Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:10

Kuba Wojewódzki

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę. Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych – to „creme de la creme” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

Teraz
01:15

Alicja decyduje się zgłosić do prokuratury przestępstwa Hepnera wobec Hanki. Jednak jej córka boi się opowiedzieć co działo się w jego gabinecie. Hepner, widząc słabość dziewczyny, składa jej propozycję podjęcia pracy poza zakładem karnym. Postrzelony komisarz Mario informuje Serafina, że Paweł uciekł a Wiki została poparzona kwasem. Serafin dociera do Natalii, próbuje zmusić dziewczynę do zdradzenia kto okaleczył ją i Wiki. Kosa poznaje swojego syna. Chłopiec walczy o życie na oddziale neonatologii. Basia chce, aby Kosa podpisała papiery adopcyjne, żeby zacząć rehabilitację dziecka. Pati próbuje przetrwać swój ostatni dzień odsiadki, jednak kiedy na oddział docierają narkotyki, sytuacja wymyka się spod kontroli. Tymczasem Paweł kontaktuje się z Serafinem. Informuje go o aukcji w darknecie, na którą ma trafić Hanka. Alicja robi wszystko, żeby jej córka nie wyszła poza mury więzienia.

Teraz
02:20

Uprowadzona

N
59min

Córka pewnego urzędnika rządowego pracującego za granicą zostaje porwana. Podejrzenia padają na nieoczekiwaną osobę, która udaremnia akcję ratunkową prowadzoną przez Bryana.

Teraz
03:20

Szpital

Dr Robert Szewczyk przyjmuje na oddział niemowlę, które spadło matce z przewijaka. Kobieta cierpi na depresję poporodową. Ojciec chłopca nie mieszka z nimi. Wraz z żoną prowadzi dochodową firmę i boi się, że jak kobieta dowie się o zdradzie, to go zniszczy. Żona mężczyzny odkrywa jego tajemnicę… Jednocześnie pacjentami dr Dominiki Gajdy jest para nastolatków, którzy ulegli wypadkowi podczas robienia zdjęć na kurs przygotowujący do studiów. Chłopak jest zakochany w dziewczynie. Jej też na nim zależy, ale boi się, że związek z niezamożnym 18-latkiem wykluczy ją z bogatego towarzystwa. Przyjaciółki pacjentki utwierdzają ją w przekonaniu, że nikt z jej znajomych nie zaakceptuje chłopaka. Pod wpływem koleżanek dziewczyna daje mu kosza.

Teraz
04:20
Teraz
04:40

Zamieszkać na plaży

26min

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Jamie i Josh to bardzo zapracowane małżeństwo z dwójką małych dzieci. Chcą znaleźć dom przy plaży na półwyspie Hampton Roads w stanie Virginia, w którym będą mogli odpoczywać. Mają nadzieję, że budżet w wysokości 500 tys. dolarów pozwoli im na zakup domu z prywatną przystania i nowoczesną, dobrze wyposażoną kuchnią. Niestety rynek nieruchomości w okolicy jest bardzo konkurencyjny. Czy znajdą swoje wymarzone miejsce?

Teraz
05:05

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Siobhan i Brian mieszkają w pięknej okolicy. Ich dom został wybudowany w 1729 roku i w większości jest wyremontowany. Para potrzebuje jednak pomocy z kuchnią i salonem, które zostały dołączone do domu w 1800 roku, a swój ostatni remont przeszły w 1980. Jeff Devlin unowocześni przestrzeń zachowując jej oryginalny klimat tak, aby pasowały do reszty domu.

Teraz
05:25

Jak to jest zrobione S10

39min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

33-letni Staszek pracuje w przedszkolu. Bardzo lubi dzieci i dobrze sobie z nimi radzi. Mężczyzna mieszka z matką Ireną. Do kobiety wprowadza się jej partner Jacek, za którym Staszek nie przepada. 33-latek jest przekonany, że bezrobotny, wiecznie szukający pracy Jacek to tak naprawdę leń, który wykorzystuje jego matkę finansowo. Jacek, niezadowolony z uwag Staszka, jasno daje 33-latkowi do zrozumienia, że wkrótce pozbędzie się go z mieszkania. W przedszkolu zatrudniona zostaje nowa przedszkolanka Monika, Staszek zaczyna się z nią spotykać. Kilka dni później w placówce pojawia się policja – okazuje się, że mężczyzna jest podejrzewany o pedofilię. Sprawa co prawda szybko zostaje wyjaśniona, bo nie ma żadnych przesłanek, by doszło do jakiegokolwiek molestowania, ale atmosfera w przedszkolu robi się napięta. Zarówno pracownicy placówki, jak i rodzice dzieci zaczynają traktować Staszka jak intruza, którego trzeba się pozbyć. Mężczyzna może liczyć tylko na wsparcie Moniki. Czy sytuacja w przedszkolu wróci do normy?

Teraz
07:00

Doradca smaku 18 - Schab w sosie wlasnym z puree z marchewki

8min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Wałbrzych. Justyna wpadła na pomysł otwarcia własnej restauracji, ponieważ doszła do wniosku, że chce być niezależna i pracować na własny rachunek. Tak właśnie powstała w Wałbrzychu restauracja „Piekielna kuchnia”- dziecko Justyny, jak sama mówi o tym miejscu. Sama wymyśliła „piekielną” nazwę oraz logo z diabłem w tle, a także mroczny, czarno-pomarańczowy wystrój lokalu. Menu też jest pomysłem Justyny, a w nim kebab, pizza i… polska kuchnia. Właścicielka jest przekonana, że można u nich „naprawdę fajnie zjeść”, a jej restauracja jest świetnie prowadzonym lokalem, a jednak coś tam nie gra… Pracownicy uważają, że głównym problemem jest sama szefowa- uparta i despotyczna. Nie potrafi zorganizować pracy, kucharze mówią, że każdy tam jest od wszystkiego, a nikt nie wie, co powinien robić, a szefowa wprowadza do restauracji głównie zamieszanie i niepokój i nigdy nie słucha ich opinii. Justyna- zawsze z siebie zadowolona, przyznaje, że wyznaje zasadę kija i marchewki, chociaż słuchając jej pracowników, można by pomyśleć, że używa tylko kija. Co odkryje Magda Gessler w „Piekielnej kuchni”? Czy uda się jej naprawić restaurację, której właściciel uważa, że nie może sobie nic zarzucić? Jedno jest pewne, kiedy słynna restauratorka skonfrontuje się z tak upartą osobą jak Justyna w „Piekielnej kuchni” naprawdę zacznie wrzeć.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Ukryta prawda

44-letni Stefan od 15 lat mieszka za granicą – najpierw pracował w Stanach Zjednoczonych, potem w Dubaju. Mężczyzna jest samotny, w stu procentach poświęcił się karierze. Stefan przylatuje do Polski na kilka dni na urodziny 70-letniej matki. Po przyjeździe do domu rodzinnego mężczyzna orientuje się, że nie ma portfela, w którym trzymał wszystkie dokumenty oraz paszportu. Podejrzewa, że został okradziony w autobusie jadącym z lotniska do Warszawy. Siłą rzeczy w oczekiwaniu na nowe dokumenty 44-latek musi zostać w kraju dłużej niż planował. Matka zachęca go, żeby odnowił kontakt z synem Pawłem. Stefan waha się. 15 lat temu narzeczona Monika zostawiła go dla kolegi z pracy. Mężczyzna wyjechał wtedy za granicę i choć regularnie płacił alimenty, nie chciał mieć nic wspólnego ani z byłą partnerką. Wkrótce 44-latek spotyka się z synem. Nie podoba się to obecnemu partnerowi Moniki. Czy Stefanowi mimo wszystko uda się odzyskać kontakt z dawnym życiem?

Teraz
12:35

Kuchenne rewolucje

Borowo, „Sielawka”. Sabina i Mirek 30 lat mieszkali w Niemczech, gdzie pracowali w gastronomii. Kiedy ich dorosłe dzieci usamodzielniły się, Sabina postanowiła zrealizować swoje marzenie o powrocie do Polski. Namówiła męża, żeby otworzyli własną restaurację na Kaszubach, w pięknej letniskowej wsi Borowo. W restaurację zainwestowali swoje oszczędności, wierząc, że zapewni im dochód na resztę życia. Niestety rzeczywistość kompletnie rozminęła się z ich oczekiwaniami. Prowadzenie restauracji zamiast zysków, przynosiło straty. Brak pieniędzy i ciągłe problemy zaczęły niszczyć udany dotąd związek. Mirek planuje powrót do Niemiec, a Sabina oskarża się o zniszczenie swojego małżeństwa i utratę oszczędności. Trudno chyba o trudniejszą sytuację, dlatego na pomoc przybywa specjalistka od beznadziejnych przypadków – Magda Gessler!

Teraz
13:40

Szpital

Dr Michał Morawski zajmuje się16-latką, która jest bardzo wychłodzona i ma liczne odmrożenia. Dziewczyna sporo imprezuje. Jej mama w ogóle się nią nie interesuje, bo od 6 lat szuka jej zaginionego brata. Za namową chłopaka dziewczyna postanawia szczerze porozmawiać z mamą jak bardzo czuje się samotna. Kobieta po raz kolejny ją odtrąca…

Teraz
14:45

Ukryta prawda

Ilona i Artur są bezdzietnym małżeństwem. Kobieta nie znosi dzieci, nie planuje ich mieć, woli robić karierę w branży handlowej i skupiać się na własnych potrzebach. Artur wręcz przeciwnie – marzy przynajmniej o jednym dziecku. Pewnego dnia do małżonków przychodzi kuzynka Artura, Patrycja, zmęczona życiem wdowa, która prosi ich, żeby na tydzień zaopiekowali się jej dziećmi: Wojtkiem i Darią, bo firma wysyła ją na tygodniowe szkolenie do Wrocławia. Ilona początkowo nie chce się zgodzić, ale w końcu ulega namowom Artura. Rozpoczyna się tydzień opieki. 38-latka odwozi dzieci do przedszkola i szkoły, próbuje poradzić sobie z rozrabiaką Wojtkiem i pyskatą Darią. Artur ma anielską cierpliwość do dzieci kuzynki, co wnerwia Ilonę, która odlicza dni do powrotu Patrycji. W ciągu kilku dni opieki Ilona zbliża się do Wojtka i Darii, znajdując z nimi wspólny język. Kiedy jednak 5-latek psuje jej laptopa z ważną prezentacją, Ilona znowu dostaje szału. Tymczasem Patrycja nie wraca w terminie, Artur próbuje się do niej dodzwonić, ale bezskutecznie. W końcu dostaje tragiczną informację o śmierci kuzynki.

Teraz
15:50

Kuchenne rewolucje

Łagów, „Szalotka”. Szalotka to nieduża restauracja usytuowana niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. Właścicielką jest energiczna Marta, która stara się, aby Szalotka była oryginalną i wyróżniającą się restauracją. Pomysłów jak przyciągnąć gości Marta ma mnóstwo. Pierwszym z nich była ciekawa nazwa, czyli „Szalotka”. Marta prawie codziennie ma nowe propozycje dań dla szefa kuchni, ale samej szalotki jeszcze nie udało się jej wprowadzić do menu. Inspirowana programami kulinarnymi wymyśliła już dania „fit”, dania z mlekiem kokosowym, kuchnię hinduską na chrzciny oraz zupy kremy np. z zielonych szparagów, które pojawiają się w karcie obok swojskiej golonki czy pierogów. Szef kuchni czuje się przytłoczony ciągłymi zmianami w karcie. Według niego przypadkowe menu, nie jest najlepszą wizytówką dla restauracji, jednak niestety nie potrafi sprzeciwić się energicznej właścicielce restauracji, która po prostu musi „wtrącać się w gary”. Marta chciałaby inspirować swoich kucharzy do kreatywnego myślenia, ale pracownicy restauracji widzą w tym tylko chaos i brak organizacji. Co gorsza, restauracja świeci pustkami, nie przynosi dochodów, pojawiają się też zaległości w płatnościach. To bardzo niepokoi Norberta, życiowego partnera Marty, który uważa, że Marta zupełnie nie radzi sobie z zarządzaniem. Norbert prawie codziennie bywa w Szalotce, chociaż prowadzi własny bar w innym miejscu. Udziela Marcie rad jak powinna prowadzić swój biznes i uważa, że bezpieczniej byłoby, gdyby to on zarządzał "Szalotką". Martę to drażni, bo nie chce być „ubezwłasnowolniona” przez Norberta. Jego uwagi nie pomagają, a są przyczyną coraz to nowych konfliktów, które przenoszą się też na pracowników. Atmosfera w Szalotce jest co raz cięższa, problemów coraz więcej, a gości coraz mniej. Jak zaprowadzić porządek w Szalotce i pogodzić Martę i Norberta? Czy Magda Gessler będzie potrafiła dokonać cudu i odczarować to miejsce, żeby zapełniło się gośćmi?

Teraz
16:55

Tajemnice miłości

Przyszłość więźnia 34-letni Paweł wychodzi z więzienia, gdzie spędził niewinnie osiem lat za gwałt i zabójstwo koleżanki. Kilka miesięcy temu do popełnienia zbrodni przyznał się ktoś inny i Paweł został oczyszczony z zarzutów. Pierwsze kroki po wyjściu na wolność Paweł kieruje do dawnej narzeczonej – 33-letniej Laury. Wie, że Laura ma męża i syna, ale chce się upewnić, że jest szczęśliwa. Kobieta wita Pawła wzruszona, przeprasza, że w niego zwątpiła, ale nie porzuci rodziny. Paweł to rozumie... Któregoś dnia wpada na ulicy na Anię, młodą policjantkę. Ania i Paweł szybko nawiązują romans. Paweł boi się przyznać Ani, że siedział, ale w końcu opowiada jej swoją historię. Ania nie zraża się do niego – w końcu był niewinny. Któregoś dnia Ania zostaje postrzelona, jest w śpiączce. Paweł przy jej łóżku spotyka swoją dawną ukochaną, Laurę...

Teraz
17:55

Ukryta prawda

Alicja i Ryszard to proste, ciężko pracujące małżeństwo. Ich jedyna córka Patrycja sześć lat studiowała pedagogikę, nie napisała magisterki i nie pracuje. 25-latka jest piękną dziewczyną, leniwą jak mało kto i nawet nie ukrywa, że pedagogika ją męczy. Zmienia partnerów jak rękawiczki, a w domu w niczym nie pomaga. Obecnie spotyka się z programistą Sebastianem. Po kolejnej kłótni matka stawia jej ultimatum: albo zacznie zarabiać, albo ma się wyprowadzić. Patrycja mówi rodzicom, że zaczęła pracę w żłobku. W międzyczasie kończy związek z Sebastianem. Mężczyzna jest w rozsypce, błaga ją o drugą szansę. Niedługo potem Alicja odkrywa, że Patrycja spotyka się z mężem jej szefowej, 50-letnim Wiktorem. Równocześnie dowiaduje się od zrozpaczonego Sebastiana, że Patrycja usunęła ciążę… Kobieta nie wie, jak dotrzeć do córki, która jej zdaniem jest na najlepszej drodze, by zmarnować sobie życie.

