywał się dłużej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nawet Amira spojrzy na swój obiekt pożądania innymi oczami. Jednak samcze niesnaski odciągną uwagę zwaśnionych pań tylko na moment. Kasia i Magda nadal nie potrafią przywrócić między sobą dyplomatycznych stosunków. 

40 kontra 20: "Nie podoba mi się Twój stosunek do kobiet!"
40 kontra 20: "Nie podoba mi się Twój stosunek do kobiet!"

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: "Nie chcę takiej atmosfery!"
40 kontra 20: "Nie chcę takiej atmosfery!"
Pozostałe wiadomości