True Love: Jakub Chodkowski 

True Love: Jakub Chodkowski
26 LAT
ŁÓDŹ

Kuba skończył psychologię, która jest jego wielką pasją. W przyszłości chce być terapeutą, dlatego zamierza dalej kształcić się w tym kierunku. Obecnie pracuje jako specjalista do spraw marketingu i sprzedaży. Cały wolny czas wypełniają mu sportowe pasje: cross-fit i futbol, jednak wolałby, żeby wypełniała go prawdziwa miłość.

Jakub Chodkowski 
Jakub Chodkowski 

Jakub jest bardzo dojrzały, spokojny i romantyczny. Mówi, że jest domatorem. Uwielbia się śmiać i jest przyjazny, ale doskonale wie kiedy i jak wbić komuś szpilę. Lubi mieć wszystko zaplanowane, jednak marzy mu się odrobina spontaniczności w życiu. Ze spokojem podchodzi do trudnych decyzji i ważnych spraw. Z równowagi potrafią go wyprowadzić jedynie codzienne drobiazgi. Rodzina jest dla niego wielkim wsparciem.

Ma za sobą 2 poważne związki, które, mimo tego, że nie przetrwały, bardzo dobrze wspomina. Singlem jest od roku. Do programu zgłosił się po miłość, nie zależy my na sławie i pieniądzach. Mówi, że gdy znajdzie osobę, w której się zakocha, będzie to dla niego, jak zdobycie miliona followersów. Idealna kandydatka dla Jakuba powinna mieć miękkie rysy twarzy i ciepłe spojrzenie.

podziel się:

Pozostałe wiadomości