Andziaks i Luka o podróży poślubnej w Azja Express: Wspomnienie do końca życia

Andziaks i Luka opowiedzieli o podróży poślubnej podczas realizacji "Azja Express". Czy była to dobra decyzja?

Andziaks i Luka - podróż poślubna

Andziaks i Luka należą do najpopularniejszych youtuberów w Polsce. W lipcu pobrali się. Ich ślub cieszył się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Udział w "Azja Express" był dla nich także podróżą poślubną. Byli zgranym duetem podczas wyścigu. Andziaks bardzo dobrze dogadywała się z partnerem. Luka wspierał żonę w reality show.

Dla nas program "Azja Express" był podróżą poślubną. Wzięliśmy ślub w lipcu. Pod koniec września wyjechaliśmy do Azji. To była nasz podróż, bardzo mi się to podoba, bo jest to dosyć nietypowe. Wiele osób pytało nas, czy my faktycznie po tej podróży poślubnej w Azji będziemy jechać gdzieś dalej? Już mamy swoją podróż odbębnioną i nie ma co szukać dalej. Fajne wspomnienie, już na lata, do końca życia. Chyba że będziesz miał inną żonę - powiedziała Andziaks, w ostatnim zdaniu spojrzała przekornie na Lukę.

Wszystkie odcinki "Azja Express" i "Ameryka Express" obejrzysz w Playerze.

"Azja Express" – premiera w TVN

Premierowe odcinki nowego sezonu "Azja Express" w soboty w TVN i Playerze o godzinie 20:00. Nowa edycja reality show rozpoczęła się 4 marca. Program prowadzi Daria Ładocha. Gwiazdy razem ze swoimi partnerkami i partnerami rywalizowały o wygraną. Trasa wyścigu prowadziła przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan.

Azja Express: Zwiastun 3. odcinka
Azja Express: Zwiastun 3. odcinka Zobacz zapowiedź 3. odcinka programu "Azja Express". Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości