Marcin Tyszka

Najbardziej znany polski fotograf mody. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiał w programie "5-10-15". Fotografię odkrył w wieku 16 lat. Kiedy na rodzimym rynku osiągnął wszystko, postanowił zaistnieć za granicą. Robił sesje zdjęciowe i okładki dla najbardziej prestiżowych magazynów takich jak "Vogue", "Elle", "L’Officiel", "Harper’s Bazaar", "Vanity Fair", "Marie Claire", "Instyle", "Glamour", "Cosmopolitan" oraz "Tatler". W dorobku ma zdjęcia reklamowe dla Mango, Revlon, Reserved, Mohito, Oriflame, Viceroy, Vistula czy Dr Irena Eris.
Od kilku sezonów tworzy wraz z Anją Rubik nowy wizerunek marki Apart. Przed jego obiektywem stawały najsłynniejsze top modelki, m.in. Naomi Campbell, Georgia May Jagger, Eva Herzigowa, Amber Valletta, Leatitia Casta, Milla Jovovich, Barbara Palvin czy Karolina Kurkova. Jest ulubieńcem gwiazd. Pracował z Aishwaryą Rai, Ritą Orą, Ditą Von Teese, które kochają go za energię i profesjonalizm na planie.
Jako juror w programie „Top Model” zasłynął swoimi bezkompromisowymi wypowiedziami. W 2013 na antenie TVN Style gościł jego autorski program o fotografii „Projekt Tyszka" w którym uczył Polaków jak w prosty i zabawny sposób oswoić się z aparatem i robić piękne, pamiątkowe zdjęcia.