40 kontra 20: Amira postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce!

40 kontra 20: Amira postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce!

Czy będzie z tego "afera"?

Tymczasem Tom zabierze na roztańczoną randkę dwie rezydentki willi. Tam pośród gorących rytmów pojawi się ktoś niezapowiedziany. Czterdziestolatek już nie pierwszy raz wróci z randki w powiększonym gronie. Jednak nie to wywoła wśród mieszkanek willi prawdziwe zamieszanie. Na tapecie pojawi się bowiem plotka, którą rozpowszechni Natalia, a na haczyk intrygi dadzą się złapać pozostałe fanki Toma. To co odkryją po przeprowadzeniu tajnego śledztwa wywoła skandal, o jakim nikomu w rezydencji się nie śniło.

40 kontra 20: "Z kim ja stąd wyjdę?"
40 kontra 20: "Z kim ja stąd wyjdę?"

40 kontra 20: O czym jest program?

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

40 kontra 20: Monika i Tomek - czy coś z tego będzie?
40 kontra 20: Monika i Tomek - czy coś z tego będzie?
Pozostałe wiadomości