Azja Express PRZED EMISJĄ W TV: Zobacz fragmenty 2. odcinka!

Prezentujemy fragmenty 2. odcinka "Azja Express" przed premierą. Oglądaj w sobotę, 11 marca o godzinie 20:00 w TVN i Playerze.

"Azja Express" - odcinek 2., sneak peek

W drugim odcinku "Azja Express" rywalizacja nabrała tempa. Pierwsze zadanie na trasie wyścigu wymagało sprawności i skupienia. Uczestnicy strzelali z łuku do tradycyjnej osmańskiej tarczy. Musieli także dokładnie policzyć elementy garderoby łucznika. Andziaks i Luka podzielili się obowiązkami podczas realizacji tej misji. Angelika powiedziała do męża: "Ja myślę, ty strzelaj".

Azja Express: Ja myślę, ty strzelaj
Azja Express: Ja myślę, ty strzelaj Zobacz fragment programu "Azja Express". Źródło: TVN

Czesław Mozil i Dorota Mozil szukali noclegu na po zakończeniu dziennego etapu wyścigu w "Azja Express". Artysta i jego żona mieli szczęście do życzliwych i gościnnych ludzi. Zostali zaproszeni na imprezę urodzinową. Byli bardzo wzruszeni gościnnością i serdecznością. Czesław wyznał: "Spędzamy czas na urodzinach dziecięcych. To jest o wiele lepsze, niż szlajanie się po ulicach. Jak możemy chcieć być dzisiaj w hotelu? Na dziecięcych urodzinach, dostaliśmy dokładnie dziecięce porcje, to było najlepsze".

Azja Express: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej
Azja Express: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej Zobacz fragment programu "Azja Express". Źródło: TVN

Najważniejszy w programie "Azja Express" jest czas. W drugim odcinku zasada numer jeden brzmi – nie być ostatnim na mecie. Uczestnicy wykonają kolejne zadania. Na polach słoneczników zrealizują trudną misję. Dwa duety mogły wytaplać się w oleju . Kasia Gąsienica i Jędrek Gąsienica oraz Krystian Pesta i Oliwia Pesta bawili się świetnie. Kto wygrał amulet i pieniądze? Dowiesz się w nowym odcinku programu.

Premiera 2. odcinka "Azja Express" w sobotę, 11 marca, o godzinie 20:00 w TVN i player.pl.

Azja Express: Super szybki ślizg Jędrka
Azja Express: Super szybki ślizg Jędrka Zobacz fragment programu "Azja Express". Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

W soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00 premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express". Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

"Azja Express" – uczestnicy

Uczestniczki i uczestnicy trzeciej edycji "Azja Express" to: - Andziaks i Luka - Kasia Gąsienica i Andrzej Gąsienica - Reni Jusis i Remigiusz Dorawa - Paulina Krupińska-Karpiel i Izabela Połeć - Czesław Mozil i Dorota Mozil - Wojtek Łozowski i Bartosz Kochanek - Krystian Pesta i Oliwia Pesta - Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości