Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:40

Lucy

N
109min

Twórca Nikity oraz Piątego Elementu – Luc Besson przedstawia kolejną historię z silną i zapadającą w pamięć postacią kobiecą. Tym razem Scarlett Johansson wciela się w rolę Lucy. Dziewczyna zostaje wbrew swojej woli wplątana w przemyt narkotyków, by następnie odkryć w sobie nadprzyrodzone zdolności i zemścić się na swoich prześladowcach.

Teraz
02:30

Szpital

Dr Piotr Wójtowicz przyjmuje na SOR 38-letnią kobietę, która pod wpływem alkoholu uderzyła samochodem w budynek. Pacjentka jest samotną matką i pije od kiedy mąż odszedł z inną. 38-latka nie przyznaje się, że jest alkoholiczką i nie wierzy, że może stracić dzieci, które bardzo kocha. Czy zrozumie, że musi poddać się terapii i walczyć o swoją rodzinę? Pacjentką dr Roberta Szewczyka jest 28-latka, która przewróciła się na rolkach po tym, jak przypadkowo zobaczyła swojego byłego chłopaka. Zerwała z nim, ponieważ matka przekonała ją, że ten nie zapewni jej dobrego życia. Dziewczyna jest zaręczona z 30-latkiem, którego nie kocha. Były ukochany pacjentki robi wszystko, by ta do niego wróciła…

Teraz
03:30
Teraz
03:50

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Chcąc pokazać swoim dzieciom całe wybrzeże, Ernie i Amy szukają wymarzonego domu we Florencji w stanie Oregon. Wraz z czwórką dzieci szukają idealnego miejsca nad morzem - miejsca, w którym każdego dnia będą mogli budzić się czując morską bryzę i słysząc uspokajający szum.

Teraz
04:20

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Gary i Linda to właściciele kolonialnego domu zbudowanego w 1798 r. Jeff Devlin ma za zadanie zamienić pierwotny salon w jadalnię, aby lepiej dostosować przestrzeń do odwiedzin wnuków. Następnie Jeff i załoga przywrócą historyczny styl w pomieszczeniu do przechowywania. Podczas rozbiórki starego drewnianego kominka odkrywają niespodziankę!

Teraz
04:45

Jak to jest zrobione S10

24min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Teraz
05:10

Kto was tak urządził

42min
Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

Ślub i wesele, a także okres przygotowawczy z nim związany, to zarówno dla narzeczonych, jak i ich bliskich, bardzo gorączkowy czas. Pełen ekscytacji, ale i napięcia, nieporozumień, kłótni o tort, bukiet i zespól muzyczny, a czasem i zabawnych perypetii. W każdym ze specjalnych odcinków tygodnia ślubnego „Ukrytej prawdy” pokazujemy historię innej miłości. Różne środowiska, dylematy i tragedie naszych bohaterów łączy jeden wspólny mianownik: ślub. Miłość, zazdrość, nienawiść, kłamstwo, rozpacz, szczęście – te emocje na pewno nie będą obce bohaterom ślubnych odcinków. Czy każdej z par uda stanąć się na ślubnym kobiercu? Jak cienka granica dzieli namiętność i nienawiść? Do czego można się posunąć w walce o ukochaną osobę? Czy miłości zawsze towarzyszy zaufanie? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w specjalnych odcinkach „Ukrytej prawdy”. Elżbieta (49) pomaga córce Kasi (25) w przygotowaniach do mającego się odbyć za kilka godzin ślubu. Dziewczyna jest bardzo zdenerwowana, co Elżbiecie nie wydaje się jednak niczym niezwykłym. W kościele na Kasię czeka już pan młody, Rafał (29) z rodzicami i Kubusiem (1 rok), synem Kasi. Tuż po rozpoczęciu ślubnej mszy Kasia wybiega z kościoła, wsiada do taksówki, którą przyjechali spóźnieni goście i odjeżdża. Wszyscy są w szoku. Winą za odwołany ślub Elżbieta obarcza Rafała, który podobno zaszalał na wieczorze kawalerskim. Rafał zapewnia, że to nieporozumienie i wszystko sobie z Kasią wyjaśnił. Po godzinie Rafał dostaje sms od Kasi z prośbą, by przeprosił rodziców i gości. Ślubu nie będzie. Kasia prosi, by Rafał dał jej kilka dni na przemyślenie wszystkiego. Elżbieta rozpacza, jest jej wstyd przed gośćmi, mówi o pechu, który towarzyszy im od kilku dni – choroba kucharki zamówionej na wesele, śmierć proboszcza. Następnego dnia Elżbieta spotyka się z córką, która nie chce się jednak wytłumaczyć ze swojego zachowania. Kobieta prosi też o negocjacje księdza…

Przejdź do strony
Teraz
06:55

Kuchenne rewolucje

Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy.

Dąbrowa Górnicza, „Juran” Od wielu lat w Dąbrowie Górniczej istnieje restauracja „Juran”. Oryginalna nazwa to połączenie skróconych imion właściciela Jurka i jego partnerki Anetty, zwanej przez rodzinę Anią. Formalnym właścicielem restauracji jest Jurek, ale prowadzi ją Ania, a pomagają jej dorosłe dzieci Marta i Roland. Niestety restauracja od lat przynosi same straty, a ponieważ Jurek prowadzi drugi, dochodowy interes – recykling samochodów, to jak sam przyznaje jest dla restauracji kasą „zapomogowo – pożyczkową”. Dlatego wychodząc z założenia, że firma, która przynosi zyski jest ważniejsza, Jurek zaanektował Jurana na swoje biuro, w którym spotyka się ze swoimi klientami, a cały parking przed Juranem zastawił złomowanymi samochodami. To wszystko powoduje, że potencjalni goście, którzy podjeżdżają pod restaurację, boja się zaparkować samochód i omijają lokal szerokim łukiem. Jurek za to uważa, że im większe długi w restauracji, tym więcej samochodów musi trafić do recyklingu, żeby wyrównać straty finansowe. Ania i jego dzieci bardzo by chciały, żeby restauracja zaczęła prosperować, ale bez inwestycji i uprzątnięcia parkingu to niemożliwe, a na to nie zgodzi się Jurek. Ta sytuacja to błędne koło, a cierpi na tym cała rodzina, ale chyba najbardziej Ania, która nie może patrzeć „jak restauracja powoli umiera”. Czy Magda Gessler będzie potrafiła rozwiązać tak skomplikowany problem i przekonać Jurka do zmian? I czy znajdzie sposób, żeby tchnąć życie w martwą restaurację? To na pewno nie będzie łatwe zadanie!

Teraz
07:55

Madagwiazdka

Zwierzaki chcą w końcu wyrwać się z Madagaskaru i dotrzeć do Nowego Jorku. Budują w tym celu balon, ale lemury, pod wodzą Juliana, niweczą próbę ucieczki. Dochodzi również do "obrony" wyspy przed czerwonym goblinem, zostaje on zestrzelony przez Alexa. Okazuje się jednak, że jest to Święty Mikołaj, który w wyniku wypadku traci pamięć. Zwierzaki w poczuciu winy postanawiają mu pomóc i rozdać świąteczne prezenty za niego. Czy im się uda?

Teraz
08:30

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport

30min
Teraz
09:00

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria

62min
Teraz
10:05

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport

9min
Teraz
10:15

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - konkurs indywidualny seria

48min
Teraz
11:00

Skoki narciarskie: Puchar Świata, Ruka - studio sport

41min
Teraz
11:40

Co za tydzień

„Co za tydzień” to idealna pozycja dla tych, którzy lubią wiedzieć co dzieje się w świecie kultury i rozrywki. Jedno jest pewne – nikt tak nie trzyma ręki na show-biznesowym pulsie, jak Olivier Janiak i jego sprawdzona ekipa. Kamery oraz reporterzy programu są tam, gdzie być warto. Premiery kinowo-teatralne, koncerty, pokazy mody, akcje charytatywne – to tylko niektóre z wydarzeń, za których kulisy zaglądają dziennikarze formatu, za każdym razem przybliżając świat Gwiazd i uchylając rąbek tajemnicy z tego, co każdego dnia widzimy na łamach popularnych magazynów prasowych i w sieci.

Teraz
12:30

Mam talent

Najbardziej spektakularne show w Polsce powraca, aby odnaleźć największe talenty i otworzyć im drogę do sukcesu! Kto tym razem zdobędzie serca widzów i wygra czek na 300 tysięcy złotych? Już po raz 14. program "Mam Talent!" dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również charyzmatyczni prowadzący, obok których nie da się przejść obojętnie – w tej roli Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą dobrze znani widzom Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. W 14. sezonie "Mam Talent!" emocji nie zabraknie również dzięki platynowemu przyciskowi i dzikiej karcie – te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji i gwarantują naprawdę niespodziewane zwroty akcji! Platynowy przycisk pozwoli wybranej przez jury osobie przenieść się z półfinałów wprost do wielkiego finału. Dziką kartę otrzyma natomiast jeden z uczestników, którzy w półfinałach zajęli trzecie miejsce – o przyznaniu tej przepustki do finału zadecyduje liczba głosów telewidzów.

Teraz
15:05

Każdy z nas ma w sobie superbohatera, wystarczy trochę magii, by go wydobyć. W przypadku Billy'ego Batsona (Asher Angel), będzie to wypowiedzenie jednego słowa – SHAZAM! Ten 14-latek może zmienić się w dorosłego superbohatera Shazama (Zachary Levi), dzięki mocy starożytnego czarodzieja (Djimon Hounsou). W głębi serca wciąż będąc dzieckiem, Shazam rozkoszuje się dorosłą wersją siebie, robiąc to, co zrobiłby każdy nastolatek z supermocami: bawi się nimi! Czy potrafi latać? Czy ma rentgen w oczach? Czy umie rzucać błyskawicami? Czy może pominąć test w szkole? Shazam postanawia sprawdzić granice swoich możliwości z radosną lekkomyślnością dziecka. Ale będzie musiał szybko opanować te moce, aby walczyć ze śmiercionośnymi siłami zła kontrolowanymi przez doktora Thaddeusa Sivanę (Mark Strong).

