Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Odmienione domy z 5. sezonu

Aktualności

Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncie
Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncieTVN
wideo 2/6

Zobacz, jak Dorota Szelągowska i jej ekipa odmienili domy bohaterów piątej edycji programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj w player.pl.

Dorota Szelągowska oraz jej współpracownicy w 5. sezonie "Totalnych remontów Szelągowskiej" wykonali metamorfozy w czterech domach. Przypominamy fragmenty programu.

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 1.

Bohaterką pierwszego odcinka programu jest Magda z Młynkowa. Kobieta zawsze "ma serce na dłoni" i choć sama ma niewiele, zawsze podzieli z innymi potrzebującymi. Ma za sobą trudne doświadczenia w życiu osobistym.

Dorota Szelągowska i jej współpracownicy wykonali generalny remont domu, który trwał 12 dni. Darek "Stolarz" stworzył przed domem dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Po wizycie projektantki dom zmienił się bardzo. Magda była zachwycona efektami metamorfozy.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 1.

Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncie
Totalne remonty Szelągowskiej: Dom Magdy po remoncieTVN
wideo 2/11

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >>>

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 2.

W drugim odcinku programu "Totalne remonty Szelągowskiej" poznaliśmy historię Eli. Po śmierci rodziców zaopiekowała się swoim rodzeństwem. Do programu zgłosiła ją siostra, która w ten sposób chciała podziękować Eli za lata wyrzeczeń, poświęceń, miłości i zaangażowania.

Dorota Szelągowska sprawiła ogromną niespodziankę Eli i jej rodzinie. Kobieta i jej partner wzruszyli się bardzo, kiedy zobaczyli efekty metamorfozy. Spodobała się im nowa aranżacja pomieszczeń. Podziękowali projektantce oraz jej współpracownikom. Dorota i jej ekipa wykonali generalny remont domu Eli. Projekt był wyzwaniem pod względem realizacji.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 2.

Totalne remonty Szelągowskiej: Ela zachwycona nowym domem
Totalne remonty Szelągowskiej: Ela zachwycona nowym domemTVN
wideo 2/8

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 4.

Marta z czwartego odcinka programu razem z mężem Sebastianem i dziećmi tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Małżonkowie adoptowali dwóch synów zmarłej siostry Marty. Wbrew pozorom nie była to łatwa decyzja. Jeden z nich - Kacper choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola.

Dorota Szelągowska i jej ekipa wyremontowali dom, w którym wcześniej mieszkali Dawid i Kacper z mamą. Szczególnym wyzwaniem była dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Projektantka zadbała również o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. Spełniło się wielkie marzenie Marty. Bohaterka 4. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej" i jej mąż wzruszyli się bardzo, kiedy zobaczyli efekty metamorfozy. Byli zachwyceni nową aranżacją pomieszczeń. Podziękowali projektantce oraz jej współpracownikom.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 4.

Totalne remonty Szelągowskiej: Marta zachwycona nowym domem
Totalne remonty Szelągowskiej: Marta zachwycona nowym domemTVN
wideo 2/6

"Totalne remonty Szelągowskiej" – sezon 5., odcinek 5.

Wiola, która jest bohaterką 5. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Była bardzo zaskoczona, kiedy pojawiła się Dorota Szelągowska i oznajmiła, że wykona remont. Do programu zgłosiło ją rodzeństwo. Chcą odwdzięczyć się siostrze za to, że pomagała mamie utrzymać rodzinę. Pracowała bardzo ciężko. Młodsze rodzeństwo bardzo docenia dobroć, której doświadczyli dzięki jej poświęceniu.

Wiola była bardzo zaskoczona i szczęśliwa, gdy zobaczyła efekty metamorfozy. Jej córka także wzruszyła się. Przed wizytą projektantki dom nigdy nie był w całości wykończony. Budynek potrzebował generalnego remontu. W łazience nie było ani jednej płytki. Wszystko się sypało. Na zewnątrz trzeba było wymienić dach i zrobić elewację. Po remoncie dom zmienił się nie do poznania.

Totalne remonty Szelągowskiej 5, odcinek 5.

Totalne remonty Szelągowskiej: Wiola nie kryła łez i wzruszenia
Totalne remonty Szelągowskiej: Wiola nie kryła łez i wzruszeniaTVN
wideo 2/6

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości