Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:30

Co za tydzień

„Co za tydzień” to idealna pozycja dla tych, którzy lubią wiedzieć co dzieje się w świecie kultury i rozrywki. Jedno jest pewne – nikt tak nie trzyma ręki na show-biznesowym pulsie, jak Olivier Janiak i jego sprawdzona ekipa. Kamery oraz reporterzy programu są tam, gdzie być warto. Premiery kinowo-teatralne, koncerty, pokazy mody, akcje charytatywne – to tylko niektóre z wydarzeń, za których kulisy zaglądają dziennikarze formatu, za każdym razem przybliżając świat Gwiazd i uchylając rąbek tajemnicy z tego, co każdego dnia widzimy na łamach popularnych magazynów prasowych i w sieci.

Teraz
01:20

Na granicy światów

N
61min

Cassie Bedford ma dar komunikowania się ze zmarłymi. Z czasem pomaga detektywom w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Cassie pomaga swojemu ojcu, detektywowi Tomowi Hackettowi i jego partnerowi, Damienowi Asante, rozwiązać sprawę morderstwa młodej kobiety. Spotyka także mrocznego ducha Eda Rovena.

Teraz
02:20
Teraz
02:40

NOC Magii (TVN)

80min
Teraz
04:05

Kto was tak urządził

34min
Teraz
04:35

Kto was tak urządził

34min
Teraz
05:05

Kto was tak urządził

45min
Teraz
05:55
Teraz
06:10

Ukryta prawda

19-letni Wojtek spotyka w pubie swoją nauczycielkę bawiącą się z koleżankami. Zawsze mu się podobała i bardzo chciałby ją poderwać. Jego koledzy są przekonani, że mu się nie uda, bo 26-letnia Amelia to nie jego liga. Wojtek przyjmuje zakład. Udaje mu się poderwać byłą nauczycielkę i jeszcze tej samej nocy iść z nią do łóżka. 19-latek wygrywa zakład, przynosi kumplom bieliznę podkradzioną Amelii, opowiada ze szczegółami, jak było i triumfuje. Mijają tygodnie. Wojtek zapomina o upojnej nocy z Amelią, gdy kobieta niespodziewanie do niego dzwoni i prosi, by się spotkali. Mówi zszokowanemu nastolatkowi, że jest w ciąży i urodzi jego dziecko. Namawia go na związek, chce przedstawić go swoim rodzicom, zaczyna nawet planować ślub. Wojtek jest przerażony i nie wie, co zrobić. Czuje, że jego życie rozpada się na kawałki...

Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Brenna „Ziołowa Chata” Brenna to niewielka, ale chętnie odwiedzana miejscowość w Beskidzie Śląskim. Latem można tu chodzić po górach, a zimą jeździć na nartach. Żeby nakarmić turystów funkcjonuje tu sporo barów i restauracji, a jedną z nich jest „Ziołowa chata”, którą na pewno wyróżnia położenie nad samym potokiem płynącym przez Brennę. Zgodnie z założeniami restaurację miało też wyróżniać menu z wyjątkowymi ziołami, którą stworzyła właścicielka Iwona. Iwona szukała zajęcia, w którym mogłaby się realizować, ponieważ wcześniej wykonywane prace raczej ją nudziły. Iwona ma wielu przyjaciół , którzy zawsze chwalili jej kuchnię i namawiali do otwarcia własnej restauracji, dlatego pomysł przeprowadzenia się do pięknej Brenny, gdzie pojawiła się możliwość prowadzenia restauracji wydał się jej strzałem w dziesiątkę. Ponieważ Iwony nie stać było na zatrudnienie pracowników, w „Ziołowej chacie” pomagają jej przyjaciele i córka. Prym na kuchni wiedzie Iwona, która korzysta z domowych, sprawdzonych od pokoleń przepisów. Pomimo że w restauracji panuje domowa atmosfera, a Iwona serwuje, świeże domowe jedzenie, to gości w „Ziołowej chacie” jak na lekarstwo. Dania z ziołami nie cieszyły się powodzeniem, więc szybko zniknęły z karty, a jedyne co się sprzedaje to wielki placek ziemniaczany z kawałkiem schabu, posypany serem i smażonymi pieczarkami – danie godne głodnego drwala. Jednak to za mało, żeby restauracja Iwony mogła na siebie zarobić. Właścicielka nie ma żadnego doświadczenia w prowadzeniu restauracji, a jej przyjaciele również nie bardzo potrafią jej doradzić, co powinna zmienić, żeby restauracja mogła cieszyć się powodzeniem. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest dla Iwony pomoc Magdy Gessler.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

