Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:10

Kuloodporni

N
110min

Czarnoskóry tajniak Jack Carter (Damon Wayans) z oddziału kryminalnego prowadzi śledztwo przeciwko królowi narkotykowego biznesu, Frankowi Coltonowi (James Caan). Aby zdobyć dowody przeciwko gangsterowi, próbuje przeniknąć w szeregi mafii. Udając drobnego włamywacza, zaprzyjaźnia się ze złodziejem samochodów, Archiem Mosesem (Adam Sandler). Mosesem. Razem dokonują włamań do aut, razem przesiadują w barze, racząc się mocniejszymi trunkami. Muskularnie zbudowany Jack zawsze występuje w obronie słabszego i gruncie rzeczy dobrodusznego kolegi, zdobywając jego sympatię i zaufanie. Pewnego razu Archie, który ma powiązania z gangiem handlarzy narkotyków, wtajemnicza przyjaciela w plany Coltona. Szykuje się wielka transakcja, na której można zbić fortunę. Wyposażony w podsłuch policjant udaje się na spotkanie z gangsterami, ale sprawy wymykają się spod kontroli. Policjant staje przed trudnym dylematem, musi wybierać między prawem a lojalnością wobec oddanego mu kompana, który obdarzył go zaufaniem. Reżyserem "Kuloodpornych" jest znany operator Ernest R. Dickerson, który przez wiele lat był autorem zdjęć do filmów swego uniwersyteckiego kolegi, Spike'a Lee.

Teraz
03:00

Szpital

Pacjentką dr Anny Nowickiej jest trzydziestolatka, która poważnie raniła się w głowę. Okazuje się że pacjentka uciekała przed seksem z partnerem, bo jest dziewicą. Kobieta bardzo się tego wstydzi i postanawia zerwać z ukochanym. Tymczasem jej przyjaciółka stara się uratować jej związek. Jednocześnie dr Michał Morawski przyjmuje na oddział trzydziestodziewięciolatkę z udarem mózgu. Kobieta boi się, że umrze i prosi męża żeby spełnili plan z młodości i wyjechali w rejs dookoła świata. Córki małżeństwa są wściekłe, bo oczekują, że rodzice kupią im mieszkanie. Jednak mąż pacjentki postanawia spełnić jej marzenie.

Teraz
04:00
Teraz
04:20

Zamieszkać na plaży

30min

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Elizabeth i Mitch to ciężko pracujące małżeństwo z dwunastoletnią córką. Postanowili poszukać domu na zawsze w Palm Coast na Florydzie, gdzie będą mogli rozpocząć wakacje za każdym razem, gdy tylko przejdą przez próg. Elizabeth zakochana jest w widokach, Mitch marzy przede wszystkim o spokojnym sąsiedztwie i polu golfowym.

Teraz
04:50

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Kim i Rob są właścicielami domu z XVIII wieku. Dom uległ zniszczeniu przez pożar, po czym został wyremontowany w 1980 roku. W wyniku odnowy, główna sypialnia zamieniła się w zupełnie nie pasujący do reszty, zielony koszmar. Jeff postara się przywrócić jej dawnego ducha.

Teraz
05:20

Jak to jest zrobione S10

30min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

24-letnia Sandra to młoda pielęgniarka, która zaczęła pracę zawodową w przychodni w czasie pandemii i pierwsze trzy miesiące są dla niej koszmarem: ludzie dzwonią z pretensjami, wyzywają pielęgniarki, wszyscy boją się zakażenia COVIDem. Doświadczone pielęgniarki z przychodni uważają, że Sandra za bardzo się wszystkim przejmuje i ostrzegają ją, że jeśli nie wyrobi sobie grubej skóry, nie poradzi sobie w zawodzie. Jedyna osoba, która rozumie i wspiera Sandrę to Michał, lekarz POZ, pracujący od niedawna w tej samej przychodni. Sandra szczepi pacjentów na COVID i dziś okazało się, że w lodówce zabrakło kilku dawek. Kobieta musiała uspokoić rozjuszonego Ryszarda, emeryta, który wywołał dziką awanturę z tego powodu. Szefowa jest wściekła na Sandrę, że ktoś ukradł szczepionki, a ona ich nie dopilnowała. Młoda pielęgniarka próbuje sama dowiedzieć się, kto stoi za kradzieżą. Boi się, że może to być jej narzeczony Piotrek, student politechniki, który ma kiepską sytuację finansową. Mężczyzna wiele razy powtarzał, że na handlowaniu szczepionką można się obłowić, a kilka razy wpadł do niej do przychodni po godzinach. Sandra rozpoczyna prywatne śledztwo...

Teraz
07:00

Doradca smaku 18 - Grillowana piers z kurczaka z ziemniakami i salatka

5min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Łódź, „Motenegro”. Ania i Marcin oczarowani Czarnogórą, w której spędzili cudowne wakacje, po powrocie do rodzinnej Łodzi dowiedzieli się, że jest do przejęcia restauracja bałkańska – Montenegro (czyli Czarnogóra). Po naradzie rodzinnej, za aprobatą swoich rodziców podjęli decyzję i z ich pomocą odkupili Montenegro od jej pierwszego właściciela, Czarnogórca. Wraz z pierwszym właścicielem restaurację opuścił serbski kucharz, który niechętnie dzielił się swoją wiedzą z resztą kuchni. Niestety bardzo szybko restaurację opuścili również jej stali klienci. Ania sama przyznaje, że ludzie zaglądający do Montenegro, kiedy usłyszą, że aktualnymi właścicielami jest ona z Marcinem, wychodzą rozczarowani. W tej sytuacji restauracja przestała na siebie zarabiać, a problemy finansowe odebrały Marcinowi zapał do pracy. Widzi to jego dziewczyna, ale również pracownicy restauracji. Szefowa kuchni przyznaje, że właściciel nie postarał się o żadne szkolenie z kuchni bałkańskiej, nie można na nim polegać w sprawie zaopatrzenia, kelnerki wiedzą, że jak się coś zepsuje, to Marcin na pewno tego nie naprawi i muszą sobie radzić same. Potrawy straciły swój bałkański charakter, dodatkami do mięsa są głównie frytki i surówka z kapusty, a same kelnerki widzą, że dania w żaden sposób nie trzymają „poziomu restauracyjnego”. Dodatkowo gości straszy jeszcze przygnębiający wystrój, w którym dominuje ciemna i stara boazeria oraz zakurzone płaskorzeźby. Magda Gessler będzie musiała obudzić w tym ponurym wnętrzu gorącą, bałkańską energię i wykrzesać z Marcina choć trochę zapału i temperamentu.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Ukryta prawda

26-letnia Joanna od kilku miesięcy spotyka się z Tomaszem. Któregoś dnia w ich mieszkaniu pojawia się niespodziewanie Paulina, która zostawia mężczyźnie pod opiekę dziecko. Tomasz tłumaczy Joannie, że Paulina to jego stara przyjaciółka z dzieciństwa i zarzeka się, że nie jest ojcem chłopca, o co posądza go partnerka. Mężczyzna dzwoni do swojej matki Marii, by pomogła mu opanować sytuację. Mijają dni. Joannę dziwi zachowanie Marii, która straciła głowę dla niemowlęcia. Pewnego dnia dziewczyna słyszy rozmowę Tomasza z matką, która twierdzi, że wychowa wnuka i że los daje im szansę, by naprawili błędy z przeszłości. Joanna robi awanturę partnerowi. 26-latka jest przekonana, że mały to jego syn. Kilka dni później Paulina prosi Joannę o spotkanie. Kobieta dowiaduje się, co łączy ją z Tomaszem…

Teraz
12:35

Kuchenne rewolucje

Reda, „Dzikie wino”. Restauracja „Dzikie wino” to okazała i rodzinna inwestycja, którą wymyśliła matka dorosłych dzieci Asi i Marcina, i żona pana Stanisława. „Dzikie wino” miało zapewnić dobrobyt całej rodzinie. Niestety zanim ukończono budowę pomysłodawczyni tej inwestycji zmarła. Rodzina dołożyła wszelkich starań, żeby zrealizować marzenie matki i żony i doprowadzili inwestycję do końca. Szybko okazało się, że prowadzenie restauracji ich przerasta, bo restauracja wpędziła rodzinę w długi. Dlatego pan Stanisław do rodzinnego biznesu włączył swoją nową partnerkę Marię – specjalistkę od gastronomii. Jego decyzja jednak nie poprawiła sytuacji materialnej, ale pogorszyła i tak już złe relacje z dziećmi. Trudno im znaleźć wśród wzajemnych oskarżeń wspólny język – zgadzają się wszyscy tylko w jednym – pomóc im może tylko Magda Gessler!

Teraz
13:40

Szpital

W szpitalu jest 60-latek, u którego lekarza podejrzewają chorobę wrzodową. Pacjent poznaje na oddziale nowego partnera swojej córki. Nagle młody mężczyzna zaczyna mieć kłopoty ze zdrowiem i również zostaje przyjęty na SOR. Przypadkiem wychodzi na jaw, że jest transseksualistą. 60-latek za wszelką cenę chce zniszczyć związek córki… Dr Piotr Wójtowicz przyjmuje chłopaka, który został zaatakowany przez dwie agresywne dziewczyny, bo stanął w obronie 16-latki, którą te wyśmiewały. Napastniczki okłamują ojca pacjenta, że to chłopak je pobił, bo chcą wyłudzić odszkodowanie. Mężczyzna nie wierzy synowi.

Teraz
14:45

Ukryta prawda

Alina i Wiktor są małżeństwem, mają 13-letnią córkę Kamilę. Kilka miesięcy temu rodzina wyprowadziła się na wieś pod Warszawę. Alina zrobiła to na prośbę męża, który zamarzył nagle o życiu z dala od miejskiego zgiełku. Kobieta fatalnie czuje się na wsi, wychowała się w centrum Warszawy, brakuje jej kawiarni, imprez, spotkań ze znajomymi. Na domiar złego, sąsiad Jurek urządził sobie w lesie dzikie wysypisko, pali w piecu, czym popadnie i Alina jest z nim na wojennej ścieżce. Jedynymi sąsiadami, z którymi małżeństwo spędza czas są Rafał, budowlaniec dojeżdżający do Warszawy i jego żona Sylwia, którym niedawno urodził się synek Dominik. Kiedy Sylwia musi jechać do szpitala, Wiktor i Alina pomagają Rafałowi w opiece nad dzieckiem. Jakiś czas potem Jurek naskakuje na Alinę, bo jest pewny, że zalała mu wodą dostawę węgla, żeby nie mógł palić w piecu. Kobieta widzi też, jak Sylwia wysypuje śmieci w lesie, żeby wyglądało to na robotę Jurka.

Teraz
15:50

Kuchenne rewolucje

Zawoja, „Styrnol”. Zawoja to najdłuższa wieś w Polsce, malowniczo położona u stóp Babiej Góry w Beskidzie Żywieckim. Tak atrakcyjna turystycznie miejscowość wydaje się być idealnym miejscem gwarantującym sukces każdej restauracji. Tak też było na początku istnienia karczmy „Styrnol”, którą otworzył Witek, zapalony myśliwy. Piękna, drewniana karczma z regionalnym jedzeniem cieszyła się powodzeniem wśród gości. Jednak zmęczony nadmiarem obowiązków i brakiem czasu na własne życie Witek poczuł się wypalony. Dlatego w karczmie bywa coraz rzadziej, a czas woli spędzać na polowaniach. Jego żona Kasia zajęta własną pracą zawodową w „Styrnolu” również bywa tylko gościem. A kiedy kota nie ma, myszy harcują – w karczmie zapanował chaos. Na kuchni władzę przejęła kucharka, zwana „Szaloną Zośką”, która chociaż narzeka na przepracowanie, nie chce zaakceptować żadnego nowego kucharza. Reszta pracowników przyznaje, że kucharka ma trudny charakter i wprowadza tylko nerwową atmosferę i zamieszanie, a kiedy czasami zdarzy się, że karczmę odwiedzi grupka turystów i trzeba wydać szybko sporo zamówień, Zośka straszy, że się zwolni. Na sali władzę próbuje przejąć kelner, który bywa opryskliwy w stosunku do kelnerek, ale potrafi też „wygarnąć” coraz mniej licznym gościom. Właścicielka zdaje sobie sprawę z problemu i konfliktów między pracownikami. Sama przyznaje, że czasami awantury na kuchni, przekleństwa słyszą goście na sali, ale nie wie, jak naprawić sytuację. Witek kompletnie się wycofał i nawet jeśli jest w karczmie, to siedzi w swoim gabinecie i nie potrafi stawić czoła problemom w restauracji. Bezsilni właściciele postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler, która będzie musiała stawić czoła „Szalonej Zośce” i reszcie pracowników, a także wybudzić właścicieli z letargu, żeby zaangażowali się na nowo we własną pracę.

Teraz
16:55

Tajemnice miłości

Zakochany adwokat 45-letni Adam był kiedyś wziętym adwokatem od spraw karnych. Wszystko zmieniło się, kiedy niewinny człowiek, którego bronił, popełnił samobójstwo w areszcie. Tragedia zmieniła Adama, który się rozpił. Obecnie mężczyzna jest alkoholikiem po rozwodzie, a z nastoletnią córką Leną ma tylko sporadyczny kontakt. Niespodziewanie do Adama przychodzi 38-letnia Klara. Jej mąż Czarek został oskarżony o morderstwo. Kobieta usłyszała o Adamie, niegdyś najlepszym obrońcy w mieście i postanowiła poprosić go o pomoc. Mężczyzna po chwili wahania zgadza się bronić Czarka. Niespodziewanie pomiędzy nim i Klarą zaczyna rodzić się uczucie. Niedługo potem Adam trafia na dowód, dzięki któremu może oczyścić Czarka z zarzutu morderstwa. Wie, że jeśli wyjdzie na wolność, Klara do niego wróci. Czy Adam dla miłości sprzeniewierzy się etyce adwokackiej?

Teraz
17:55

Ukryta prawda

24-letni student prawa Mateusz zakochuje się w studentce pierwszego roku politologii, 20-letniej Sandrze. Rodzice chłopaka, również prawnicy, organizują imprezę. Chcą uczcić zdanie ważnego egzaminu ich syna. Zapraszają jego dziewczynę wraz z matką Barbarą. Podczas pierwszego spotkania kobieta robi na rodzicach Mateusza bardzo dobre wrażenie. Jednak na kolejnej imprezie upija się i robi dziewczynie ogromny wstyd, zaczyna zalecać się do ojca 24-latka. Rodzice chłopaka są zszokowani jej zachowaniem. Następnego dnia Barbara ich przeprasza. Tydzień później Mateusz dowiaduje się od kolegi, że jakaś matka szukała Sandry na uczelni. Dziewczyna przyznaje, że chce odciąć się od matki, przynajmniej na jakiś czas, dlatego nie podała jej nowego adresu. Barbara kontynuuje poszukiwania córki na uczelni. Mateusz jest zaniepokojony pogarszającymi się relacjami ukochanej z matką.

Teraz
19:00

Fakty

30min
Teraz
19:30

Sport

5min
Teraz
19:35

Raport Roland Garros

Teraz
19:40

Pogoda

10min
Teraz
19:50
Teraz
20:00

Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości

W obliczu wielkiego zagrożenia Batman niechętnie łączy siły z Supermanem. Poza herosami do walki staje także wojownicza Wonder Woman. Podczas ostatniej potyczki Supermana (Henry Cavill) Metropolis zostało prawie zniszczone. Bohaterowi zaczyna przyglądać się strażnik porządku z Gotham City – Batman (Ben Affleck). Nieoczekiwanie wybucha konflikt. Na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, który stawia ludzkość w obliczu niebezpieczeństwa. Superman i Batman muszą połączyć swoje siły.

Zack Snyder, reżyser filmu "Człowiek ze stali" łpokazuje na ekranie dwóch największych superbohaterów wszechczasów: Mrocznego Rycerza z Gotham City (Ben Affleck) i Człowieka Ze Stali z Metropolis (Henry Cavill). Kiedy Batman i Superman prowadzą wobec siebie wojnę, na świecie szybko pojawia się inne zagrożenie.

Teraz
23:20

Obecność

W 1971 roku Roger (Ron Livingston) i Carolyn Perron (Lili Taylor) wraz z pięcioma córkami przenoszą się do okazałego, acz zaniedbanego domu na wsi, gdzie zamierzają wychować dzieci z dala od niebezpieczeństw, jakie mogą czyhać na nie w dużym mieście. Nie wiedzą jeszcze, że decyzja o przeprowadzce stanie się początkiem koszmaru, który odmieni ich życie. Bardzo szybko Perronowie przekonują się, że w ich nowym domu dzieje się coś dziwnego. Wszystkie zegary zatrzymują się o tej samej godzinie, w nocy słychać dziwne odgłosy, a najmłodsza córka twierdzi, że przyjaźni się z niewidzialnym chłopcem. Z czasem jednak te zdarzenia stają się coraz częstsze i coraz bardziej niebezpieczne. Kiedy pewnej nocy Carolyn zostaje poturbowana i uwięziona w piwnicy przez ducha, a jedno z jej dzieci przez niego zaatakowane, małżeństwo postanawia udać się po pomoc do specjalistów. Do domu zostają zaproszeni Ed (Patrick Wilson) i Lorraine Warrenowie (Vera Farmiga) - detektywi zajmujący się zjawiskami paranormalnymi i zawodowi łowcy duchów. Za kilka lat mieli oni zdobyć ogólnokrajową sławę dzięki sprawie znanej jako „horror Amityville”. Po wstępnym rozpoznaniu Warrenowie dochodzą do wniosku, że dom Perronów jest nawiedzony i aby go oczyścić trzeba będzie odprawić egzorcyzmy. Odkrywają również, że przed laty mieszkała w nim wiedźma o imieniu Bathsheba i to jej duch najprawdopodobniej dręczy rodzinę. Zorganizowanie egzorcyzmów wymaga zgody Kościoła, którą niełatwo uzyskać. Kiedy Ed i Lorraine poświęcają czas formalnościom, Bathsheba postanawia uderzyć po raz kolejny i tym razem nie zamierza odejść bez ofiar...