Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Nasze wartości

Podstawowe wartości, w które wspólnie wierzymy, kształtują naszą codzienność.

JESTEŚMY JEDNYM ZESPOŁEM

Tworzymy jeden zespół pełen utalentowanych profesjonalistów. Wyróżniamy się jako jednostki, ale stanowimy również zgraną drużynę, która sobie pomaga, motywuje i wspiera we wspólnym dążeniu do celu. Chętnie dzielimy się informacjami i współpracujemy na rzecz realizacji wspólnej misji. Cenimy i akceptujemy różnorodność. Wierzymy w nasz produkt, naszą wartość, a także w siebie nawzajem.

JESTEŚMY TWÓRCZYMI WIZJONERAMI

Jesteśmy marzycielami. Jesteśmy innowacyjni i opowiadamy fascynujące historie. Ciekawość mamy we krwi. Napędza nas pasja, talent i pionierski duch. Tworzymy i realizujemy to, o czym inni tylko marzą. Potrafimy jak nikt opowiadać historie angażujące ludzi na całym świecie.

MAMY MOC SPRAWCZĄ

Podwijamy rękawy i ciężko pracujemy. Postępujemy w sposób jasny i zdecydowany. Bierzemy odpowiedzialność za uzyskane wyniki. Eksperymentujemy i podejmujemy ryzyko. Uczymy się na błędach. Głośno i dumnie świętujemy nasze zwycięstwa.

STAWIAMY ODBIORCÓW NA PIERWSZYM MIEJSCU

Oferujemy pasjonatom treści, które inspirują, informują i bawią. Cenimy naszych klientów i partnerów, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, oraz staramy się dostarczać niezwykłe doświadczenia.

DZIAŁAMY GLOBALNIE

Myślimy ambitnie, działamy globalnie. Wykorzystujemy skalę naszego biznesu do tworzenia wartości i dostarczania atrakcyjnych, prawdziwych treści widzom na całym świecie.

DZIAŁAMY SZYBKO I SKUTECZNIE

Łączymy elastyczność z szybkością i pewnością siebie. Wykorzystujemy szanse, jakie niosą zmiany. Dostosowujemy się do potrzeb naszych konsumentów, pracowników i firmy.

DZIAŁAMY ŚWIADOMIE

Inwestujemy w społeczności, w których żyjemy i pracujemy. Dbamy o nasze marki, widzów i świat, który nas otacza. Zawsze kieruje nami chęć czynienia dobra.

ROBIMY TO, CO SŁUSZNE

Działamy i podejmujemy decyzje w sposób uczciwy. W naszej pracy jesteśmy rzetelni, otwarci, szczerzy i przejrzyści. Działamy z odwagą i kwestionujemy status quo.