Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:55

Największe polskie katastrofy

Ta dokumentalna seria to zbiór rzetelnych informacji o przyczynach tragedii minionych lat, ich przebiegu oraz skutkach. W pierwszym sezonie przyjrzymy się ośmiu tragicznym wydarzeniom, w tym historii promu „Heweliusz”, który 13 stycznia 1993 roku zatonął niedługo po wyjściu z portu Świnoujście, kulisom zawalenia się hali podczas katowickich targów w 2006 roku, pożarowi rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach czy tragedii w kopalni Halemba, gdzie w śmiertelnej pułapce pod ziemią zginęły 23 osoby. Odtworzymy przebieg tych tragicznych wydarzeń minuta po minucie, dotrzemy do niepublikowanych wcześniej, poruszających zeznań świadków i z pomocą ekspertów przeanalizujemy przyczyny tych śmiertelnych katastrof. Dokument uzupełnią unikalne, archiwalne zdjęcia i oryginalne nagłówki gazet z tamtych lat.

Zawalenie się dachu hali Międzynarodowych Targów Katowickich to największy wypadek budowlany w historii współczesnej Polski. Jak doszło do tego tragicznego zdarzenia? W najnowszym odcinku „Największych polskich katastrof” widzowie poznają unikatowe relacje świadków, ocalałych, a także ekspertów, z którymi prześledzą bieg wydarzeń. 28 stycznia 2006 r. w hali Międzynarodowych Targów Katowickich odbyła się wystawa gołębi pocztowych, która przyciągnęła na miejsce setki gości. Było to zwykłe popołudnie - orkiestra grała, hodowcy i odwiedzający pili pyszną kawę, podziwiając wystawione okazy. Nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy. Nagle pod naporem śniegu zawalił się dach budynku, przygniatając ludzi tonami żelastwa. W wypadku zginęło sześćdziesiąt pięć osób, ponad sto siedemdziesiąt zostało rannych. W programie świadkowie wydarzeń opowiedzą o poszukiwaniach bliskich i dramatycznej akcji ratowniczej w niezwykle trudnych warunkach. Eksperci przeanalizują projekt hali i błędy konstrukcyjne. Ocalali z katastrofy wrócą myślami do dnia, który na zawsze odmienił ich życie.

Teraz
02:55

Szpital

Dziewczyna która była świadkiem wypadku, przywozi do szpitala poszkodowanego w nim mężczyznę. Pacjentem zajmować się będzie dr Michał Morawski. Okazuje się, że mężczyzna jest pracoholikiem i liczy się dla niego wyłącznie kariera. W szpitalu para zakochuje się w sobie, jednak trzydziestolatek nie chce zaangażować się z związek. Tymczasem pacjentka dr. Wojciecha Jarosza jest zazdrosna dziewczyna, która uszkodziła rękę śledząc swojego chłopaka. Dwudziestolatka jest przekonana, że ukochany ja zdradza, bo ma złe doświadczenia z poprzedniego związku. Pacjentka namawia przypadkową dziewczynę, żeby sprawdziła wierność jej partnera. Prawda o spisku wychodzi jednak na jaw…

Teraz
03:55
Teraz
04:15

Zamieszkać na plaży

31min

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Amy i Gabe pochodzą z Seattle. Postanowili, że chcą mieszkać bliżej wody, dlatego szukają domu na wyspie Camano w Waszyngtonie. Są bardzo podekscytowani poszukiwaniami domu. Ważne, by był wystarczająco blisko ich poprzedniego miejsca zamieszkania, aby mogli ich odwiedzać znajomi. Ona marzy o widoku na zachodnią stronę, dla niego liczy się miejsce na ognisko, przy którym będą mogli spędzać imprezowe wieczory.

Teraz
04:45

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Steve i jego syn Ellis mieszkają w pięknym, starym domu. Jeff pomoże im w remoncie, aby mogli bezpiecznie w nim mieszkać. Zabezpieczy pierwsze piętro, wyczyści ściany oraz odkryje i skompletuje piękny kominek.

Teraz
05:10

Jak to jest zrobione S10

40min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

Ilona i Artur są bezdzietnym małżeństwem. Kobieta nie znosi dzieci, nie planuje ich mieć, woli robić karierę w branży handlowej i skupiać się na własnych potrzebach. Artur wręcz przeciwnie – marzy przynajmniej o jednym dziecku. Pewnego dnia do małżonków przychodzi kuzynka Artura, Patrycja, zmęczona życiem wdowa, która prosi ich, żeby na tydzień zaopiekowali się jej dziećmi: Wojtkiem i Darią, bo firma wysyła ją na tygodniowe szkolenie do Wrocławia. Ilona początkowo nie chce się zgodzić, ale w końcu ulega namowom Artura. Rozpoczyna się tydzień opieki. 38-latka odwozi dzieci do przedszkola i szkoły, próbuje poradzić sobie z rozrabiaką Wojtkiem i pyskatą Darią. Artur ma anielską cierpliwość do dzieci kuzynki, co wnerwia Ilonę, która odlicza dni do powrotu Patrycji. W ciągu kilku dni opieki Ilona zbliża się do Wojtka i Darii, znajdując z nimi wspólny język. Kiedy jednak 5-latek psuje jej laptopa z ważną prezentacją, Ilona znowu dostaje szału. Tymczasem Patrycja nie wraca w terminie, Artur próbuje się do niej dodzwonić, ale bezskutecznie. W końcu dostaje tragiczną informację o śmierci kuzynki.

Teraz
07:00

Doradca smaku 18 - Burger warzywny na grillowanej ciabacie

5min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Łagów, „Szalotka”. Szalotka to nieduża restauracja usytuowana niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. Właścicielką jest energiczna Marta, która stara się, aby Szalotka była oryginalną i wyróżniającą się restauracją. Pomysłów jak przyciągnąć gości Marta ma mnóstwo. Pierwszym z nich była ciekawa nazwa, czyli „Szalotka”. Marta prawie codziennie ma nowe propozycje dań dla szefa kuchni, ale samej szalotki jeszcze nie udało się jej wprowadzić do menu. Inspirowana programami kulinarnymi wymyśliła już dania „fit”, dania z mlekiem kokosowym, kuchnię hinduską na chrzciny oraz zupy kremy np. z zielonych szparagów, które pojawiają się w karcie obok swojskiej golonki czy pierogów. Szef kuchni czuje się przytłoczony ciągłymi zmianami w karcie. Według niego przypadkowe menu, nie jest najlepszą wizytówką dla restauracji, jednak niestety nie potrafi sprzeciwić się energicznej właścicielce restauracji, która po prostu musi „wtrącać się w gary”. Marta chciałaby inspirować swoich kucharzy do kreatywnego myślenia, ale pracownicy restauracji widzą w tym tylko chaos i brak organizacji. Co gorsza, restauracja świeci pustkami, nie przynosi dochodów, pojawiają się też zaległości w płatnościach. To bardzo niepokoi Norberta, życiowego partnera Marty, który uważa, że Marta zupełnie nie radzi sobie z zarządzaniem. Norbert prawie codziennie bywa w Szalotce, chociaż prowadzi własny bar w innym miejscu. Udziela Marcie rad jak powinna prowadzić swój biznes i uważa, że bezpieczniej byłoby, gdyby to on zarządzał "Szalotką". Martę to drażni, bo nie chce być „ubezwłasnowolniona” przez Norberta. Jego uwagi nie pomagają, a są przyczyną coraz to nowych konfliktów, które przenoszą się też na pracowników. Atmosfera w Szalotce jest co raz cięższa, problemów coraz więcej, a gości coraz mniej. Jak zaprowadzić porządek w Szalotce i pogodzić Martę i Norberta? Czy Magda Gessler będzie potrafiła dokonać cudu i odczarować to miejsce, żeby zapełniło się gośćmi?

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Ukryta prawda

Alicja i Ryszard to proste, ciężko pracujące małżeństwo. Ich jedyna córka Patrycja sześć lat studiowała pedagogikę, nie napisała magisterki i nie pracuje. 25-latka jest piękną dziewczyną, leniwą jak mało kto i nawet nie ukrywa, że pedagogika ją męczy. Zmienia partnerów jak rękawiczki, a w domu w niczym nie pomaga. Obecnie spotyka się z programistą Sebastianem. Po kolejnej kłótni matka stawia jej ultimatum: albo zacznie zarabiać, albo ma się wyprowadzić. Patrycja mówi rodzicom, że zaczęła pracę w żłobku. W międzyczasie kończy związek z Sebastianem. Mężczyzna jest w rozsypce, błaga ją o drugą szansę. Niedługo potem Alicja odkrywa, że Patrycja spotyka się z mężem jej szefowej, 50-letnim Wiktorem. Równocześnie dowiaduje się od zrozpaczonego Sebastiana, że Patrycja usunęła ciążę… Kobieta nie wie, jak dotrzeć do córki, która jej zdaniem jest na najlepszej drodze, by zmarnować sobie życie.

