Joanna Krupa

Źródło: TVN
Top Model: Komentarze Joanny Krupy na castingach i bootcampie
Top Model: Komentarze Joanny Krupy na castingach i bootcampie
Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy na castingach do 11. sezonu
Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy na castingach do 11. sezonu
Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, jurorka programu stacji TVN “Top Model” i osobowość telewizyjna. Na co dzień mieszka w Los Angeles. Polska widownia pokochała ją za jej otwartość, dystans do siebie, poczucie humoru oraz unikalny sposób mówienia po polsku z amerykańskim akcentem.

Joanna Krupa – kariera modelki i wzrost

Joanna Krupa wyjechała do Stanów Zjednoczonych jak miała 5 lat. Jako nastolatka zainteresowała się modelingiem i zaczęła uczęszczać do szkoły modelek. Ambicja i samozaparcie Joasi sprawiły, że rozwinęła międzynarodową karierę fotomodelki. Uczestniczyła w licznych sesjach dla ponad stu magazynów, w tym:

● Glamour,

● Playboy,

● CKM,

● Most Fitness Magazine,

● Cosmopolitan,

● Maxim.

Jest jedną z dwóch Polek, których zdjęcia zostały opublikowane w prestiżowym magazynie „Treats!”. Wielokrotnie była wymieniana w rankingach najpiękniejszych kobiet świata. Ma 170 cm wzrostu.

Joanna Krupa w „Top Model” i pozostałych produkcjach

Początkowo zdobyła popularność w Stanach Zjednoczonych, gdzie występowała programach:

● „Taniec z gwiazdami”,

● „Superstars”,

● „The Real Housewives of Miami”.

Pojawiła się gościnnie w serialach telewizyjnych: „Ostrym dyżurze” czy „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” oraz filmach „Efekt uboczny” czy „Planeta małp” Tima Burtona. Od 2010 r. jest przewodniczącą jury w „Top Model” i to ten format przyniósł jej największą popularność w Polsce. Wzięła udział także w kolejnych programach stacji TVN tj. „Misja Pies” czy „Starsza Pani musi fiknąć”, w którym wystąpiła ze swoją mamą.

Wkrótce wraz z trenerką Ewą Chodakowską poprowadzi nowy program „Zacznijmy odNowa”, w którym będą pomagały parom w kryzysie.

Joanna Krupa i działalność charytatywna

Joanna Krupa jest również aktywistką i ambasadorką organizacji PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), która nagrodziła ją za jej działalność na rzecz praw zwierząt.

Brała udział w akcjach przeciwko noszeniu futer i hodowli zwierząt futerkowych. Joanna wspiera wiele polskich schronisk, sama adoptowała 7 psów.

Joanna Krupa – Instagram, TikTok oraz Facebook

Joanna Krupa na Instagramie ma bazę 2 miliona fanów. Asia często pokazuje na swoich mediach społecznościowych swoją córkę Ashę. Ponadto obserwuje ją ponad 1 milion odbiorców na Facebooku oraz 152 tysiące użytkowników aplikacji TikTok.

Top Model: Joanna Krupa
Top Model: Joanna Krupa
Źródło: TVN
Top Model: Komentarze Joanny Krupy na castingach i bootcampie
Zobacz wideo z 3. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN
Top Model: Najlepsze momenty Joanny Krupy w 11. sezonie
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości