Małgorzata Rozenek-Majdan

Projekt Lady: Złota rada Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Małgorzata Rozenek-Majdan to prezenterka, osobowość telewizyjna, ikona stylu, działaczka społeczna. Budząca emocje kobieta sukcesu, która nie boi się iść po swoje. Jest inspiracją dla Polek, które nie tylko chcą wyglądać jak ona, ale również realizować swoje cele i marzenia.
In vitro
In vitro

Małgorzata Rozenek-Majdan w TVN 

Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała jako prowadząca w programie „Perfekcyjna pani Domu” na TVN Style. Potem była jurorką w:

●     „Bitwie o dom”,

●     „Projekt Runway”,

Prowadziła również „Piekielny hotel” i „Projekt Lady” oraz programy dla TVN Style.

Największą popularność przyniósł jej udział w „Azji Express”, w której wzięła udział razem z mężem Radosławem Majdanem. Widzowie pokochali ją za jej szczerość i naturalność oraz kultowe „nie mów do mnie teraz”. Prowadziła „Dzień Dobry TVN” w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim.

Na wiosnę zobaczymy ją w nowym programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”, w którym podejmie „ekstremalne” wyzwania rzucone jej przez sześciu mężczyzn ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa.

Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan – działalność społeczna i in vitro 

Rozenek-Majdan jest zaangażowana we wspieranie i powiększanie świadomości na temat leczenia niepłodności za pomocą in vitro. Założyła fundację MRM, która wspiera pary w ich marzeniach o upragnionym dziecku. Wielokrotnie była prelegentką w Sejmie czy Parlamencie Europejskim, w którym dzieliła się również osobistymi doświadczeniami związanymi z metodą in vitro dzięki, której urodziła trzech synów.

Widzowie TVN Style oraz Discovery Life mogli zobaczyć gwiazdę w roli gospodyni programu „In vitro: nauka czy cud?”. Ponadto jest autorką cyklu wywiadów „In vitro. Rozmowy intymne”, w których przeprowadziła rozmowy z lekarzami, seksuologami i parami decydującymi się na wsparcie leczenia płodności metodą in vitro.

Małgorzata wspiera również takie akcje jak Różowy Październik, które są poświęcone zwiększeniu świadomości na temat nowotworów oraz zachęceniu kobiet do profilaktycznych badań piersi.

Małgorzata Rozenek-Majdan – Instagram 

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan jest ponad 1,5 miliona fanów. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia i relacje z życia zawodowego i prywatnego. Często pojawiają się lifestylowe nagrania skierowane do odbiorców.

podziel się:

Pozostałe wiadomości