True Love: Poznajcie Kingę! 

True Love: Poznajcie Kingę!

32 lata

WODZISŁAW

Kinga jest zaradną i pełną pasji kobietą. Prowadzi własną działalność gospodarczą, w której łączy sprzedaż nieruchomości, koordynację projektów i management hostess. Znajduje także czas na pracę w roli modelki i influencerki. Jej największymi pasjami są podróże i fotografia, a sport jest dużą częścią jej życia – uprawia cross-fit, gra w siatkówkę i nigdy nie waha się próbować nowych aktywności.

True Love: Kinga

Kinga to kobieta z klasą, która działa na ludzi jak magnes. Dba o swoich przyjaciół i zawsze służy im dobrą radą. Jest bardzo otwarta na nowe znajomości. Gdy kogoś poznaje, zawsze zadaje mnóstwo pytań i analizuje, ponieważ lubi dużo wiedzieć o innych. Pomimo tego, że na co dzień prowadzi raczej spokojne życie, ma też w sobie pierwiastek szaleństwa - kiedy już się bawi, to na całego! W relacjach z ludźmi najbardziej ceni sobie szczerość, która jest dla niej oznaką szacunku. Wszelkie próby manipulacji działają na nią jak płachta na byka. Kinga jest perfekcjonistką i wiele wymaga zarówno od siebie jak i od partnera.

Singielką jest już od 7 lat, a dotychczas była w 2 poważnych związkach, w tym jednym narzeczeńskim. Ideał Kingi to wysoki, zadbany mężczyzna o szerokich barkach i niezbyt obfitym zaroście, aktywny, przebojowy i opiekuńczy.

Pozostałe wiadomości