219min
Teraz
11:40

Doradca smaku

11min
Teraz
11:50

Ukryta prawda

30-letnia kelnerka Kinga spotyka się po pracy ze swoim chłopakiem Markiem. Mężczyzna mówi jej, że muszą się rozstać. Jest piękna i seksowna, ale jej nie kocha. Po kilku dniach Kinga dowiaduje się, że Marek zdradzał ją z młodszą dziewczyną. 30-latka rozmawia ze swoją przyjaciółką Anetą. Rozmowie przysłuchuje się nowy kelner Bartek. Po wyjściu z pracy mężczyzna przygląda się Kindze, ta wścieka się na niego mówiąc mu, że jest taki sam jak inni faceci. Widzi, jak rozbierał ją wzrokiem. Bartek mówi, że jest po prostu brudna i powinna wyczyścić bluzkę, zanim wyjdzie na miasto. Po czym całkiem na luzie dodaje, że Kinga nie musi się go obawiać, bo jest gejem. Bartek coraz częściej zagaduje do Kingi w pracy. Po jakimś czasie zaprzyjaźniają się. Ona opowiada mu o wszystkich swoich nieudanych związkach, on również zwierza się dziewczynie. Kinga czuje się przy nim swobodnie, bo wie, że jemu nie zależy, żeby zaciągnąć ją do łóżka. Pewnego dnia dziewczyna ulega wypadkowi komunikacyjnemu, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale ma na twarzy i na ciele rany, które zostawią po sobie trudne do leczenia blizny. Dziewczyna jest załamana, wstydzi się wychodzić na ulicę i spotykać z ludźmi. Rzuca pracę. Kinga mówi Anecie, że teraz jest już skazana na samotność, żaden chłopak nie będzie chciał się spotykać z taką oszpeconą dziewczyną. Za namową Anety Kinga próbuje na przekór wszystkiemu znaleźć sobie chłopaka, umawia się przez aplikację randkową. Niestety jej oszpecona twarz wyraźnie odstrasza kolejnych kandydatów z Internetu. Kinga zrywa kontakt ze wszystkimi znajomymi, powoli pogrąża się w depresji, próbuje poprawiać sobie nastrój narkotykami. Bartek tak długo nalega na spotkanie, że w końcu się zgadza. Mężczyzna mówi jej, że nie jest gejem.

Teraz
12:55

Tajemnice miłości

Stary kawaler Jerzy pół roku temu przeszedł na emeryturę, kończąc udaną karierę inżyniera. Nigdy się nie ożenił i ma za sobą kilka nieformalnych związków. Na emeryturze mężczyznę dopadła samotność. Całe życie miał wokół siebie ludzi i teraz czuje pustkę. Zaczepia w parku Zofię, którą często widuje z roczną wnuczką Wiktorią. Między Jerzym a Zofią od początku jest zrozumienie, chemia i obustronne pragnienie miłości. Jurek organizuje wspólne wyjścia, jednak denerwuje go, że Zofia ciągle opiekuje się Wiktorią. Kobieta tłumaczy to tym, że jej córka Ola dużo wyjeżdża służbowo, a zięć pracuje zagranicą. Gdy kolejny raz Zofia nie może wyjść wieczorem, Jerzy ma pretensje do jej córki i sugeruje, że mogłaby zatrudnić opiekunkę, zamiast wysługiwać się matką, która ma przecież prawo do własnego życia. Gdy Zofia dostaje ataku wyrostka i trafia do szpitala, prosi Jerzego o opiekę nad Wiktorią, bo Ola jest w kolejnej podróży służbowej. Czy mężczyzna zdecyduje się na związek z babcią?

Teraz
14:00

Ukryta prawda

44-letni Jacek mieszka ze swoja drugą żoną, 40-letnią Patrycją. Kobieta jest w ciąży. Zaskakuje ich informacja o śmierci byłej żony Jacka. W ten sposób do ich domu trafia syn mężczyzny z pierwszego małżeństwa, 15-letni Kuba. Jacek utrzymywał sporadyczne kontakty z synem, a teraz musi wziąć na siebie obowiązki ojca. Nastolatek jest zamknięty w sobie, całymi dniami siedzi w swoim pokoju. Ojciec wie, że to zachowanie jest spowodowane żałobą po ukochanej matce. Pewnego dnia do Jacka dzwoni policjant z informacją, że 15-latek spowodował wypadek jego samochodem. Jacek jedzie na miejsce wypadku, na szczęście Kuba ma tylko niewielkie obrażenia. Na pytanie ojca, dlaczego wziął samochód, odpowiada, że jego dziewczyna Agnieszka miała ochotę na przejażdżkę. Z domu ginie też łańcuszek Patrycji. Kobieta jest przekonana, że Kuba go ukradł, ale chłopiec się do tego nie przyznaje. Patrycja ma dość zachowania chłopaka, co rodzi narastający konflikt pomiędzy nią a 44-latkiem. Kilka dni później ktoś okrada pracownię komputerową w szkole nastolatka. Jacek znajduje skradzione komputery w ogrodzie, nie może uwierzyć, że kradzieży dokonał jego syn. Nastolatek przyznaje w końcu, że zrobił to dla Agnieszki. Wie, że brakuje w ich domu pieniędzy na jedzenie i chciał jej pomóc. Ojciec wścieka się na syna, chce poznać Agnieszkę. Uważa, że dziewczyna ma na niego fatalny wpływ. Kim okaże się tajemnicza dziewczyna syna?

Teraz
15:05

Ukryta prawda

33-letnia Ela pracuje jako stylistka fryzur. Kobieta zmaga się z nadwagą. Wiele razy próbowała drakońskich diet, jednak zawsze dopadał ją efekt jo-jo. Od jakiegoś czasu spotyka się z Piotrem, rozwodnikiem. Ma motywację, by w końcu się odchudzić. Koleżanka z pracy namawia ją, by wspólnie zaczęły chodzić na siłownię. Ela korzysta tam z pomocy przystojnego trenera Łukasza. Jest zaskoczona, bo chłopak ewidentnie ją adoruje. Mężczyzna zwierza się jej, że zawsze pociągały go dziewczyny o pełnych kształtach. Ela jest nim zauroczona. Między nią, a Piotrem zaczyna psuć się ze względu na jego byłą żonę. Ma ona coraz większe roszczenia dotyczące alimentów na ich dorastającego syna…

Teraz
16:10

Ten moment

Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.

Teraz
16:45

Kuchenne rewolucje

Wrocław „Alladyn’s” W samym centrum pięknego Wrocławia, tuż przy Rynku, od lat znajduje się restauracja „Alladyn’s”, która ma dość długą historię. Przez jakiś czas funkcjonowała jako „ kebabownia”, potem kolejny właściciel awansował to miejsce do rangi restauracji z daniami orientalnym, ale po czasie z jakiś powodów postanowił ją sprzedać, akurat wtedy kiedy Kasia i Marek postanowili zmienić swoje życie. Oboje przez lata pracowali w zakładzie poprawczym i po 30 latach, Kasia poczuła się wypalona zawodowo. Miała kilka pomysłów na nowe zajęcie, ale tylko jeden z nich przypadł do gustu jej mężowi, a był to pomysł przejęcia restauracji „Alladyn’s”. Tak rewelacyjnie położona restauracja powinna być skazana na sukces. Ponieważ nowi właściciele nie mieli zbyt wielu funduszy na remont, ani żadnego doświadczenia w tzw. gastronomi, pozostawili dotychczasową załogę z kuchni oraz charakter restauracji. Szefową kuchni została najbardziej doświadczona kucharka, a Kasia wprowadziła tylko niewielkie zmiany w menu. I tak „Alladyn’s „ został restauracją marokańską. Niestety, ani właściciele, ani szefowa kuchni nigdy w Maroku nie byli. Kasia jednak przestudiowała przepisy w Internecie i na tej podstawie wprowadziła parę nowych dań do menu. Nie chciała też być właścicielką zakurzonej, ciemnej knajpy, więc nieco rozjaśniła wnętrze sali , zawiesiła fotografie marokańskich widoków, ale na większe zmiany niestety nowi właściciele nie mieli już funduszy. Niestety, chociaż restauracja mieści się przy samym wrocławskim Rynku, to zaglądają tutaj tylko nieliczni studenci, którzy traktują to miejsce jak pub z shishą i jeśli zamawiają cokolwiek do jedzenia, to tylko kebaba. Restauracja znajduje się w fatalnej kondycji finansowej, a niedawny wybuch w jednej z sal przeważył szalę goryczy właścicieli. Na szczęście ogień nie zajął całego lokalu, ale i tak musiał zostać zamknięty na tydzień. Kasia i Marek znaleźli się w tak beznadziejnym położeniu, że postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler!

Teraz
17:55

Ukryta prawda

16-letnia Teresa mieszka w podwarszawskim miasteczku. Chodzi do ogólniaka, w którym katechetką jest jej mama. W domu panują surowe zasady, dlatego Teresa ukrywa przed rodzicami, że się zakochała i szykuje się do swojego pierwszego razu z Frankiem. Chłopakowi dokucza szkolny playboy – Jasiek, który wprawdzie „zaliczył” już kilka dziewczyn, ale nie tę, w której się skrycie podkochuje, czyli Teresę. Pierwszy raz Teresy i Franka praktycznie nie dochodzi do skutku, bo dziewczyna odczuwa ból. Franek rozpowiada w szkole, że z dziewczyną jest coś nie tak i zrywa z nią. Teresa chce iść do ginekologa, ale w małej miejscowości nie da się tego załatwić dyskretnie, więc próbuje się umówić w prywatnej klinice w Warszawie, ale odchodzi z kwitkiem, bo nie ma z nią opiekuna prawnego. Zdesperowana zgadza się na propozycję Jaśka, który chce iść z nią do łóżka. Teresa jest zaskoczona, bo seks znów się nie udaje. Teresa zastanawia się jak namówić matkę, żeby wzięła ją do ginekologa...

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

9min
Teraz
19:45

Pogoda

10min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Gosia kompletnie upada! Danka wysyła córkę na urlop i każe jej szukać terapii – Gosia uważa, że sama sobie poradzi. Niebawem jednak przychodzi pijana do pracy i kłóci się z matką na oczach uczniów i nauczycieli! Wyproszona, jedzie po synka do przedszkola, gdzie awanturuje się z wychowawczynią, która nie chce jej oddać Mareczka pod opiekę… Wojtek wściekły – Kleczewski obraża Żanetę! Szulcowie martwią się związkiem Mani z dorosłym chłopakiem. Czują, że syn Kleczewskiego jest taki sam, jak jego ojciec… Matka uspokaja Żanetę, że Leon to dobry chłopak. Za to Wojtek słyszy o nim same złe rzeczy i to w dodatku od… samego Kleczewskiego! Najgorsze jest jednak to, co Ireneusz mówi o Żanecie - między mężczyznami dochodzi do bójki ! Igor jest dumny z córki i jej chłopaka! Igor wraz z Julką i Majkiem sprzątają nielegalne wysypisko śmieci w lesie. Przy okazji próbują znaleźć ślad, który wskazałby na sprawcę tego procederu. W domu, z fragmentów pocztówek udaje im się złożyć nazwisko i adres jakiegoś mężczyzny. Nowak jest dumny z córki i jej chłopaka, którzy z zapałem prowadzą swoje śledztwo…

Teraz
20:55

Milionerzy

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. By wygrać milion złotych należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. W trakcie gry do wykorzystania są trzy koła ratunkowe: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela oraz „pół na pół”. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Teraz
21:35

Ślub od pierwszego wejrzenia

Najpopularniejszy eksperyment telewizyjny powraca z kolejną odsłoną. Również i w tym sezonie na fanów programu czekają niespodzianki. Szóstka singli dostanie szansę na otworzenie nowego – być może szczęśliwego – rozdziału w ich życiu. W dzisiejszych czasach single nie mają łatwo. Tradycyjne randki powoli przechodzą do sieci, gdzie zrobienie na kimś pierwszego wrażenia zajmuje trzy sekundy. Zazwyczaj bazuje ono na tym, co widać na zewnątrz, co jest często przefiltrowane, przemijające, a przede wszystkim złudne. Jak w takiej sytuacji poznać kogoś naprawdę i znaleźć tę, o której marzą wszyscy – miłość na dobre i na złe, miłość do grobowej deski? Kolejni poszukujący szczerego i trwałego uczucia single zgłosili się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. 30-dniowy eksperyment tradycyjnie zacznie się od ślubu, na którym uczestnicy po raz pierwszy zobaczą swoich przyszłych małżonków. Po hucznym weselu przyjdzie czas na codzienność, a ta zweryfikuje ich, powstały w odważnych okolicznościach, związek. Po miesiącu każda z par zadecyduje, czy pozostaje w małżeństwie, czy ogłasza fiasko eksperymentu i wnosi o rozwód. W zeszłym sezonie eksperyment zakończył się rozstaniem w przypadku wszystkich trzech par. Czy nowi uczestnicy będą mieli więcej szczęścia?

Teraz
22:40

Kuba Wojewódzki

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę. Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych – to „creme de la creme” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

Teraz
23:45

Superwizjer