Teraz
19:00

Fakty

37min
Teraz
19:35

Sport

4min
Teraz
19:40

Raport Roland Garros

Teraz
19:45

Pogoda

8min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 18 - Burger warzywny na grillowanej ciabacie

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Szok - Marta będzie znowu pracować z Romą?! Były mąż Marty rozwiódł się z żoną - Filip wrócił do Warszawy i szuka pracy. Marta radzi mu, żeby złożył portfolio do jej stacji, bo poszukują grafika do scenografii. W pracy Leśniewska przeżywa szok - spotyka Romę! Kobietę, która kiedyś prawie zniszczyła jej życie… Roma błaga szefa Marty o pracę, a jej samej wyjaśnia swoje dramatyczne położenie życiowe. Przyjęcie Romy uzależnione jest od decyzji Leśniewskiej - co zrobi Marta?! Iga wpada na trop morderców a Ignaś miażdży chuliganów! Iga spotyka w przychodni kobietę, która została napadnięta w podobny sposób, jak dziewczyna zamordowana w tej okolicy. Przybysz przekazuje te informacje Robertowi… Tymczasem Ignacy staje w obronie dziewczyny napastowanej przez chuliganów, którzy dręczą także jego. Wyszkolony przez Tadeusiaka, młody Brzozowski sprawnie odpiera ich ataki! Dyrektorka szkoły znowu dzwoni do Michała… Berg zdruzgotany a Eliza w objęciach sąsiada! Jarek ma koszmar o nauczycielce fizyki. Postanawia być twardy, kiedy będzie z nią rozmawiał w sprawie Juniora. Okazuje się jednak, że dawna trauma zmienia go w zahukanego ucznia i Berg z pokorą przyjmuje obelgi i warunki apodyktycznej i podłej nauczycielki… Tymczasem Eliza wybiera się na rozmowę o pracę, którą załatwił jej Koskinen. Z powodu remontu windy Bergowa korzysta z pomocy nowego sąsiada, który niesie ją na rękach do taksówki…

Teraz
20:55

Milionerzy

Ulubiony teleturniej widzów powraca z nowymi odcinkami. Wiosną uczestnicy będą mogli ponownie zawalczyć o główną wygraną. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Milion złotych. Taka wygrana robi wrażenie. Droga do niej wydaje się niezwykle prosta. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. Do wykorzystania ma trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności. Za każdym razem do wyboru są cztery możliwe odpowiedzi, wśród których tylko jedna jest tą poprawną. W trakcie gry liczyć można tylko na siebie. Hubert Urbański, siedzący naprzeciwko w fotelu prowadzącego, pod żadnym pozorem nie zdradzi czy obrana strategia jest właściwa. Ryzykować czy przerwać grę nie znając odpowiedzi na kolejne pytanie? Emocje są ogromne, ale najważniejsze to zachować zimną krew. Komu tym razem dopisze szczęście, a kto zaimponuje widzom ogromną wiedzą?

Teraz
21:35

Geosztorm

Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą oni zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.

Teraz
23:45

Koniec świata, czyli kogel mogel IV

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” to czwarta część kultowej komedii, która od ponad 30 lat bawi miliony Polaków i kolejny kinowy przebój, który przyciągnął do kin rekordową w 2022 roku liczbę widzów. Przyjazd teściowej z USA oraz zemsta odrzuconej kobiety mogą doprowadzić do prawdziwego końca świata… Miłość Agnieszki i Marcina (Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki) rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego (Katarzyna Błęcka-Kolska i Zdzisław Wardejn). Babcia Solska (w tej roli cudowna Katarzyna Łaniewska) marzy już tylko o ślubie jedynego wnuka… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka (Anna Mucha). Wolańska (Ewa Kasprzyk) postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat i medytację. Spokój Piotrusia i Marlenki (uwielbiany przez publiczność duet Katarzyny Skrzyneckiej z Maciejem Zakościelnym) burzy nieoczekiwana wizyta… mamusi z Ameryki, w której rolę wciela się fenomenalna Dorota Stalińska. A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu rozpoczyna się prawdziwe trzęsienie ziemi i popis najwyższego kunsztu gry aktorskiej.