„Autentyczni”: wyjątkowa akcja społeczna w ramach kampanii promującej program!

SIŁA W SPEKTRUM
Program „Autentyczni” to projekt, jakiego w Polskiej telewizji jeszcze nie było. Bohaterami tego formatu są osoby w spektrum autyzmu, które pod okiem profesjonalistów i po merytorycznym przygotowaniu, przeprowadzą wywiady z cenionymi i powszechnie znanymi postaciami ze świata polityki, mediów czy sztuki. Kampanii promującej program towarzyszy szereg aktywności mających na celu zwiększenie świadomości na temat autyzmu. Jedną z nich jest stworzony w ramach akcji społecznej materiał wideo „Siła w spektrum!"

Ludzie boją się tego, czego nie znają. Dlatego warto rozmawiać. W naszym studio zagościło sześć osób w spektrum oraz ich bliskich, którzy zebrali się na odwagę, by szczerze opowiedzieć o sobie i swoich potrzebach. Ich życiorysy są piękne, ich charaktery różnorodne. To, co usłyszycie, to historie pięknych, wrażliwych, autentycznych osób, które nie godzą się na krzywdzące stereotypy krążące wokół autyzmu. To ludzie, którzy zapragnęli, by ich głos został w końcu usłyszany.

Premiera programu „Autentyczni” już 1 i 2 listopada o 20:05 na antenie TVN. Gośćmi pierwszych dwóch odcinków będą Robert Makłowicz oraz Natalia Kukulska.

Autentyczni
Autentyczni
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą

Skazana 3: Aluta szczerze rozmawia z Dorotą