Skazana

Skazana 2: Co czeka Kosę w 2. sezonie?

Skazana

Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Skazana 2: Marta Malikowska o 2. sezonie

Agata "Kosa" Strzelecka trafiła do więzienia za handel narkotykami. Wyrok skazujący wydała Alicja Mazur. Spotkanie za kratkami nie należało do najprzyjemniejszych. Co nas czeka w 2. sezonie?

Kosa znalazła się w trudnej sytuacji, zachodząc w ciążę z dyrektorem więzienia Bartłomiejem Dworakiem. Kobieta uwikłała się w ryzykowny trójkąt z jego żoną. Oprócz tego musi utrzymać swoją pozycję za kratkami. Przed nią niełatwe wybory...

Skazana 2 - Hania trafia do więzienia

Skazana 2: Kosa kontra Hania - co się wydarzy?
Skazana 2: Kosa kontra Hania - co się wydarzy?

W 2. sezonie w więzieniu pojawi się nowa osadzona. Hania Mazur, córka Alicji, będzie musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Przed nią spotkanie nie tylko z Pati, ale też z Kosą i jej gangiem.

Skazana 2: "Jestem zaskoczona, że Hani przychodzi do więzienia"
Skazana 2: "Jestem zaskoczona, że Hani przychodzi do więzienia"

Jestem zaskoczona, że Hani przychodzi do więzienia, bo widzę jej niewinność, piękność i niesprawiedliwość, że ona tam jest...

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp. 

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”). 

Skazana 2: Czy Kosa będzie sprawiać kłopoty?
Skazana 2: Czy Kosa będzie sprawiać kłopoty?

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

Pozostałe wiadomości