Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:45

Czerwony smok

N
154min

Znakomita adaptacja głośnej powieści Thomasa Harrisa pod tym samym tytułem. Film opowiada wcześniejsze dzieje najsłynniejszego kanibala świata, doktora Lectera (w tej roli nagrodzony Oscarem za Milczenie owiec, Anthony Hopkins), agenta FBI, który go aresztował (Edward Norton) i seryjnego zabójcy całych rodzin, nazwanego Czerwonym smokiem - w tej roli znakomity Ralph Fiennes. Film trzyma przez cały czas w napięciu, a jego dodatkowymi atutami są rewelacyjni aktorzy w małych rolach - zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman i Emily Watson.

Teraz
03:20

Szpital

Pacjentkami doktora Roberta Szewczyka są dwie 18-latki, które poszarpały się w szkole. Jedna z nich jest szkolną gwiazdą i publicznie wyśmiewała się z drugiej dlatego, że dziewczyna dużo się uczy i chodzi niemodnie ubrana. Popularna nastolatka ze swoją przyjaciółką postanawia w szpitalu zemścić się za pobicie i oskarża koleżankę o kradzież. Dziewczyna nie wie, że jej ofiara nie tylko świetnie się uczy żeby dostać się na studia, ale też pracuje i opiekuje się młodszą siostrą, ponieważ jej tata jest chory na raka… Tymczasem dr Michał Morawski przyjmuje na SOR parę 40-latków rannych w wypadku samochodowym. Pacjentka jest nadopiekuńczą matką nastoletnich dzieci i nie zauważa, że te ją wykorzystują i nią manipulują. Partner stara się jej to uświadomić. Wkrótce dzieci 40-latki postanawiają się pozbyć mężczyzny, żeby mieć matkę tylko dla siebie i dalej wygodnie żyć.

Teraz
04:25
Teraz
04:45

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Para z Ohio spędza wakacje na plażach Karoliny Północnej od wielu lat. Aby trzymać się z dala od turystów, zdecydowali się kupić własny kawałek raju w małym nadmorskim miasteczku Topsail Beach.

Teraz
05:15

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Jeff Odwiedza Brada i Sharon w ich domu, który kiedyś był historycznym zajazdem. Para prosi by zamienił dwa pokoje w rozrywkową przestrzeń w stylu tawerny. Ponieważ budynek jest wręcz przesiąknięty historią, Jeff i jego zespół nie mogą się doczekać, kiedy wreszcie zabiorą się do pracy. Szybko pojawiają się jednak problemy, gdy odkrywają stary kominek. Czy to koniec niespodzianek?

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

34-letnia Edyta jest pracownikiem biurowym. Mieszka z mężem Markiem, chirurgiem. 47-latek jest powszechnie szanowany, jednak w rzeczywistości stosuje wobec żony przemoc domową – ciągle upokarza i krytykuje kobietę, wyniszczając ją psychicznie. W biurze Edyty pojawia się nowy pracownik Adam, z którym 34-latka szybko się zaprzyjaźnia. Okazuje się, że mężczyzna przez wiele lat mieszkał w Anglii z narzeczoną. Kobieta zaszła w ciążę, ale nie chciała być matką, zaraz po porodzie uciekła. Adam wrócił z córką Wiktorią, dziś 6-letnią, do Polski, i samotnie ją wychowuje. Edyta zaczyna potajemnie spotykać się z mężczyzną. Adam namawia ją, żeby zostawiła męża i z nim zamieszkała. Kobieta zgadza się. Szybko łapie świetny kontakt z Wiktorią (zawsze chciała mieć dzieci, ale nie zgadzał się na to jej mąż). Z zaistniałą sytuacją nie potrafi pogodzić się Marek. Mężczyzna zaczyna stalkować Edytę i Adama, jest coraz bardziej agresywny. Czy kobiecie uda się uwolnić od męża?

Teraz
07:00

Doradca smaku

9min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Grajewo, Restauracja "China food". W niewielkim Grajewie, chociaż malowniczo położonym, trudno znaleźć pracę. Dlatego młoda i energiczna Angelika postanowiła sama stworzyć swoje miejsce pracy. Uznała, że mieszkańcom jej miasta brakuje kuchni orientalnej. Zdobyła dotację z Urzędu Pracy, zaciągnęła kredyt i otworzyła niewielką restaurację o egzotycznej nazwie "China Food". Przez 2 lata w chińskiej restauracji gotował... wietnamski kucharz. Niestety ostatnio "China food" nie przyciągała zbyt wielu klientów, a tym samym również nie przynosiła dochodów, więc Angelika musiała zwolnić kucharza z Wietnamu i sama przejęła stery w kuchni. Niestety ta decyzja to był gwóźdź do trumny "China food", w której króluje glutaminian sodu i sztuczne barwniki - nawet oszczędności mamy właścicielki nie są w stanie wyrównać strat, jakie przynosi restauracja. Jak zwykle, wyjście z beznadziejnej sytuacji może znaleźć tylko Magda Gessler!

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Kto to wie?

Dorota Wellman zaprasza widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu! W "Kto to wie?" prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach. "Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", "Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" - o tym, jak myślą Polacy przekonamy się wiosną na antenie TVN! W każdym z odcinków poznamy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. "Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo!

Teraz
12:05

Ukryta prawda

51-letnia Jola jest żoną Andrzeja i matką 19-letniej Doroty, która właśnie wraca z ośrodka odwykowego dla narkomanów. Jola chce pogodzić Andrzeja z córką, z którą jest skłócony. Mężczyzna nie wybaczył jej, że rzuciła studia, zmarnowała sobie życie i okradła przyjaciół rodziny, Irka i Teresę. Mimo sprzeciwu męża, Jola wyprawia córce urodziny, na które dziewczyna zaprasza Olka, chłopaka, z którym związała się na odwyku. Na imprezie są obecni jeszcze brat Joli Filip z żoną Martyną i córką Romą, a także Irek i Teresa. Z pomocą matki Dorota zabiega o względy ojca – przez całą imprezę stara się z nim pojednać, jednak Andrzej jest nieugięty. Filip, ojciec chrzestny Doroty, bardzo się o nią troszczy, wspiera ją w pozytywnym nastawieniu i bierze jej stronę w sporach z ojcem. Andrzej gardzi Olkiem, którego ma za ćpuna. Tymczasem Roma rozmawia z Jolą na osobności i mówi jej, że mama znowu zdradza ojca. Jola bierze brata na spytki i radzi mu, by rozwiódł się z Martyną, bo ta nie jest go warta. Wkrótce potem Jola odkrywa, że Dorota pali trawkę z Irkiem. 19-latka tłumaczy, że musiała się rozluźnić… Olek jest zły: nie po to byli na odwyku, żeby teraz wracać w to bagno! Chłopak wychodzi, a Dorota robi się coraz bardziej nerwowa, każe odczepić się wujkowi Filipowi, a potem się z nim szarpie... Jola nie rozumie, co się z nią dzieje...

Teraz
13:10

Sekrety życia

40-letnia Barbara ma dość swojego życia, uważa, że mąż i córka nie pomagają jej w niczym i nie doceniają jej. Postanawia zrobić coś tylko dla siebie i zapisuje się na siłownię. Nieoczekiwanie spotyka tam koleżankę z liceum, która w przeszłości odbiła jej chłopaka. Barbara zazdrości kobiecie, bo uważa, że ta ma szczęśliwe życie, bogatego męża i niczego jej nie brakuje. Pod wpływem chwili zaprasza koleżankę wraz z rodziną na kolację. Nic nie idzie jednak tak, jak powinno i Barbara czuje się skompromitowana przez bliskich. Niespodziewanie odkrywa prawdę o koleżance…

Teraz
14:10

Ukryta prawda

63-letni Władek – kiedyś marynarz, obecnie emeryt – musi pochować żonę. Mężczyzna za kosztujący 9 tysięcy złotych pogrzeb zamierza zapłacić częściowo z zasiłku pogrzebowego, a częściowo z oszczędności na czarną godzinę. Władek orientuje się, że pieniądze (schowane w kopercie za szafą) zniknęły. Musi wziąć chwilówkę. Ma ogromne problemy z jej spłaceniem. Nie może liczyć na pomoc rodziny, bo jest samotny. Kolega Władka, Edmund sugeruje, że w Warszawie jest wiele samotnych starszych pań. Wystarczy kilka z nich w sobie rozkochać, wyciągnąć od nich trochę pieniędzy, a potem tygodniami obiecywać, że wszystko się odda i zniknąć z ich życia. Władek nie chce być oszustem, ale jest zdesperowany – zgadza się. Poznaje dwie kobiety. Nie potrafi jednak ich wykorzystać, nie umie też urwać z nimi kontaktu. Zaczyna się z obiema spotykać. Edmund jest załamany postawą Władka. Mężczyzna pakuje się w coraz większe tarapaty. Czy 63-latek zdoła zdobyć pieniądze na spłatę długu?

Teraz
15:15

Kuchenne rewolucje

Przasnysz, Restauracja "Imperium". W Przasnyszu pan Darek stworzył swoje „Imperium” i to dosłownie – jest właścicielem hotelu, pięciu samolotów i restauracji, która od dłuższego czasu przysparza dumnemu właścicielowi samych problemów i strat finansowych. Niestety również „poddani”, czyli pracownice jego „Imperium” też są wyraźnie niezadowolone i według pana Darka niechętne do pracy. Na pomoc przybywa Magda Gessler, która niestety największy problem widzi we właścicielu „Imperium” i jego stosunku do mizernie opłacanego personelu. Pan Darek jednak za nic ma babskie fanaberie, dlatego Magda Gessler razem z kucharkami i kelnerkami ogłaszają strajk!

Teraz
16:20

Kto to wie?

Dorota Wellman zaprasza widzów do zupełnie nowej gry telewizyjnej i wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu! W "Kto to wie?" prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach. "Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?", "Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?" - o tym, jak myślą Polacy przekonamy się wiosną na antenie TVN! W każdym z odcinków poznamy czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części żegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. "Kto to wie?" to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo!

Teraz
16:55

Sekrety życia

Klientką siłowni jest 19-letnia Julita, która czuje się nieatrakcyjna i samotna. Postanawia, że zmieni swój wygląd i styl życia. Prócz ostrej diety codziennie intensywnie ćwiczy. W siłowni dziewczyna spotyka Igora, dawną licealną miłość. Niespodziewanie Julita traci przytomność i trafia do szpitala. Wkrótce okazuje się, że ma uszkodzone nerki i konieczny jest przeszczep. Tymczasem Igor wyznaje Julicie miłość i prosi ją rękę. Rodzice Julity są chłopakowi kategorycznie przeciwni…

Teraz
17:55

Ukryta prawda

52-letnia księgowa Mariola jest w szoku, gdy zostaje zwolniona z pracy, a jej miejsce zajmuje dwudziestokilkulatka. Mariola czuje się stara i nieatrakcyjna i postanawia zrobić sobie lifting twarzy. Mimo że mąż podrzuca jej kremy, a córka proponuje naturalne metody ujędrniania skóry, Mariola nie daje się przekonać i jest zdecydowana na ingerencję chirurga. Nie mając pieniędzy na wykonanie zabiegu, zaczyna szukać nowej pracy i decyduje się na reklamowanie baru szybkiej obsługi w stroju hot doga. Tymczasem mąż Marioli, Paweł ma nową pasję – obserwuje ptaki w parkach i lasach. Coraz częściej wyjeżdża, co zaczyna niepokoić Mariolę. Kobieta podejrzewa, że Paweł ma inną kobietę – oczywiście młodszą, i utwierdza się w tym przekonaniu, widząc go przypadkiem z piękną, na oko trzydziestoletnią Azjatką. Mariola jest przekonana, że jej życie właśnie legło w gruzach, a wszystko przez to, że jest stara...

Teraz
19:00
Teraz
19:30

Sport

9min
Teraz
19:40

Pogoda

8min
Teraz
19:50
Teraz
20:00

Harry Potter i czara ognia

Nadchodzą ciężkie czasy dla Harry'ego Pottera. Nękany koszmarami, które sprawiają, że blizna na czole boli go bardziej niż zazwyczaj, Harry (Daniel Radcliffe) nader chętnie ucieka od niepokojących snów jadąc wraz z przyjaciółmi Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson) na Mistrzostwa Świata w quidditchu.

Harry Potter (Daniel Radcliffe) zaczyna czwarty rok nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Harry nie tylko będzie musiał wziąć udział w międzynarodowym turnieju magicznym, w którym będzie konkurował ze starszymi oraz bardziej doświadczonymi kolegami, ale także będzie musiał zmierzyć się ze złym Lordem Voldemortem, który zrobi wszystko, by powrócić do władzy - i tym razem zniszczyć Harry'ego raz na zawsze. Harry zmuszony będzie znaleźć sobie partnerkę na wielki Bal Bożonarodzeniowy. Ten rok szkolny przyniesie także znaczące zmiany dla najlepszych przyjaciół Harry'ego Rona (Rupert Grint) i Hermiony (Emma Watson), którzy może w końcu przyznają się sami przed sobą, że coś do siebie czują. Podczas gdy nastolatki walczą z burzą hormonów także wśród dorosłych zakwitnie romans. Iskrzy się pomiędzy Hagridem, a madame Maxime, posągową dyrektorką Beauxbatons.

Teraz
23:25

Hannibal

N
165min

Dr Hannibal Lecter (Sir Anthony Hopkins) próbuje ponownie nawiązać kontakt z agentką Clarice Starling (Julianne Moore) i staje się celem zemsty Masona Vergera (Gary Oldman).