Aktualności

Wartość słynnej kanapy Kuby Wojewódzkiego od wczorajszego odcinka sporo wzrosła. W końcu siedziały na niej piękne siostry Krupa… Cięta riposta Kuby kontra amerykański akcent Sióstr – co z tego wynikło?

Która modelka jest wzorem dla kandydatek na „Top Model”? Okazuje się, że najbardziej inspirujące są gwiazdy modelingu, które poznały dzięki programowi „Top Model” – Joasia Krupa i Anja Rubik. Ale nie tylko…

Obdarzony charyzmatycznym głosem, ulubieniec widzów, zdobywca trzeciego miejsca w programie "Mam Talent", na scenie "Dzień Dobry TVN" zaśpiewał utwór „Skazani na siebie”.

Zwyciężczyni trzeciej edycji "Mam Talent!" 12-letnia Magda Welc nagrywa swoją pierwszą płytę! Na debiutancki album złożą się jej interpretacje znanych polskich kolęd i napisana specjalnie dla niej pastorałka.

W czołówce do II edycji „Top Model” jurorzy wyglądają jak bohaterowie „Alicji w Krainie Czarów”. Tylko nam Malwina Wędzikowska, kostiumograf, zdradziła, jak udało jej się namówić jurorów do tego, by wcielili się w tak nietypowe role!

Czołówka drugiej edycji „Top Model” rozgrywa się w magicznym labiryncie pełnym pułapek. O pomyśle na konwencję i inspiracjach opowiedział nam Piotr Kumik, reżyser czołówki do I i II edycji.

Zamglony labirynt, Królowa Kier, Pani Róża, Bliźniacy oraz Kapelusznik... To nie grecki mit, lecz czołówka drugiej edycji „Top Model. Zostań modelką!”. Zobaczcie, jak powstawała.