Teraz
12:35

Kuchenne rewolucje

Katowice, „Polski smak”. Pewien katowicki biznesmen, postanowił zainwestować część pieniędzy zarobionych na giełdzie zainwestować w restaurację. Długie godziny spędzane przy komputerze na śledzeniu indeksów na światowych giełdach raczej izolują od kontaktów z ludźmi, a restauracja wręcz przeciwnie – wymaga ciągłej współpracy z ludźmi. Dlatego też panu Piotrowi wydawała się świetną inwestycją. Tak powstał w centrum Katowic „Polski smak” z daniami na wagę. Początkowo restauracja przynosiła dochód, ale niestety od jakiegoś czasu pan Piotr musi dopłacać, żeby pokryć koszty utrzymania lokalu. Szukając przyczyn niepowodzenia, doszedł do wniosku, że lepiej radzi sobie z zarządzaniem papierami wartościowymi niż pracownikami, tym bardziej, że szefowej kuchni charakteru nie brakuje… Dlatego postanowił wezwać na pomoc Magdę Gessler

Teraz
13:40

Szpital

Dr Robert Szewczyk przyjmuje studenta, który pod wpływem alkoholu został wypchnięty z okna akademika. Pacjent ma dziewczynę i 6-miesięcznego synka, którymi się nie zajmuje, bo woli imprezować. Dziewczyna 20-latka jest na niego wściekła i chce z nim zerwać. Chłopak obiecuje poprawę, jednak w szpitalu pacjent znów się upija i upuszcza synka na podłogę… Dr Piotr Wójtowicz zajmuje się 32-latkiem, który miał wypadek na skuterze. Pacjent zakochuje się w śmiertelnie chorej kobiecie poznanej na SORze. Mężczyzna ma żonę, jednak nie kocha jej. Zakochany mężczyzna chce odejść od żony.

Teraz
14:45

Ukryta prawda

24-letnia Sandra to młoda pielęgniarka, która zaczęła pracę zawodową w przychodni w czasie pandemii i pierwsze trzy miesiące są dla niej koszmarem: ludzie dzwonią z pretensjami, wyzywają pielęgniarki, wszyscy boją się zakażenia COVIDem. Doświadczone pielęgniarki z przychodni uważają, że Sandra za bardzo się wszystkim przejmuje i ostrzegają ją, że jeśli nie wyrobi sobie grubej skóry, nie poradzi sobie w zawodzie. Jedyna osoba, która rozumie i wspiera Sandrę to Michał, lekarz POZ, pracujący od niedawna w tej samej przychodni. Sandra szczepi pacjentów na COVID i dziś okazało się, że w lodówce zabrakło kilku dawek. Kobieta musiała uspokoić rozjuszonego Ryszarda, emeryta, który wywołał dziką awanturę z tego powodu. Szefowa jest wściekła na Sandrę, że ktoś ukradł szczepionki, a ona ich nie dopilnowała. Młoda pielęgniarka próbuje sama dowiedzieć się, kto stoi za kradzieżą. Boi się, że może to być jej narzeczony Piotrek, student politechniki, który ma kiepską sytuację finansową. Mężczyzna wiele razy powtarzał, że na handlowaniu szczepionką można się obłowić, a kilka razy wpadł do niej do przychodni po godzinach. Sandra rozpoczyna prywatne śledztwo...

Teraz
15:50

Kuchenne rewolucje

Łódź, „Motenegro”. Ania i Marcin oczarowani Czarnogórą, w której spędzili cudowne wakacje, po powrocie do rodzinnej Łodzi dowiedzieli się, że jest do przejęcia restauracja bałkańska – Montenegro (czyli Czarnogóra). Po naradzie rodzinnej, za aprobatą swoich rodziców podjęli decyzję i z ich pomocą odkupili Montenegro od jej pierwszego właściciela, Czarnogórca. Wraz z pierwszym właścicielem restaurację opuścił serbski kucharz, który niechętnie dzielił się swoją wiedzą z resztą kuchni. Niestety bardzo szybko restaurację opuścili również jej stali klienci. Ania sama przyznaje, że ludzie zaglądający do Montenegro, kiedy usłyszą, że aktualnymi właścicielami jest ona z Marcinem, wychodzą rozczarowani. W tej sytuacji restauracja przestała na siebie zarabiać, a problemy finansowe odebrały Marcinowi zapał do pracy. Widzi to jego dziewczyna, ale również pracownicy restauracji. Szefowa kuchni przyznaje, że właściciel nie postarał się o żadne szkolenie z kuchni bałkańskiej, nie można na nim polegać w sprawie zaopatrzenia, kelnerki wiedzą, że jak się coś zepsuje, to Marcin na pewno tego nie naprawi i muszą sobie radzić same. Potrawy straciły swój bałkański charakter, dodatkami do mięsa są głównie frytki i surówka z kapusty, a same kelnerki widzą, że dania w żaden sposób nie trzymają „poziomu restauracyjnego”. Dodatkowo gości straszy jeszcze przygnębiający wystrój, w którym dominuje ciemna i stara boazeria oraz zakurzone płaskorzeźby. Magda Gessler będzie musiała obudzić w tym ponurym wnętrzu gorącą, bałkańską energię i wykrzesać z Marcina choć trochę zapału i temperamentu.

Teraz
16:55

Tajemnice miłości

Listy miłosne 32-letnia Ewa jest singielką, pracuje na recepcji klubu tenisowego. Któregoś dnia dostaje napisane na pięknej papeterii anonimowe miłosne wyznanie. Zaczyna się zastanawiać, kto jest autorem listu. Podejrzewa, że to szarmancki Wiktor, architekt pobierający lekcje w klubie, który zawsze z nią flirtuje. Ewa pokazuje mu list i mężczyzna przyznaje, że jest jego autorem. Kobieta wierzy, że spotkała kogoś, kto zaoferuje jej miłość i lepsze życie. Ze swoich marzeń Ewa zwierza się sympatycznemu Mariuszowi, „panu kanapce”, który dostarcza zdrowe przekąski do klubu tenisowego. Po kolejnym liście z miłosnym wyznaniem między Ewą i Wiktorem wybucha gorący romans. Wkrótce jednak Ewa zaczyna wątpić, czy mężczyzna jest z nią szczery...

Teraz
17:55

Ukryta prawda

26-letnia Joanna od kilku miesięcy spotyka się z Tomaszem. Któregoś dnia w ich mieszkaniu pojawia się niespodziewanie Paulina, która zostawia mężczyźnie pod opiekę dziecko. Tomasz tłumaczy Joannie, że Paulina to jego stara przyjaciółka z dzieciństwa i zarzeka się, że nie jest ojcem chłopca, o co posądza go partnerka. Mężczyzna dzwoni do swojej matki Marii, by pomogła mu opanować sytuację. Mijają dni. Joannę dziwi zachowanie Marii, która straciła głowę dla niemowlęcia. Pewnego dnia dziewczyna słyszy rozmowę Tomasza z matką, która twierdzi, że wychowa wnuka i że los daje im szansę, by naprawili błędy z przeszłości. Joanna robi awanturę partnerowi. 26-latka jest przekonana, że mały to jego syn. Kilka dni później Paulina prosi Joannę o spotkanie. Kobieta dowiaduje się, co łączy ją z Tomaszem…

Teraz
19:00

Fakty

35min
Teraz
19:35

Sport

5min
Teraz
19:40

Raport Roland Garros

Teraz
19:45

Pogoda

10min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 18 - Grillowana piers z kurczaka z ziemniakami i salatka

5min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Igor kontra właścicielka klubu sztuk walk?! Na Igora czeka w pracy kobieta, której syna pobito na śmierć. Matka chłopaka twierdzi, że wie kto jest temu winien – Bradecka, właścicielka klubu sztuk walki, gdzie trenował Bartek. Nowak rozmawia ze Sławkiem – dowiaduje się, że w grę wchodziły narkotyki. Gdy Igor przegląda zdjęcia zabitego Bartka dochodzi do wniosku, że chłopak był zakochany w Bradeckiej. Nowak dzwoni do niej i orientuje się, że będzie to bardzo twardy przeciwnik… Hebel ściera się z Niuńkiem – stawką szczęście Seby! Seba żali się Heblowi, że ani on ani jego narzeczona nie mają nic do powiedzenia w sprawie ich wesela – to Niuniek dyktuje każdy szczegół! Ryszard decyduje się na rozmowę z przyszłym teściem swojego siostrzeńca. Będzie nerwowo… Wieczorem Niuńka dopada była żona – doniesie na niego do skarbówki, jeśli nie wypłaci jej comiesięcznego haraczu! Zdenerwowany mężczyzna łapie się za serce… Morowe powietrze u studentów – czy da się je oczyścić?! Kuba wyjeżdża z powrotem do Berlina – ponownie przeprasza ukochaną za zdradę i zarażenie kiłą. Majka wybacza mu, dobrze wiedząc, że to ona jest winna… Wieczorem leki Mai znajduje Karol– jako przyszły farmaceuta dobrze wie, co to jest. Dopada brata – musi zachować się odpowiedzialnie! Dex nie ma wyjścia – obdzwania długą listę wszystkich swoich partnerek i ostrzega o chorobie wenerycznej, którą mógł im przekazać…

Teraz
20:55

Milionerzy - wydanie specjalne

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by zaprosić do "Milionerów" specjalnych gości. W programie wystąpią 3 pary uczestników: Jarosław Bieniuk z synem, Karolina Gorczyca z córką i Justyna Steczkowska z synem. Dwanaście pytań do miliona, trzy koła ratunkowe. Ogromne emocje gwarantowane! Cała wygrana zostanie przeznaczona na podopiecznych Fundacji TVN.

Teraz
22:10

Kuchenne rewolucje

Wrocław – American Dream Liczący ponad 600 tysięcy mieszkańców Wrocław, turystów i miłośników historii przyciąga głównie ścisłym centrum. W pewnym oddaleniu od historycznego rynku Beata realizuje swój American Dream, prowadząc lokal o takiej właśnie nazwie. Amerykańska restauracja od dziewięciu lat serwuje gościom steki, burgery i naleśniki, ale w ostatnim czasie klientów znacząco ubyło. Od pandemii obroty spadły dramatycznie, a właścicielka postanowiła ratować się przed upadkiem, zaciągając kredyt. Niestety pożyczone z banku pieniądze szybko topnieją, bo właścicielka nadal co miesiąc dokłada do interesu. Coraz bardziej zestresowanej mamie pomagają dzieci, dwudziestoletnia Paulina i osiemnastoletni Szymon. Choć w rodzinie siła, to nie przekłada się ona na sukces. Wierząc w cudowne moce Magdy Gessler, pani Beata zaprosiła do siebie „Kuchenne rewolucje”. A że znana restauratorka lubi pomagać w realizacji nie tylko amerykańskich marzeń, i tym razem zdecydowała się pomóc.

Teraz
23:15

Film "Bokser" jest inspirowany życiem i karierą sportową Przemysława Salety. To wielowymiarowa opowieść. Z jednej strony o odwadze, poświęceniu, ambicji, woli walki i dążeniu do zwycięstwa za wszelką cenę. A z drugiej, o najtrudniejszych wyborach życiowych, wobec których zawsze jesteśmy sami. "Bokser" opowiada o człowieku, który w obliczu zagrożenia życia ukochanej córki, odkrywa prawdę o sobie. W rolach głównych zobaczymy: Szymona Bobrowskiego i Annę Przybylską.

Film fabularny inspirowany życiem znanego i cenionego polskiego sportowca – Przemysława Salety. Pokazywany i nagrodzony na wielu prestiżowych festiwalach filmowych w kraju i za granicą. Z doskonałymi kreacjami aktorskimi Szymona Bobrowskiego i Anny Przybylskiej. Przemek (Szymon Bobrowski) już jako młody chłopak marzy o tytule mistrza świata w kickboxingu. Trenować zaczyna jednak w dość późnym wieku, dlatego niewielu daje mu szansę na karierę sportową. Mimo to, jest skłonny do każdych poświęceń, żeby osiągnąć cel. Wielka determinacja oraz wiara w swoje możliwości sprawiają, że podporządkowuje całe życie reżimowi ćwiczeń, pod okiem oddanego mu bezgranicznie trenera (Krzysztof Kiersznowski). Czas pokazuje, że jego upór się opłaca. W dniu walki o swój pierwszy pas mistrzowski Przemek czuje, że ma świat u swoich stóp! Szczęście potęguje wiadomość, że jego świeżo poślubiona żona Ewa (Anna Przybylska) właśnie urodziła córkę. Przemek od razu po skończonej zwycięstwem walce jedzie do szpitala. W tym momencie czuje, że jest panem świata i nie dopuszcza myśli, że kiedyś może to wszystko stracić… Kariera Przemka zaczyna przybierać zawrotne tempo. Interesuje się nim amerykański menedżer – Gary Michalsky (Marek Probosz), który proponuje mu przejście na boks zawodowy. Wiąże się to ze znacznie większym prestiżem i dużymi pieniędzmi. Warunek jest tylko jeden – musi wyjechać do USA. Zostawić żonę i małą córeczkę, a także porzucić starego trenera, który oszlifował jego talent. Decyzja wydaje się Przemkowi oczywista. Nic bowiem nie jest ważniejsze niż jego marzenia o sławie i podboju świata… Tak mijają kolejne lata. Przemek z każdym miesiącem jest coraz bliżej szczytu… i coraz dalej od swoich najbliższych. Kiedy przylatuje do kraju, aby walczyć o mistrzostwo Europy, żona składa pozew o rozwód… On nie rozumie tej decyzji. Nie ma również świadomości, że kiedy stacza swoje walki na ringu, Ewa rozpoczyna walkę znacznie trudniejszą - o życie ich córki (Emilia Stachurska). Niewydolność nerek, której pierwsze objawy zostają zbagatelizowane, czyni coraz większe spustoszenie w organizmie dziewczynki. Na horyzoncie majaczy widmo przeszczepu. Wtedy jednak nawet to nie wystarcza, żeby otrzeźwić boksera. Opuszczony przez żonę rzuca się w wir przypadkowych romansów i zatraca się w świecie telewizyjnego blichtru. Refleksja przychodzi na kilka chwil przed upadkiem na samo dno. Dzięki Kasi (Katarzyna Maciąg) – nowej narzeczonej, która wierzy w niego i staremu trenerowi, który daje mu kolejną szansę, bokser znów wraca na ring. Chce odzyskać szacunek do siebie i pokazać światu, na co go stać. W tym czasie stan jego córki bardzo się pogarsza. Przeszczep staje się koniecznością. Lekarze wciąż szukają dawcy, ale czasu jest coraz mniej. Ostatnią nadzieją jest Przemek… Bokser poznaje prawdę o stanie córki tego samego dnia, kiedy dowiaduje się, że walka o mistrzostwo świata znów jest realna. Tym razem nie może uniknąć wyboru i łudzić się, że pogodzi życie rodzinne ze sportowym. Tym razem musi skoczyć samotnie na głęboką wodę. Podjąć decyzję, która nieodwracalnie zmieni bieg jego życia i zweryfikować co tak naprawdę jest jego największym marzeniem – być królem ringu czy ojcem… Przemek decyduje się stanąć do tej najtrudniejszej walki w swoim życiu – walki o życie Nicole, dla której gotów jest poświęcić wszystko… Film „Bokser” z serii „Prawdziwe historie” to opowieść o ambicji, woli walki i dążeniu do zwycięstwa za wszelką cenę. To także lekcja najtrudniejszych wyborów życiowych, wobec których człowiek zawsze staje sam. Film był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany podczas festiwali filmowych i konkursów kinematograficznych w Polsce i za granicą. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. nagroda „Award of Merit” przyznawana w konkursie „The Accolade Competition” w Kalifornii, która – zgodnie z tym, co piszą organizatorzy - nagradza „kinowe perełki” i wsłuchuje się w „unikalne głosy” filmowców. A także nagrody w kategoriach: najlepszy film fabularny i najlepszy montaż przyznane podczas konkursu „Los Angeles Movie Awards 2012”. Jest to konkurs organizowany przez członków hollywoodzkiej branży filmowej, w którym nagradzane są filmy spoza głównego nurtu wielkich amerykańskich produkcji. „Bokser” został również wyróżniony za "wyjątkowe osiągnięcia w kategorii kina międzynarodowego" podczas ubiegłorocznego Festiwalu Filmu, Telewizji i Nowych Mediów w Beverly Hills. Film zakwalifikował się także do Panoramy Polskiego 36. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.