Aktualności

Bezchmurne niebo, 35 stopni Celsjusza, morska bryza.... W takich warunkach ekipę Top Model przywitały setki długonogich piękności w Gdańsku. Pogoda w Warszawie nie dopisała, ale czy to może powstrzymać potencjalne następczynie Pauliny Papierskiej, zwyciężczyni I edycji?

Bezchmurne niebo, 35 stopni Celsjusza, nadmorska bryza.... W takich warunkach ekipę Top Model przywitały setki długonogich piękności w Gdańsku. Czy wśród nich pojawiła się następczyni Pauliny Papierskiej, zwyciężczyni I edycji?

Słońce, polskie morze i szał młodych ciał. Czego chcieć więcej? Mamy dla Was pierwszą tak obszerną i seksowną relację z castingów do drugiej edycji programu „Top Model. Zostań modelką”.

Drugi odcinek programu „Kobieta na krańcu świata” zbliża się wielkimi krokami. Będziecie mogli go zobaczyć już w najbliższą niedzielę 11 września.

Piękne kobiety, militarni prowadzący i zaskakujące zwroty akcji – tak wyglądał warszawski casting do drugiej edycji „Top model. Zostań modelką!”

Ponieważ plaga wyjątkowo natarczywych komarów dotarła do naszego pięknego kraju i gwarantuje nam nieograniczoną ilość bąbli w krótkim czasie, mamy dla Was kolejny odcinek "Poradnika podróżnika" - o insektach właśnie.