Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:30

Uprowadzona

N
61min

Kiedy porwany zostaje pewien zagraniczny dyplomata powiązany z szajką stręczycieli, Santana musi zmierzyć się z własną przeszłością.

Teraz
02:30

Szpital

23-latka przywozi do szpitala swoją 3-letnią córeczkę, bo przewróciły się na rowerze i dziewczynka mocno się poturbowała. Dzieckiem zajmie się dr Wojciech Jarosz. Małej pacjentce i jej mamie towarzyszy chłopak kobiety, z którym ta spotyka się od roku. Mężczyzna nie wie, że dziecko jest owocem gwałtu. Mama pacjentki spotyka w szpitalu gwałciciela, który nigdy nie został złapany. Kobieta jest w szoku. Roztrzęsiona 23-latka dzwoni po rodziców. Ojciec dziewczyny jest wściekły i szuka mężczyzny w szpitalu… Jednocześnie dr Robert Szewczyk przyjmuje na oddział dziewczynę, która została poparzona podczas swoich urodzin. Jej chłopak wetknął omyłkowo do tortu petardy zamiast sztucznych ogni. Mężczyzna także jest pacjentem SOR-u, bo poślizgnął się na torcie i prawdopodobnie złamał nogę. Pacjentka nie wie o zamiarach swojego chłopaka, który zamierza oświadczyć jej się w szpitalu i chce z nim zerwać. Tymczasem mężczyzna postanawia być oryginalny i używa do wręczenia pierścionka zaręczynowego królika i 30-latka dostaje silnej reakcji alergicznej. Wściekła kobieta nie chce znać ukochanego.

Teraz
03:30
Teraz
03:50

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Para z Teksasu jest gotowa spełnić swoje marzenia o plaży i wrócić do wyjątkowego krajobrazu północno-zachodniego Pacyfiku. Mają nadzieję, że znajdą spokojny dom wypełniony naturalnym światłem, które uspokoi ich po ciężkim dniu pracy. Znalezienie idealnego miejsca będzie trudne, ale ich agent jest zdeterminowany, aby znaleźć dom na zawsze na plaży.

Teraz
04:20

Recepta na stary dom

28min

Jeff i jego zespół wracają do XVIII-wiecznego wiejskiego domu w hrabstwie Bucks w Pensylwanii, gdzie wcześniej przebudowali kuchnię. Tym razem zespół przekształci ledwo używany pokój przejściowy w funkcjonalną i historycznie poprawną jadalnię. Jeff korzysta z pomocy członków rodziny, aby stworzyć niestandardowy stół na farmę z odzyskanego drewna, który umieści w jadalni. Zespół zamieni również wilgotne dwupokojowe poddasze w wyniosłe, jasne i przestronne domowe biuro i pracownię artysty, z belkami stropowymi i odsłoniętym kamieniem. Załoga ma kłopoty z wąskimi, krętymi schodami na strych, ale dylemat rozwiązują z pewną pomysłowością i dodatkową determinacją.

Teraz
04:50

Jak to jest zrobione S11

28min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie m.in. o koronkach, replikach starych ram, storczykach i piastach do monocykli.

Teraz
05:20

Kto was tak urządził

34min
Teraz
05:35

Oszukane

Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć pozornie słodki smak. Ile warte jest poznanie prawdy? Czy miłość może rozgrzeszyć wszystkie nasze działania? Czy obu rodzinom uda się wyjść zwycięsko z próby, którą zgotował im los?

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

63-letni Władek – kiedyś marynarz, obecnie emeryt – musi pochować żonę. Mężczyzna za kosztujący 9 tysięcy złotych pogrzeb zamierza zapłacić częściowo z zasiłku pogrzebowego, a częściowo z oszczędności na czarną godzinę. Władek orientuje się, że pieniądze (schowane w kopercie za szafą) zniknęły. Musi wziąć chwilówkę. Ma ogromne problemy z jej spłaceniem. Nie może liczyć na pomoc rodziny, bo jest samotny. Kolega Władka, Edmund sugeruje, że w Warszawie jest wiele samotnych starszych pań. Wystarczy kilka z nich w sobie rozkochać, wyciągnąć od nich trochę pieniędzy, a potem tygodniami obiecywać, że wszystko się odda i zniknąć z ich życia. Władek nie chce być oszustem, ale jest zdesperowany – zgadza się. Poznaje dwie kobiety. Nie potrafi jednak ich wykorzystać, nie umie też urwać z nimi kontaktu. Zaczyna się z obiema spotykać. Edmund jest załamany postawą Władka. Mężczyzna pakuje się w coraz większe tarapaty. Czy 63-latek zdoła zdobyć pieniądze na spłatę długu?

Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Przasnysz, Restauracja "Imperium". W Przasnyszu pan Darek stworzył swoje „Imperium” i to dosłownie – jest właścicielem hotelu, pięciu samolotów i restauracji, która od dłuższego czasu przysparza dumnemu właścicielowi samych problemów i strat finansowych. Niestety również „poddani”, czyli pracownice jego „Imperium” też są wyraźnie niezadowolone i według pana Darka niechętne do pracy. Na pomoc przybywa Magda Gessler, która niestety największy problem widzi we właścicielu „Imperium” i jego stosunku do mizernie opłacanego personelu. Pan Darek jednak za nic ma babskie fanaberie, dlatego Magda Gessler razem z kucharkami i kelnerkami ogłaszają strajk!

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
08:50

Kuchenne rewolucje

Puławy – Cudnie Położone nad Wisłą pięćdziesięciotysięczne Puławy znane są przede wszystkim z Pałacu Czartoryskich i otaczającego go pięknego parku. Nieco dalej od siedziby pierwszego polskiego Muzeum Narodowego, a za to bliżej centrum miasta, restaurację Cudnie prowadzą zakochani w sobie od pięciu lat dwudziestodwuletnia Karolina i rok od niej starszy Damian. Żeby otworzyć własny lokal, młodzi wzięli 110 tysięcy złotych kredytu. Niestety restauracja świeci pustkami, dziennie odwiedza ją średnio pięciu gości. Parze pomaga mama Damiana Aneta, ale i tak co miesiąc trzeba dopłacać do biznesu dwadzieścia tysięcy. Przez kłopoty finansowe i stres zakochani zaczęli się ze sobą kłócić. Przerażeni wizją krachu i restauracji i związku, poprosili o pomoc Magdę Gessler. Czy znanej restauratorce uda się ocalić ich miłość i gastronomiczny biznes?

Teraz
11:30

Kto to wie?

Dorota Wellman zaprasza widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu! W "Kto to wie?" prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach. "Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", "Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" - o tym, jak myślą Polacy przekonamy się wiosną na antenie TVN! W każdym z odcinków poznamy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. "Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo!

Teraz
12:05

Ukryta prawda

52-letnia księgowa Mariola jest w szoku, gdy zostaje zwolniona z pracy, a jej miejsce zajmuje dwudziestokilkulatka. Mariola czuje się stara i nieatrakcyjna i postanawia zrobić sobie lifting twarzy. Mimo że mąż podrzuca jej kremy, a córka proponuje naturalne metody ujędrniania skóry, Mariola nie daje się przekonać i jest zdecydowana na ingerencję chirurga. Nie mając pieniędzy na wykonanie zabiegu, zaczyna szukać nowej pracy i decyduje się na reklamowanie baru szybkiej obsługi w stroju hot doga. Tymczasem mąż Marioli, Paweł ma nową pasję – obserwuje ptaki w parkach i lasach. Coraz częściej wyjeżdża, co zaczyna niepokoić Mariolę. Kobieta podejrzewa, że Paweł ma inną kobietę – oczywiście młodszą, i utwierdza się w tym przekonaniu, widząc go przypadkiem z piękną, na oko trzydziestoletnią Azjatką. Mariola jest przekonana, że jej życie właśnie legło w gruzach, a wszystko przez to, że jest stara...

Teraz
13:10

Sekrety życia

Klientką siłowni jest 19-letnia Julita, która czuje się nieatrakcyjna i samotna. Postanawia, że zmieni swój wygląd i styl życia. Prócz ostrej diety codziennie intensywnie ćwiczy. W siłowni dziewczyna spotyka Igora, dawną licealną miłość. Niespodziewanie Julita traci przytomność i trafia do szpitala. Wkrótce okazuje się, że ma uszkodzone nerki i konieczny jest przeszczep. Tymczasem Igor wyznaje Julicie miłość i prosi ją rękę. Rodzice Julity są chłopakowi kategorycznie przeciwni…

Teraz
14:10

Ukryta prawda

39-letnia policjantka Anna zostaje wezwana nad Wisłę, gdzie wyłowiono zwłoki mężczyzny w średnim wieku. Widać ślady pobicia, mężczyzna ma przy sobie dokumenty. Anna szybko orientuje się, że jest to jej szwagier. 41-letnia Kinga, siostra Anny, identyfikuje zwłoki męża, jest zrozpaczona. Kobiety od kilku lat pozostawały w konflikcie, jednak w zaistniałej sytuacji Anna stara się podnieść siostrę na duchu i jednocześnie prowadzi śledztwo. Kinga jest przerażona, ponieważ została sama z dwójką dzieci. Do tego niedawno wzięli kredyt na zakup domu, jej mąż Artur miał obiecany w firmie awans. Anna próbuje ustalić, czy mężczyzna stał się ofiarą przypadkowego rozboju, czy też ktoś zaplanował jego zabójstwo. Kobieta dowiaduje się w firmie Artura, że miał problemy z alkoholem. Kinga niechętnie potwierdza, że to prawda, ale jej mąż wciąż obiecywał poprawę, starał się. Policja przypadkowo trafia na trop potencjalnego zabójcy. Karany już wcześniej za pobicie 30-letni Bartek sprzedał telefon należący wcześniej do ofiary. Bartek nie chce się do niczego przyznać, twierdzi, że znalazł telefon. Policji udaje się jednak szybko udowodnić mu, że jego alibi jest kłamstwem i mógł dokonać zabójstwa Artura. Anna zaczyna podejrzewać o chęć pozbycia się męża swoją siostrę…

Teraz
15:15

Kuchenne rewolucje

Magda Gessler - ta kobieta zna receptę na sukces! Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. Przed widzami 11 sezon „Kuchennych Rewolucji” – programu, który na stałe zapisał się w świadomości widzów TVN. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Kto inny jak nie Magda Gessler im podoła? W Bolesławcu przy Rynku mieści się zabytkowa kamienica "Pod Złotym Aniołem", a w niej najstarsza w mieście restauracja o tej samej nazwie. Jej historia sięga XIV wieku. Od ponad 20 lat miejsce jest prowadzone przez panią Basię, której pomaga brat, kucharz - amator. Niestety, złote czasy restauracji dawno minęły, od dwóch lat lokal przynosi tylko straty. Nieciekawe menu z nieśmiertelnymi obiadami dnia i pizzą nie jest w stanie zapełnić gośćmi zabytkowych sal. Stan restauracji jest tak samo krytyczny jak wiedza pani Basi na temat kuchni... Magda Gessler odwiedzi również Sandomierz. To tam znajduje się położona przy pięknym rynku restauracja „Cubanita". Co ją wyróżnia? Oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów i całkiem niezła kuchnia…A jednak prawie nikt tutaj nie zagląda. Na czym polega problem tego lokalu? Czy to wina kelnerek, które nie mają pojęcia o serwowanych daniach? A może kucharza, który nie lubi krytyki, a jego potrawy zupełnie nie pasują do kubańskiego wnętrza? W Pile, Pani Monika prowadzi pizzerię "West End". Od kilku lat restauracja funkcjonuje coraz gorzej, a właścicielka, która boryka się z problemami osobistymi, nie ma już siły walczyć. Chce zamknąć pizzerię. Magda Gessler, którą na pomoc wezwała przyjaciółka Moniki, jest bardzo zaskoczona kompletnym brakiem wiedzy właścicielki lokalu na temat kuchni, którą obserwuje. Przepis na spaghetti bolognese niejednego Włocha przyprawiłby o zawał serca! Czy recepta Magdy Gessler na sukces naprawdę działa? Teraz można to sprawdzić! „Kuchenne rewolucje – powroty” to program na player.pl, który skontroluje jak dają sobie radę restauracje z programu „Kuchenne rewolucje”, miesiąc, a nawet lata po emisji odcinka z ich udziałem na antenie TVN. Czy restauratorzy wciąż utrzymują narzucone przez Magdę Gessler standardy? Co się zmieniło w ich życiu po udziale w programie? Odpowiedzi na te pytania poszuka specjalny wysłannik wybrany przez Magdę Gessler – czyli Charlie Digenaut, finalista II edycji programu „MasterChef”. Jego poczucie smaku i determinacja pozwolą skrupulatnie przetestować „zrewolucjonizowane” miejsce. Prowadząca: Magda Gessler

Sandomierz, "Cubanita". Ta restauracja była dla Magdy Gessler sporym zaskoczeniem - położona bezpośrednio przy pięknym sandomierskim rynku, oryginalny wystrój nawiązujący do kubańskich klimatów, całkiem niezła kuchnia, a jednak prawie nikt tutaj nie zagląda. Na czym polega problem tego lokalu, co ukrywa to eleganckie wnętrze? Czy to wina kelnerek, które nie mają pojęcia o serwowanych tutaj daniach, czy też może kucharza, który nie lubi krytyki, a jego potrawy zupełnie nie pasują do kubańskiego wnętrza, a może to właściciele, którzy nie potrafią zarządzać personelem? Tego będzie musiała dowiedzieć się Magda Gessler, a nie będzie łatwo, ponieważ nie wszyscy będą traktować jej działania poważnie.

Teraz
16:20

Kto to wie?

Dorota Wellman zaprasza widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu! W "Kto to wie?" prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach. "Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", "Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" - o tym, jak myślą Polacy przekonamy się wiosną na antenie TVN! W każdym z odcinków poznamy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. "Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo!

Teraz
16:55

Sekrety życia

Żaneta samotnie wychowuje nastoletnią córkę. 10 lat temu, podczas wakacji, zaginął mąż kobiety. Żaneta chce, żeby sąd uznał go za zmarłego, ponieważ zamierza ułożyć sobie życie z Krzysztofem, z którym od jakiegoś czasu się spotyka. Szwagier 35-latki chce ją powstrzymać i nastawia córkę kobiety przeciwko niej. Jednocześnie żona partnera Żanety, z którą mężczyzna zamierza się rozwieść, próbuje go odzyskać. Niespodziewanie 35-latka dostaje wiadomość od zaginionego męża…

Teraz
17:55

Ukryta prawda

40-letni Dominik mieszka z żoną Martą i dziećmi: 12-letnią Natalią i 3-letnim Kubusiem w podwarszawskiej wsi. Pewnego dnia mężczyzna orientuje się, że zniknął ich trzyletni synek. 40-latek od razu zawiadamia policję o zaginięciu dziecka. W nocy tuż przed zniknięciem chłopca Dominik zorganizował kolejną imprezę z kumplami w domu. Mężczyzna nie stroni od alkoholu. Matka Marty, Teresa wielokrotnie mówiła córce, żeby odeszła od Dominika. Ich starsza córka miała parę razy ślady pobicia na ciele, zarzekała się, że wywróciła się na rowerze, ale babcia domyśla się, że to ojciec ją bił. Marta mówi policjantom, że około północy, gdy dzieci już spały zażyła środek nasenny i również położyła się spać. Często zażywa leki uspokajające, ponieważ jest wykończona psychicznie przez Dominika. Policjanci podejrzewają, że chłopiec mógł rano wstać, wyjść z domu i błąka się gdzieś po okolicy. Rozpoczynają się poszukiwania. Kilka dni później Dominik znajduje w skrzynce anonim, w którym porywacze żądają trzydziestu tysięcy okupu za dziecko. Marta jest przekonana, że to jej mąż narobił długów, chociaż Dominik zarzeka się, że nie pożyczał od nikogo pieniędzy. Matka Marty namawia ją, żeby przeprowadziła się do niej z córką i nigdy więcej nie kontaktowała się z Dominikiem. Mężczyzna przysięga żonie, że się zmieni, chce tylko żeby synek odnalazł się cały i zdrowy. Marta mówi, że to wszystko przez niego. Tymczasem policjanci znajdują ślady krwi dziecka w samochodzie kolegi Dominika, który tej nocy był u niego na imprezie. Pada podejrzenie, że mężczyzna zrobił krzywdę dziecku. Marta z Dominikiem zastanawiają się, czy dziecko jeszcze żyje. Pewnego dnia po przedawkowaniu leków uspokajających żona Dominika trafia do szpitala. Po wyjściu ze szpitala zamyka się w sobie, nie chce rozmawiać z mężem. Kontakt z kobietą jest bardzo utrudniony. Niespodziewanie znika też dwunastoletnia córka Dominika i Marty. Małżeństwo obawia się, że ich Natalia również została porwana.

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

10min
Teraz
19:45

Pogoda

10min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku

5min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Waży się los Gucia i… rodziny Wójcików! Paweł, czekając na wyniki badań synka Maślikowskich, prosi Beatę żeby pojechała do domu i wreszcie odpoczęła. Na osobności pyta Emila, czy jest gotowy zniknąć z ich życia… Jakiś czas później onkolog przekazuje Wójcikom wspaniałą wiadomość – jest pełna zgodność genowa! Mały Oliwier może być dawcą szpiku dla Gucia! Szczęśliwa Beata wtula się w Pawła… Weronika wkurzona na Nalepę, za to wybacza Janowi… Wkurzona Weronika dzwoni do Nalepy i upomina go, że miał być u niej na mediacjach z panem Antonim. Szykujący się do operacji Lew bezceremonialnie ucina rozmowę. Roztocka ma o nim jak najgorsze zdanie... Nieoczekiwanie zjawia się u niej Jan i przeprasza obrażoną na niego Weronikę. Para wraca do domu całując się gorąco i rozbierając! Tam… wpadają na kochających się Antosię i Dawida! Sytuacja jest bardzo niezręczna… Michał przejęty swoim biznesem, a Iga u kresu sił… Michał, będąc w biurze Starskiego, słyszy jego ostrą rozmowę telefoniczną. Zaniepokojony Brzozowski prosi o pomoc Igora, który ma znajomego w wywiadzie gospodarczym… Tymczasem Iga jest podłamana – poszukiwania kilkuletniej dziewczynki utknęły w martwym punkcie. O ciężarną Przybysz, która jest u kresu sił, troszczy się jedynie Robert…

Teraz
20:55

Milionerzy

Ulubiony teleturniej widzów powraca z nowymi odcinkami. Wiosną uczestnicy będą mogli ponownie zawalczyć o główną wygraną. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Milion złotych. Taka wygrana robi wrażenie. Droga do niej wydaje się niezwykle prosta. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. Do wykorzystania ma trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności. Za każdym razem do wyboru są cztery możliwe odpowiedzi, wśród których tylko jedna jest tą poprawną. W trakcie gry liczyć można tylko na siebie. Hubert Urbański, siedzący naprzeciwko w fotelu prowadzącego, pod żadnym pozorem nie zdradzi czy obrana strategia jest właściwa. Ryzykować czy przerwać grę nie znając odpowiedzi na kolejne pytanie? Emocje są ogromne, ale najważniejsze to zachować zimną krew. Komu tym razem dopisze szczęście, a kto zaimponuje widzom ogromną wiedzą?

Teraz
21:35

Chyłka - oskarżenie

Chyłka nie daje za wygraną. Próbuje ustalić co stało się z prokuratorem Baumanem. Trafia na ślad mężczyzny, który może być powiązany z całą sprawą. Z pomocą przychodzi Szczerbiński, który zabiera prawniczkę na spotkanie z ważnym świadkiem. Dziwi go, że mimo wygranego procesu Chyłka nadal zajmuje się poszukiwaniem prawdy o Tatuażyście. Langer spotyka się z Kordianem. Oryński ostrzega go, że będzie chronić Chyłkę za wszelką cenę i nie pozwoli mu jej skrzywdzić.

Teraz
22:40

Oszukać przeznaczenie IV

N
95min

Czwarta opowieść o grupie ludzi, którzy w ostatniej chwili uniknęli śmierci. Nick wraz z przyjaciółmi wybiera się na tor wyścigów samochodowych. Dochodzi tam do strasznej katastrofy, w której jest wiele ofiar. Jak się okazuje, tuż przed katastrofą Nick ma wizję i udaje mu się uciec wraz z grupka ludzi. Jednak śmierć upomina się o nich i powoli każdy z ocalonych ginie w tragicznych wypadkach.