Azja Express: Czesław i Dorota Mozil - test zgodności

Czesław i Dorota Mozil podzieli się szczegółami swojego udziału w programie "Azja Express".

Czesław i Dorota Mozil w "Azja Express"

Czesław Mozil do udziału w programie "Azja Express" zaprosił swoją żonę. Dorota Mozil lubi podróżować, dlatego przyjęła propozycję męża. Artystyczny duet dał się poznać widzom, jako para, która miała swoje codzienne rytuały podczas wyścigu. Rywalizację na czas połączyli z celebrowaniem pobytu w Turcji. Małżonkowie odpadli z "Azja Express" w 2. odcinku reality show. Zameldowali się jako ostatni na mecie.

"Przez brak mojej logiki odpadliśmy" - powiedział Czesław Mozil odpowiadając na jedno z pytań w teście zgodności par.

Czesław Mozil i Dorota Mozil otrzymali serię pytań dotyczące ich udziału w "Azja Express". Muzyk wyznał, że spakował więcej niepotrzebnych rzeczy i miał cięższy plecak. Małżonkowie oboje wskazali na siebie wzajemnie odpowiadając na pytanie związane z radzeniem sobie pod presją czasu. Dorota lubiła dłużej spać i miała trudności z porannym wstawaniem. Przyznała, że bardziej denerwowała się, marudziła oraz bała się częściej od męża. Obejrzyj wideo i poznaj wszystkie pytania oraz odpowiedzi z testu zgodności par.

Azja Express: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej
Azja Express: Czesław i Dorota na imprezie urodzinowej Zobacz fragment programu "Azja Express". Źródło: TVN

"Azja Express" – premiera w TVN

W soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00 premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express". Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości