Lego Masters
Oglądaj w TVN
Piątek 20:00

Sześć par uczestników rozpoczyna rywalizację o tytuł Mistrza LEGO. Pod czujnym okiem jurorów przystąpią do realizacji zadań, które sprawdzą nie tylko ich umiejętności, ale również kreatywność. Pierwszy odcinek LEGO MASTERS już 5 listopada o 20.00 na antenie TVN!

Jesteś fanem LEGO i śledzisz program "LEGO Masters"? Twoja kreatywność i wyobraźnia ma nieograniczone możliwości? To konkurs właśnie dla ciebie! Wejdź z nami do świata wyobraźni LEGO Masters i weź udział w naszym konkursie!

Już niebawem o zwycięstwo w programie zawalczą nowi uczestnicy. Kto tym razem zaimponuje jurorom i zdobędzie tytuł Mistrza LEGO MASTERS? Do rywalizacji stanie sześć par niezwykle kreatywnych i utalentowanych wielbicieli najpopularniejszych klocków na świecie. Ich zmagania będzie można śledzić już od 5 listopada o 20:00 na antenie TVN!

Tego nie można przegapić! LEGO MASTERS powraca z drugim sezonem. Już tej jesieni nowi zawodnicy staną do rywalizacji, by zaskoczyć jurorów i widzów swoją kreatywnością oraz umiejętnościami. Jak tym razem poradzą sobie z zadaniami? W roli prowadzącego niezmiennie Marcin Prokop.