True Love: Kamil Skiba

23 LATA

WARSZAWA

Dla Kamila sport to wielka pasja, ale też sposób na życie – pracuje jako ratownik wodny, instruktor pływania, snowboardu i zajęć fitness. Wcześniej zawodowo trenował pływanie.

Kamil chciałby być sławny i rozpoznawalny. Mówi, że jego misją jest szerzyć wśród ludzi zdrowy styl życia, jak Ewa Chodakowska. Z drugiej jednak strony uwielbia imprezy w każdej formie – festiwale, domówki i kluby. Dobre towarzystwo jest dla niego równie ważne jak rodzina. Lubi rozśmieszać ludzi do łez. Nie miewa konfliktów i brzydzi się przemocą, przy czym jest bardzo honorowy – dane słowo jest dla niego cenne ponad wszystko. Lekko zarozumiały, pewny siebie i mówiący prosto z mostu. Jest komunikatywny i towarzyski, ale potrzebuje trochę czasu żeby się całkowicie otworzyć i zaprzyjaźnić. W ludziach nie lubi cwaniactwa i rozpychania się przez życie łokciami.

Do tej pory był w 3 związkach, każdy z nich czegoś go nauczył i rozstawał się bez urazy. Jego ideałem jest drobna brunetka o wysportowanej sylwetce, lekko zadziorna. Ważne dla niego jest, żeby kobieta podzielała jego pasje i znała się na żartach.

True Love: Kamil Skiba
True Love: Kamil Skiba
Pozostałe wiadomości