Hotel Paradise 8. Kim jest Janek Wojciechowski?

Hotel Paradise 8: Janek Wojciechowski
Poznajcie Janka - nowego uczestnika Hotelu Paradise! Czy będzie chciał namieszać  w programie?

Młody inwestor. Zajmuje się rynkami finansowymi i prowadzi swój biznes online. Interesuje się motoryzacją, zdrowym stylem życia, sportem oraz poznawaniem nowych kultur i smaków.

Biznes to jego priorytet. Uwielbia poczucie niezależności i pewność siebie, które dają mu samodzielnie zarobione pieniądze. Nie ma ograniczeń i żadnych hamulców – zawsze robi to, na co ma ochotę. Lubi się bawić, ale wie jak ważna w życiu jest samodyscyplina.

Hotel Paradise 8: Janek
Hotel Paradise 8: Janek

Ma na swoim koncie 3 poważne związki. Nie szuka nikogo na siłę, wierząc, że odpowiednia osoba kiedyś stanie na jego drodze. Wymarzona dziewczyna Janka to inteligentna, przedsiębiorcza blondynka.

Janek ma 22 lata i pochodzi z Bielsko Białej.

Kasia, Emilia i Janek - nowi uczestnicy w Hotelu!

W ostatnich dniach w Hotelu Paradise pojawiła się aż trójka nowych uczestników. Do obecnych mieszkańców dołączyli Kasia, Emilia i Janek. Hotelowicze zostali zaproszeni na tajemnicze randki. Od samego początku wiedzieli, że coś jest nie tak. Mieli rację! Podczas randek otrzymali niespodziankę w postaci nowych uczestników. Nowoprzybyli przynieśli ze sobą listy. Ich treść mocno zdziwiła mieszkańców Hotelu! Okazało się, że od tej chwili będą oni dzielić sypialnie z nowymi partnerami. Wejście aż trójki nowych uczestników sprawiło, że niemal wszyscy dotychczasowi domownicy poczuli się niepewnie w swoich parach.

Autor: M. Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości