Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
03:10

Kwatery Hitlera

Polska seria dokumentalna, podczas której prowadzący programu odwiedzi kolejne kwatery zgodnie z chronologią podbojów Hitlera, co pozwoli jednocześnie szkicować rozwój sytuacji politycznej w Polsce i w Europie. Pasjonat historii, odkrywca i autor wielu reportaży telewizyjnych, Łukasz Kazek, odkryje przed widzami sekrety nazistowskich kryjówek i siedzib w Polsce i Niemczech. Kamery programu odwiedzą kolejne kwatery zgodnie z chronologią podbojów Hitlera, co pozwoli jednocześnie szkicować rozwój sytuacji politycznej w Polsce i w Europie. W każdej z tymczasowych siedzib Führera zapadały ważne dla Polski decyzje. Które z nich miały największe znaczenie dla naszego kraju? W serii zawarte zostaną unikatowe i niepublikowane do tej pory materiały archiwalne oraz wspomnienia świadków tamtych zdarzeń.

Teraz
03:10

Szpital

Pacjentem doktora Wojciecha Jarosza jest robotnik pracujący przy ocieplaniu budynku. Mężczyzna spadł z rusztowania, bo kobieta, którą podrywał wylała na niego wiadro wody. 43-latka jest samotna z wyboru i boi się miłosnych rozczarowań. Pacjent za wszelką cenę chce przekonać do siebie kobietę. Dociera do niego, że zakochał się w niej. Matka 43-latki przekonuje ją, że powinna dać sobie szansę na szczęście… Tymczasem doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na oddział 30-latka, który skaleczył się w rękę. Mężczyzna informuje personel medyczny o tym, że jest nosicielem wirusa HIV. Do tej pory jednak nie miał odwagi przyznać się do tego ukochanej, z którą spotyka się od dwóch miesięcy. Dr Piotr uświadamia pacjentowi, że popełnia przestępstwo i musi jak najszybciej wyjawić kobiecie prawdę. Dziewczyna jest przerażona, boi się, że jest zakażona. Wkrótce okazuje się, że 27-latka jest w ciąży.

Teraz
04:10
Teraz
04:30

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Para szuka idealnego domu na plaży w Pine Knoll Shores w Północnej Karolinie. On chce miejsca, które przypomina mu dzieciństwo spędzone na Hawajach, wspólnie szukają miejsca, w którym będą mogli wyjść na plażę, zakopać palce w piasku i mieć dużo czasu dla swoich dzieci i wnuków.

Teraz
05:10

Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma - specjalista od kradzieży dzieł sztuki - wychodzi z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser, który zleca Cumie kradzież krakowskiego skarbu: "Damy z łasiczką". Cuma kompletując ekipę zaczyna od byłego wspólnika Juliana - specjalisty od ładunków wybuchowych. Ten nie chce wracać do złodziejskiego fachu, który porzucił, ale jednocześnie ma dług wdzięczności wobec przyjaciela, który nie wydał go w śledztwie...

Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma wychodzi z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser który zleca Cumie kradzież obrazu Leonarda da Vinci "Dama z łasiczką" z Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Cuma - specjalista od kradzieży dzieł sztuki - kompletuje ekipę. Zaczyna od wizyty u byłego wspólnika, Juliana - specjalisty od ładunków wybuchowych. Mimo, iż przyjaciel porzucił złodziejski proceder, Cuma proponuje mu udział w kradzieży. Julian ma dylemat: z jednej strony dług wdzięczności wobec przyjaciela, który nie wydał go w śledztwie, z drugiej - obawa przed powrotem do dawnego życia. Próbuje więc pogodzić wodę z ogniem. Zgadza się wziąć udział w skoku, ale jednocześnie robi wszystko, by kradzież nie doszła do skutku. Zwraca się do starego fałszerza Hagena z prośbą o wykonanie kopii "Damy z łasiczką". Ten odmawia, wymawiając się wiekiem, ale poleca mu Magdę - 28-letnią studentkę konserwacji zabytków na krakowskiej ASP. W tym samym czasie komisarz Wilk, który przed laty aresztował Cumę, dowiaduje się, że wyszedł on na wolność. Policjant podejrzewa, że nagłe pojawienie się Cumy związane jest z powrotem do Krakowa "Damy z łasiczką". Przez kilka miesięcy obraz był prezentowany w Japonii. Teraz wraca i jego przejazd z lotniska w Balicach do Muzeum Czartoryskich stwarza świetną okazją do kradzieży.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Wyluzuj, Scooby Doo!

24min

Gang Scooby'ego powraca w nowoczesnej, komediowej odsłonie uwielbianego przez widzów klasyka. Po ukończeniu liceum, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wraz ze Scooby-Doo wyruszają w podróż Wehikułem Tajemnic w pogoni za przygodą. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wieloma potworami i upiorami.

Teraz
06:30

Wyluzuj, Scooby Doo!

25min

Gang Scooby'ego powraca w nowoczesnej, komediowej odsłonie uwielbianego przez widzów klasyka. Po ukończeniu liceum, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wraz ze Scooby-Doo wyruszają w podróż Wehikułem Tajemnic w pogoni za przygodą. Po drodze będą musieli zmierzyć się z wieloma potworami i upiorami.

Teraz
07:00

Kuchenne rewolucje

Tarnów, „1,2,3” Magda i Krzysiek któregoś dnia doszli do wniosku, że w ich mieście – Tarnowie – brakuje restauracji z prawdziwego zdarzenia. Dlatego też stwierdzili, że mogliby wypełnić lukę na rynku i podjąć się prowadzenia restauracji, która byłby świetnym biznesem. Tak powstała restauracja „1,2,3”. Nazwa nie dla wszystkich zrozumiała, ale wynikająca z ambitnego podejścia właścicieli, którzy od samego początku wprowadzili aż 3 karty – śniadania, lunch i serwis wieczorny. Prawdziwym wsparciem tego rodzinnego przedsięwzięcia miała być mama Krzyśka, która objęła stanowisko szefowej kuchni i chociaż skończyła szkolę gastronomiczną, w restauracji swojego syna i synowej postawiła na kuchnię domową. Sama restauracja znajduje się w bardzo specyficznym miejscu, bo Magda i Krzysiek wynajęli lokal w ponad 100-letnim budynku. Kiedyś mieściła się tam dawna żydowska mykwa, czyli łaźnia miejska, w której przed II wojną światową odbywały się także obrzędy religijne. Poza tym na historii tego miejsca niewątpliwie odcisnęło piętno tragiczne wydarzenie. To tu spędzili ostatnią noc ludzie wywiezieni pierwszym transportem do obozu koncentracyjnego w Oświęcimu, co upamiętnia pomnik przed wejściem do budynku. Sam budynek lata świetności ma już dawno za sobą, a restauracja „1,2,3” w dodatku mieści się na I piętrze i niestety nie widać jej z ulicy. To wg właścicieli i personelu może być powodem, że do restauracji nikt w tygodniu nie zagląda. Nawet liczne wycieczki, które przyjeżdżają zobaczyć pomnik pierwszego transportu do Auschwitz, w restauracji „1,2,3” szukają co najwyżej… toalety. Przed bankructwem restaurację ratują usługi cateringowe oraz weekendowe dancingi, a ku rozpaczy Krzyśka, jego wymarzona restauracja nie ma już prawie nic wspólnego z prawdziwą, dobrą restauracją, jakiej chcieli oboje z żoną Magdą, dlatego zdecydował się wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Nastolatki rządzą... kasą

Młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego w nowym programie to młodzi ludzie będą rządzić i dzielić – przejmą całkowitą kontrolę nad domowym budżetem, którym do tej pory dysponowali ich rodzice. Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Co się stanie, kiedy nastolatek przejmie całkowitą władzę nad domowym budżetem? Eksperyment, w którym przez miesiąc decyzje dotyczące każdego wydatku rodziny podejmują jej nastoletni członkowie. W liczących 16 tysięcy mieszkańców Gryficach mieszka Jessica, jej rodzice, którzy prowadzą nadmorską restaurację i dwóch młodszych braci. 17-latka interesuje się kosmetologią, kocha zakupy i ekskluzywne marki. Jak mówi - jej ulubione ubrania to te, na które jeszcze jej nie stać. Zdaniem mamy 300 zł, które Jessica potrafi wydać na błyszczyk to przesada. Nastolatka planuje tuż po maturze wyprowadzić się na swoje, jej rodzice z kolei chcą, by przed tak dużym krokiem nauczyła się lepiej zarządzać finansami. Na jaki zakup wart 4000 zł zdecyduje się niemal od razu po przejęciu kontroli nad pieniędzmi Jessica? Jaki niespodziewany wydatek sprawi, że jej budżetowe plany legną w gruzach? I czy dziewczynie wystarczy pieniędzy do końca eksperymentu?

Teraz
12:30

Co za tydzień

Teraz
13:05

Azja Express

W czwartym odcinku nad uczestnikami zbiorą się czarne chmury... Prowadząca oprócz czarnej koperty, która ujawni czy pod koniec wyścigu nastąpi eliminacja, wręczy również, dobrze znaną z poprzednich edycji, czarną flagę. Para, która dotrze na metę ze złowieszczym rekwizytem, spadnie o jedno miejsce w finałowym rankingu. Kto okaże się być tym pechowcem? Misja na start odcinka odbędzie się w antycznym krajobrazie greckiego amfiteatru. Wyścig po kamiennych, monumentalnych schodach przyniesie uczestnikom wiele niespodzianek. Kolejne zadanie polegać będzie na rozpoznaniu słynnych i unikatowych gatunków kogutów z Denizli. Trzy pierwsze pary, które pojawią się w punkcie kontrolnym gry, zmierzą się w walce o amulet o wartości 10 tysięcy złotych oraz Złotą Kartę. Kolejny dzień to najtrudniejszy etap wyścigu i misja polegająca na przygotowaniu najdłuższego w świecie lahmacuna - tureckiej pizzy! Długość placka będzie miała wielkie znaczenie podczas wpisywania się do książki na mecie i równocześnie skutecznie pobudzi apetyt uczestników na zwycięstwo! Ostatni przystanek odcinka to twierdza w Marmaris, pamiętająca czasy Sulejmana Wspaniałego. Tym razem będzie ona świadkiem kolejnych historycznych wydarzeń - jakich? Okaże się kiedy uczestnicy otworzą czarną kopertę...

Teraz
14:45

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - studio sport

30min
Teraz
15:15

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - konkurs indywidualny seria

64min
Teraz
16:20

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - studio sport

9min
Teraz
16:30

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - konkurs indywidualny seria

48min
Teraz
17:15

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - studio sport

40min
Teraz
17:55

Ugotowani w parach

Kulinarne show pełne zakochanych nie zwalnia tempa! “Ugotowani w parach” tym razem zagoszczą we Wrocławiu, gdzie popis dadzą trzy temperamentne pary. Do kulinarnego pojedynku staną tu Mijin i Bartek, Malwina i Krystian oraz Dominika i Dawid. Wrocławskich gości czeka prawdziwa kulinarna podróż – na talerzach pojawią się przysmaki z całego świata, a spotkania przy stole okażą się okazją do poznania innych kultur. W menu zagoszczą potrawy wprost z Korei, Hiszpanii czy Włoch.

Teraz
19:00
Teraz
19:25

Sport

4min
Teraz
19:30

Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich

Teraz
19:35

Pogoda

8min
Teraz
19:45
Teraz
20:00

MasterChef Junior

W czwartym odcinku mali kucharze zostaną podzieleni na grupy, aby przygotować co najmniej 100 pysznych i fantazyjnych donutów. Jury to goście specjalni - aż 45 dzieciaków, którzy odwiedzili kuchnię MasterChefa. To właśnie oni degustowali i oddawali głos na drużynę, która przygotowała najpyszniejsze donuty. Zespół, który zdobędzie najwięcej głosów będzie bezpieczny w następnej konkurencji. W drugiej części odcinka na uczestników czekały tajemnicze skrzynki, a pod nimi… buty. Podczas tego zadania dzieci musiały wykazać się nie tylko smakiem, ale też wyobraźnią i stworzyć danie pasujące do tego, co znajdą pod tajemniczą skrzynką. Uczestnicy, którym poszło najsłabiej musieli pożegnać się z programem.

Teraz
21:35

Mój agent

Marta Żmuda Trzebiatowska ma problemy z Urzędem Skarbowym. By spłacić zaległe należności musi jak najszybciej dostać angaż w nowym projekcie. Marek próbuje przekonać młodego reżysera, że rola striptizerki ekolożki w jego filmie idealnie nadaje się dla jego gwiazdy. Marta niedawno urodziła drugie dziecko. Czy zdąży wrócić do formy przed startem zdjęć?

Teraz
22:40

Superwizjer

Teraz
23:15

Kod dostępu

N
131min

Stanley Jobson (Hugh Jackman), utalentowany hacker ma zakaz zbliżania się do firm komputerowych, odkąd włamał się do systemu FBI. Na nic zakazy. Ktoś ma na niego haka i wie, jak zmusić go do powrotu na drogę przestępstwa. Tym złym duchem jest Gabriel Shear (John Travolta), szpieg, który zamierza okraść rząd, aby zdobyć środki na finansowanie swych rzekomo patriotycznych przedsięwzięć. Trzymająca w napięciu akcja to znak firmowy Dominica Seny, znanego reżysera filmu 60 sekund. Światowej sławy aktor, gwiazda Pulp Fiction, dwukrotnie nominowany do Oscara John Travolta nie wymaga dodatkowych rekomendacji. Doborową obsadę filmu uzupełnia piękna i utalentowana zdobywczyni Oscara - Halle Barry.

Stanley włamał się kiedyś do systemu informatycznego FBI i poniósł za to dotkliwą karę. Nie dość, że trafił do więzienia, to jeszcze otrzymał dożywotni zakaz pracy w firmach informatycznych. Na domiar złego opuściła go żona, zabierając ze sobą jego ukochaną córkę Holly. Tymczasem Gabriel Shear zamierza wciągnąć Stanleya w swe nielegalne interesy. Gabriel, wytrawny szpieg, ma dość obserwowania tego, jak inni ludzie zajmują się polityką. On sam ma doskonały pomysł na uporządkowanie świata, ale do tego potrzebuje wielkich pieniędzy. Takie pieniądze ma amerykański rząd i tylko trzeba wiedzieć, jak po nie sięgnąć. Do tego właśnie potrzeby mu jest Stanley. Gabriel i jego piękna przyjaciółka Ginger (Halle Berry), wiedzą jak nakłonić hackera do współpracy, obiecują mu udział w zyskach. Stanley przyjmuje propozycję mając nadzieję, że gdy zdobędzie pieniądze, łatwiej odzyska prawo do zajmowania się ukochaną córką. Wkrótce dowiaduje się, jak bardzo dał się nabrać. Powierzone mu zlecenie jest znacznie poważniejsze w skutkach, niż zwykłe włamanie do systemu elektronicznego banku. W tej grze, w której karty rozdaje opętany żądzą władzy szaleniec, chodzi o losy całego świata.