Hotel Paradise

Hotel Paradise 6: Ola i Klaudia stworzyły nowe pary!

Hotel Paradise

W hotelu pojawiły się dwie nowe uczestniczki, które od samego początku mają okazję namieszać!

Hotelowe rewolucje wiszą w powietrzu. Do bramy Hotelu Paradise zapukały dwie nowe dziewczyny! Męska część ekipy zwariowała na punkcie pięknych blondynek, a ich partnerki zdały sobie sprawę, że właśnie rozpoczyna się prawdziwa gra. Magda zaczęła poważnie zastanawiać się nad swoją parą. Czego brakuje jej w zachowaniu Marka, by mogła poczuć prawdziwą chemię? Czy relację Hani i Mikołaja czeka definitywny koniec? Analiza ich związku pozwoliła im podjąć trudne decyzje. 

Nowe mieszkanki są pod obserwacją innych koleżanek. Która z dziewczyn w obawie o swojego partnera, postanowi się do nich zbliżyć, by poznać ich zamiary? Związek Anastazji i Dawida stanął pod znakiem zapytania. Jak poradzą sobie z zupełnie odmienną wizją ich dalszych losów? Grzegorz próbuje swoich sił w walce o serce Magdy. Czy w związku z jego planami, Monika i Marek będą mieli coś jeszcze do powiedzenia w sprawie ewentualnych zmian?

Hotel Paradise 6: Nowe pary w programie
Hotel Paradise 6: Nowe pary w programie

Dwie nowe singielki skorzystają z ogromnego przywileju od Klaudii El Dursi. Rewolucje w hotelowych parach będą naprawdę poważne. Niektórym ciężko będzie ukryć niezadowolenie…

Oglądaj Hotel Paradise w player.pl

Pozostałe wiadomości