Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
02:10

Kuba Wojewódzki

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę. W pierwszym odcinku nowej serii gospodarz zaprosi na swoją kanapę Roxi Węgiel. Co zdradzi mu idolka młodzieży w Polsce?

Teraz
03:15

Bates Motel

N
61min

Drugi sezon „Bates Motel”, jednego z ulubionych seriali widzów telewizji Metro. Dalsze losy seryjnego mordercy, Normana, będą jeszcze bardziej zawiłe, a jego patologiczna relacja z matką – znacznie bardziej skomplikowana. Jedno jest pewne, przeszłość coraz częściej będzie o sobie przypominać, rodzina Batesów nie będzie spać spokojnie!

Teraz
04:15
Teraz
04:30

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Para z Karoliny Północnej szuka na Oak Island pięknego domu wakacyjnego nad wodą. On szuka miejsca, które pomieści jego projekty stolarskie w tym czasie ona chce szukać muszli na plaży. Znalezienie idealnego domu na Oak Island może być trudne, ale ich agent jest przekonany, że znajdzie idealny mały domek przy plaży z miejscem dla gości.

Teraz
05:00

Recepta na stary dom

24min

W hrabstwie Bucks w stanie Pensylwania, gdzie domy są starsze niż sam kraj, mistrz stolarski Jeff Devlin odkrywa urok historycznych i mocno zaniedbanych nieruchomości. W każdym odcinku Stone House Revival, Jeff i jego zespół wraz z ekspertami od renowacji współpracują z właścicielami domów, aby pomóc ożywić te zniszczone konstrukcje i zamienić w nowoczesne przestrzenie mieszkalne, zachowując jednocześnie ich ponadczasową integralność.

Mistrz stolarzy i miłośnik historii, Jeff Devlin, powraca ze swoim zespołem konstrukcyjnym i projektowym, aby przebudować jedne z najstarszych domów w Ameryce. Ich pierwszym przystankiem jest Washington Inn - zabytkowa gospoda i tawerna w hrabstwie Lancaster, wybudowana w 1777 roku. Obecnie Inn jest domem dla pięcioosobowej rodziny, jednak z powodu konstrukcji rzadko korzystają z niektórych części domu, w tym z oryginalnego wejścia i sali balowej. Zespół spróbuje przekształcić wejście aby można było z niego korzystać i przywróci salę balową do jej dawnej historycznej świetności i wielkości.

Teraz
05:25

Jak to jest zrobione S11

40min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie m.in. o rogach prochowych, foremkach do rękodzieła artystycznego, pierogach i dętkach.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

Ludwika (72) niedawno pochowała męża i od tej pory podupadła na zdrowiu. Z tego powodu jej syn Konrad (48) wrócił z USA, gdzie był kierowcą tira. Marzeniem Ludwiki jest, żeby syn zszedł się ze swoją pierwszą żoną Barbarą (45), dlatego aranżuje ich spotkanie. Ku zadowoleniu starszej pani jej syn i była synowa zbliżają się do siebie na nowo. Kłopotem jest tylko ich córka Karina (22), która wciąż ma żal do ojca, że uciekł zagranicę z młodszą kobietą. Byli małżonkowie starają się odbudować związek w tajemnicy przed córką, a przy aprobacie matki. Karina odkrywa jednak romans rodziców.

Przejdź do strony
Teraz
07:00

Kuchenne rewolucje

Chrzanów „Stare mury” Przy zadbanym rynku niewielkiego Chrzanowa mieści się restauracja „Stare Mury”. Restaurację założył kilka lat temu Jacek. Wcześniej prowadził własną dużą firmę zatrudniającą 850 osób, a ponieważ jego firma świadczyła usługi na rzecz restauracji, któregoś dnia doszedł do wniosku, że sam chciałby mieć restaurację, dlatego nieźle prosperującą firmę zamienił na „Stare mury” w Chrzanowie. Jackowi wydawało się, że prowadzenie restauracji to sama przyjemność, bez mała wczasy na Hawajach, jak sam mówił. Jak to bywa w takich przypadkach, życie szybko zweryfikowało wyobrażenie Jacka o byciu restauratorem. Latem „Stare mury” jeszcze dobrze prosperowały, niestety zimą , jak twierdzi partnerka Jacka, Ania – Chrzanów po prostu zamiera i po 15:00 ulice pustoszeją, a do restauracji nie zagląda nikt, nie ma prawie żadnych dochodów, a przecież koszty utrzymania lokalu nie znikają. Zła kondycja restauracji zmusiła właściciela do zaciągnięcia kredytów, żeby utrzymać lokal i pracowników. Co gorsza Jacek też nie ma pomysłu czym przyciągnąć gości, menu nie zmieniło się od lat. W Chrzanowie podobno królują pizza, kebab i zapiekanki, więc w „Starych murach” też obok barszczu z uszkami i innych tradycyjnych dań oczywiście są do wyboru różne pizze i panierowane filety z piersi kurczaka a’la amerykański fast food, które Jacek dołożył do swojej karty dań, bo podobno tego wymagają goście. Jacek stara spełniać się wymagania gości, ale oni tego najwyraźniej nie doceniają , a właściciel jest co raz bardziej załamany zbliżającą się wizją bankructwa. Ostatnią deskę ratunku widzi w Magdzie Gessler, ale czy słynna restauratorka zdoła reanimować to miejsce i przekonać Jacka i Anię do zmian?

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

211min
Teraz
11:30

Na Wspólnej Omnibus

114min
Teraz
13:25

MasterChef Junior

W tym odcinku jurorzy do kuchni MasterChefa Juniora wejdą tanecznym krokiem, wyglądając jakby przybyło im kilka lat, a to wszystko za sprawą konkurencji. Pod tajemniczymi skrzynkami na dzieciaki będą czekać produkty, które potrzebują sporo czasu, żeby osiągnąć idealną konsystencję, aromat czy smak. W drugiej części odcinka uczestnicy zmierzą się w konkurencji eliminacyjnej. Jurorzy zabiorą zawodników w wyjątkową wyprawę, serwując zupy z Litwy, Wietnamu i Francji. Kucharze będą musieli zabrać jurorów w swoją podróż, przygotowując jedną zupę z wybranego miejsca na Ziemi oraz jedną z trzech zrobionych przez jurorów. Osoby, które nie poradziły sobie z zadaniem, opuszczą kuchnię MasterChefa Juniora.

Teraz
15:00

Kuchenne rewolucje

Wrocław - Margaret Kilkaset tysięcy mieszkańców i gości Wrocławia bywa niekiedy głodnych. Karmi się ich nie tylko w sercu miasta, ale też na jego obrzeżach. Przy drodze wylotowej na Oławę, przybytek o długiej i nietypowej nazwie Centrum Gastronomiczne Margaret, prowadzi Andrzej. Szefem kuchni jest tutaj syn właściciela, Maciej. Ojciec uważa go za świetnego kucharza i uwielbia jego dania. Innego zdania są chyba jednak klienci, których tu jak na lekarstwo. Dziennie zagląda do restauracji zaledwie dwójka, trójka gości. Lokal przynosi coraz większe straty. Na szczęście pan Andrzej ratuje się trochę działalnością cateringową. Wie jednak, że takie łatanie dziur to jedynie działanie tymczasowe. Pragnąc zawalczyć o przyszłość swojego Centrum Gastronomicznego Margaret, właściciel poprosił o pomoc Magdę Gessler. Czy i tym razem w ogniu „Kuchennych rewolucji” spłonie wszystko, co złe? Czy narodzi się tu nowa jakość i smaki, które przyciągną do lokalu tłumy gości?

Teraz
16:00

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - studio sport

15min
Teraz
16:15

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - konkurs drużynowy seria

49min
Teraz
17:20

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - studio sport

8min
Teraz
17:30

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - konkurs drużynowy seria

45min
Teraz
18:20

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti - studio sport

27min
Teraz
18:20

Milionerzy

Ulubiony teleturniej widzów powraca z nowymi odcinkami. Wiosną uczestnicy będą mogli ponownie zawalczyć o główną wygraną. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Milion złotych. Taka wygrana robi wrażenie. Droga do niej wydaje się niezwykle prosta. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. Do wykorzystania ma trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności. Za każdym razem do wyboru są cztery możliwe odpowiedzi, wśród których tylko jedna jest tą poprawną. W trakcie gry liczyć można tylko na siebie. Hubert Urbański, siedzący naprzeciwko w fotelu prowadzącego, pod żadnym pozorem nie zdradzi czy obrana strategia jest właściwa. Ryzykować czy przerwać grę nie znając odpowiedzi na kolejne pytanie? Emocje są ogromne, ale najważniejsze to zachować zimną krew. Komu tym razem dopisze szczęście, a kto zaimponuje widzom ogromną wiedzą?

Teraz
19:00
Teraz
19:25

Sport

4min
Teraz
19:30

Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich

Teraz
19:35

Pogoda

9min
Teraz
19:45
Teraz
20:00

Azja Express

W czwartym odcinku nad uczestnikami zbiorą się czarne chmury... Prowadząca oprócz czarnej koperty, która ujawni czy pod koniec wyścigu nastąpi eliminacja, wręczy również, dobrze znaną z poprzednich edycji, czarną flagę. Para, która dotrze na metę ze złowieszczym rekwizytem, spadnie o jedno miejsce w finałowym rankingu. Kto okaże się być tym pechowcem? Misja na start odcinka odbędzie się w antycznym krajobrazie greckiego amfiteatru. Wyścig po kamiennych, monumentalnych schodach przyniesie uczestnikom wiele niespodzianek. Kolejne zadanie polegać będzie na rozpoznaniu słynnych i unikatowych gatunków kogutów z Denizli. Trzy pierwsze pary, które pojawią się w punkcie kontrolnym gry, zmierzą się w walce o amulet o wartości 10 tysięcy złotych oraz Złotą Kartę. Kolejny dzień to najtrudniejszy etap wyścigu i misja polegająca na przygotowaniu najdłuższego w świecie lahmacuna - tureckiej pizzy! Długość placka będzie miała wielkie znaczenie podczas wpisywania się do książki na mecie i równocześnie skutecznie pobudzi apetyt uczestników na zwycięstwo! Ostatni przystanek odcinka to twierdza w Marmaris, pamiętająca czasy Sulejmana Wspaniałego. Tym razem będzie ona świadkiem kolejnych historycznych wydarzeń - jakich? Okaże się kiedy uczestnicy otworzą czarną kopertę...

Teraz
21:35

Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda. Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Teraz
23:50

Nowe oblicze Greya

139min

Jak wygląda nowe oblicze Greya? Jest ono już dużo spokojniejsze, bo wreszcie Christian i Anastasia wiodą pełne szczęścia i dostatku wspólne życie. Mimo że spędzają ze sobą praktycznie każdy dzień, wciąż istnieje pomiędzy nimi wielka namiętność. Sielankę przerywa były szef Any, który niegdyś poprzysiągł zemstę na dziewczynie.