40 kontra 20: "Co z Amirą?"

40 kontra 20: "Co z Amirą?"

Jakie plany ma Tom?

Podczas wspólnego treningu Tomek i Tom utną sobie interesującą pogawędkę. Tomek, który wydawał się coraz bardziej zaangażowany w relację z Kasią podzieli się zaskakującymi wątpliwościami na jej temat.

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Tom opowiedział o swoich dzieciach!
40 kontra 20: Tom opowiedział o swoich dzieciach!
40 kontra 20: "Choć się gorzko pocałujemy! Dla show!"
40 kontra 20: "Choć się gorzko pocałujemy! Dla show!"
Pozostałe wiadomości