Teraz
17:55

Totalne remonty Szelągowskiej

Bohaterką odcinka jest trzydziestoletnia Marta, która pochodzi z wielodzietnej rodziny. Siedemnaście lat temu w wypadku zginął jej brat. Rok temu straciła siostrę Paulinę, która pozostawiła na świecie dwóch synów. Marta wraz z mężem Sebastianem od razu postanowili ich adoptować. Wbrew pozorom nie była to łatwa decyzja. Jeden z nich (Kacper, 14 lat) choruje na porażenie mózgowe. Nie jest samodzielny, nie siedzi, nie mówi i wymaga stałej opieki. Oprócz niego para ma pod opieką także nastoletniego siostrzeńca Dawida oraz dwuletniego syna Karola. Marta liczyła się z tym, że dla Sebastiana może to być za trudne i powiedziała mu, że zrozumie jeśli ten postanowi od nich odejść. Sebastian jednak nie wyobraża sobie życia bez Marty. Oboje podjęli się bardzo trudnego wyzwania. Wspierając się każdego dnia, tworzą bardzo szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Na razie wszyscy mieszkają z dziadkami w domu, który znajduje się na tej samej posesji co nieruchomość, w której mieszkała Paulina z synami. Dorota wraz z ekipą wyremontuje lokum w którym wcześniej mieszkali chłopcy ze zmarłą mamą. Szczególnym wyzwaniem będzie dla wszystkich wyjście naprzeciw potrzebom niepełnosprawnego Kacpra. Dorota zadba także o wymarzone pokoje dla pozostałych dzieci oraz przestronny i wielofunkcyjny salon dla całej rodziny. To niezwykły odcinek opowiadający o wielkiej miłości dwójki dosyć młodych ludzi, którzy własne szczęście postawili na drugim miejscu.

Teraz
19:00
Teraz
19:25

Sport

5min
Teraz
19:30

Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich

Teraz
19:35

Pogoda

8min
Teraz
19:45
Teraz
20:00

MasterChef

Trwają półfinały w słonecznej Toskanii. W pierwszej części odcinka gościem będzie Gaetano Trovato - szef kuchni dwugwiazdkowej restauracji Arnolfo, którą prowadzi wraz z córką Alice. To właśnie oni pomogą jurorom wybrać pierwszego finalistę XI edycji MasterChefa. W drugiej części odcinka uczestnicy odwiedzą wyjątkowe miejsce, jakim jest dwugwiazdkowa restauracja San Domenico. Prowadzona jest przez wybitnego kucharza młodego pokolenia Massimiliano Mascia, który zaprezentuje jak przygotować innowacyjne włoskie danie. Zadaniem uczestników, będzie odtworzenie dania Massimiliano. Kto poradzi sobie najlepiej i będzie o krok od wygranej, a kto będzie musiał opuścić program tuż przed finałem?

Teraz
21:35

Planeta singli III

Czas na zwieńczenie historii miłosnej Ani i Tomka. Czy upragniony ślub tej pary będzie tak samo szalony i zabawny jak ich wcześniejsze miłosne perypetie? Tomek i Ania poznali się przypadkiem w jednej z warszawskich restauracji. Z początku się nienawidzili, później pokochali. Następnie rozchodzili się i schodzili. Teraz przyszedł czas na ślub, nadchodzi więc chwila, w której panna młoda pozna rodzinę swojego ukochanego. Jak się okazuje, jej członkowie są tak samo oryginalni jak Tomek. Zwłaszcza Max – głowa rodu Wilków. W trzeciej części niezwykle popularnej serii powracają wszyscy znani bohaterowie z poprzednich odsłon oraz dochodzi kilka nowych postaci. W filmie zobaczymy więc ponownie: Macieja Stuhra, Agnieszkę Więdłochę, Tomasza Karolaka i Weronikę Książkiewicz. W serii debiutują między innymi: Borys Szyc, Bogusław Linda i Maria Pakulnis.

Teraz
23:40

Ultimatum Bourne'a

N
149min

Trzeci z filmów o byłym agencie CIA - Jasonie Bournie (Matt Damon). Skompromitowany projekt Treadstone wcale nie zostaje zamknięty. Zmieniono mu tylko nazwę na Blackbriar. Jego szef - Noah Vosen (David Strathairn) - wciąż uważa swojego byłego agenta Jasona Bourne'a za największe zagrożenie dla projektu. I znów wysyła jego śladem zabójców. Tymczasem Bourne cały czas usiłuje poznać tajemnice dotyczące swojej przeszłości. Kolejne ślady prowadzą go przez Paryż, Londyn, Madryt, Tanger i do Nowego Jorku. Film zdobył trzy statuetki podczas rozdania Oscarów.