Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
02:00

Tajemnica zawodowa

Psychiatrzy mają orzec, czy Kinga jest poczytalna. Gabriela rozmawia z nią w szpitalu, jednak wystraszona swoją sytuacją Górska podtrzymuje, że nic nie pamięta z wypadku. Tymczasem Andrzej ma plan, który realizuje z wynajętym do tego celu mecenasem Litwinem. Chce ubezwłasnowolnić Kingę prawnie i tym sposobem zamknąć jej usta. Ponieważ może to zrobić tylko ktoś z rodziny, Andrzej odnajduje starszego brata Kingi – Tomasza (Mateusz Rusin), który mieszka we Francji. Mami go troską o byłą kochankę i ich dziecko. Tomasz przyjeżdża do Polski. Kiedy dowiaduje się od Gabrieli o wypadku i podejrzeniach wobec Julii jest wstrząśnięty. Kinga z początku nie ufa bratu. Tomasz przez lata opiekował się dwubiegunowym ojcem, który zmarł niedawno. Czy to możliwe, żeby Kinga była naprawdę chora psychicznie? Tomasz zaczyna w to wierzyć, kiedy odkrywa, że Kinga ukrywa leki, które ma brać. To samo robił ojciec… Andrzej wykorzystuje narastające wątpliwości Tomasza i namawia go do ubezwłasnowolnienia siostry dla jej dobra. Czy mu się to uda? Julia zajmuje się sprawą Luizy, atrakcyjną żony komendanta Piotra, która oskarża chirurga plastycznego o błąd w operacji pomniejszenia biustu. Żurawska odkrywa, że Luiza zrobiła to dla męża, który ją zdradza z prokurator Gabrielą. W trakcie negocjowania ugody Julia zaprzyjaźnia się z klientką, a wzajemna niechęć do Gabrieli rośnie. Pod wpływem Julii, Luiza decyduje się wystąpić o rozwód z wiarołomnym mężem.

Teraz
03:05

Superwizjer

Teraz
03:40
Teraz
04:00

NOC Magii (TVN)

80min
Teraz
05:20

Kto was tak urządził

44min
Teraz
05:55
Teraz
06:10

Ukryta prawda

25-letnia Zuzanna i 26-letnia Agnieszka spędzają razem wieczór. W barze poznają przystojnego Pawła. Obie są przekonane, że wpadły mu w oko. Kilka dni później mężczyzna proponuje randkę Zuzannie. Dziewczyna triumfuje, a Agnieszka jest zła, bo wydawało jej się, że to do niej Paweł wysyłał sygnały zainteresowania. Zuzanna idzie na randkę. Opowiada Agnieszce, że Paweł jest cudowny. Na drugiej randce spędza u niego noc, po której ku jej rozczarowaniu, mężczyzna znika i przez następne dni nie dzwoni ani nie odbiera telefonów. Tydzień później to Agnieszka przypadkiem spotyka Pawła na mieście i proponuje mu wspólną kawę. Nie mówi Zuzannie o spotkaniu, nie chce, by przyjaciółce było przykro. Szykuje się na randkę jak na bal. Po kolacji z Pawłem, która kończy się w jego mieszkaniu, Agnieszka i Paweł piją szampana i kobiecie urywa się film. Po wspólnej nocy mężczyzna znika. Agnieszka postanawia nie mówić Zuzannie, że Paweł powtórzył numer z jednorazową randką. Gdy Agnieszka odwiedza przyjaciółkę, Zuzanna oznajmia jej, że wyprowadza się z Warszawy. Mówi też, że Agnieszka miała szczęście, że to nie ją wybrał Paweł. Kilka dni później Agnieszka dostaje przesyłkę. Jaką tajemniczą prawdę odkryje?

Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Łódź „Włoszczyzna” Restauracja „Włoszczyzna” mieści się w samym centrum Łodzi, przy słynnej ul. Piotrkowskiej, a prowadzi ją polsko-włoskie małżeństwo. Emilia i Franacesco poznali się we Włoszech, gdzie Emilia studiowała. Po kilku latach wspólnego życia w słonecznej Italii, zdecydowali się przeprowadzić do Polski. Franceceso uznał, że Polska to kraj wielu możliwości, a ponieważ Emilia marzyła o własnej restauracji namówiła go, na otwarcie „Włoszczyzny” w jej rodzinnej Łodzi. Szybko jednak okazało się, że pomimo świetnej lokalizacji i jeszcze lepszej, prawdziwie włoskiej kuchni sukces „Włoszczyzny” nie nadchodził… Chociaż Emilia poświęca cala swoją energię restauracji, starając się zadbać o każdy szczegół, często sama gotuje opierając się na oryginalnych przepisach przywiezionych z Włoch i prawdziwych włoskich produktach, to „Włoszczyznę” goście omijają. Szefowa kuchni, którą Emilia osobiście przeszkoliła przyznaje, że czasami bywa, że przez cały dzień nie ma ani jednego gościa, dlatego razem z kelnerką zamiast obsługiwać gości, to spędzają bezczynnie całe dnie, bo przecież ile razy można sprzątać pustą restaurację? Taka sytuacja mocno wszystkich przygnębia, ponieważ odbija się na finansach nie tylko właścicieli, ale też pracowników. Szczególnie mocno przeżywa to Emilia, ponieważ to ona pragnęła tej restauracji, która stała się największym zmartwieniem dla niej i Francesco. Oboje nie potrafią odgadnąć gdzie tkwi przyczyna niepowodzenia, dlaczego nikt nie docenia ich ręcznie robionych makaronów, prawdziwie włoskich smaków dań z najlepszych produktów. Dlatego zdesperowani właściciele postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler, bo trudno pogodzić się z niepowodzeniem restauracji, w którą zainwestowali nie tylko pieniądze, ale i własne marzenia.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

219min
Teraz
11:40

Doradca smaku

11min
Teraz
11:50

Ukryta prawda

Po nieudanej próbie samobójczej 28-letnia Karolina rozpoczyna lekcje tańca na wózku inwalidzkim. Kobieta straciła władzę w nogach, kiedy nieznany sprawca potrącił ją samochodem. Przed wypadkiem Karolina była zawodową tancerką i nie potrafi pogodzić się z tym, że wypadek zakończył jej karierę. Niespodziewanie Karolina zakochuje się jednak w swoim instruktorze Marku, z którym łączy ją wspólna przeszłość. Sprawę komplikuje fakt, że mężczyzna ma żonę i nastoletniego syna. Karolina odkrywa jednak, że żona mężczyzny Ewa jest alkoholiczką. Wkrótce uczucie pomiędzy Karoliną i Markiem wybucha i idą ze sobą do łóżka. Początkowo 28-latka jest szczęśliwa w związku z Markiem, ale jednocześnie ciąży jej fakt, że mężczyzna jest żonaty. Tymczasem Ewa próbuje desperacko zerwać z nałogiem i prosi o pomoc Karolinę, która sama ma za sobą trudne przejścia. Karolina kieruje Ewę do swojej terapeutki i postanawia zakończyć romans z Markiem. Jest to dla niej bardzo trudna decyzja, ale Karolina uważa, że postępuje słusznie. Wszystko zmienia się, kiedy Karolina otrzymuje wiadomość z załączonym nagraniem, które rzuca zupełnie nowe światło na jej wypadek.

Teraz
12:55

Tajemnice miłości

Listy miłosne 32-letnia Ewa jest singielką, pracuje na recepcji klubu tenisowego. Któregoś dnia dostaje napisane na pięknej papeterii anonimowe miłosne wyznanie. Zaczyna się zastanawiać, kto jest autorem listu. Podejrzewa, że to szarmancki Wiktor, architekt pobierający lekcje w klubie, który zawsze z nią flirtuje. Ewa pokazuje mu list i mężczyzna przyznaje, że jest jego autorem. Kobieta wierzy, że spotkała kogoś, kto zaoferuje jej miłość i lepsze życie. Ze swoich marzeń Ewa zwierza się sympatycznemu Mariuszowi, „panu kanapce”, który dostarcza zdrowe przekąski do klubu tenisowego. Po kolejnym liście z miłosnym wyznaniem między Ewą i Wiktorem wybucha gorący romans. Wkrótce jednak Ewa zaczyna wątpić, czy mężczyzna jest z nią szczery...

Teraz
14:00

Ukryta prawda

28-letni Łukasz znajduje na progu swojego mieszkania nosidełko z niemowlakiem i list, z którego wynika, że Staś jest jego synem. Matka chłopca, tajemnicza „A” nie może się nim zająć, dlatego podrzuciła go Łukaszowi. 28-latek bierze pod opiekę dziecko i postanawia odnaleźć jego matkę, żeby wyjaśnić sprawę. Przeciwna temu jest dziewczyna Łukasza, Natalia, która chce oddać dziecko opiece społecznej. Tymczasem mężczyzna odkrywa, że Stasia urodziła 23-letnia Agata. Od jej matki dowiaduje się, że dziewczyna po narodzinach dziecka zachorowała na depresję poporodową. Ponieważ matka Agaty jest niepełnosprawna i nie mogła zająć się Stasiem, 23-latka postanowiła podrzucić go Łukaszowi. Gdzie teraz jest Agata? Nie wiadomo. Łukasz postanawia zatrzymać Stasia. Natalia jest wściekła, a napięcia, które się między nimi rodzą, prowadzą do ich rozstania. Wkrótce na Łukasza spada kolejny cios, Staś z wysoką gorączką trafia do szpitala. Łukasz umiera z niepokoju o syna, którego zdążył pokochać całym sercem. Chłopczyk na szczęście wraca do zdrowia. Tymczasem niespodziewanie w drzwiach mieszkania Łukasza pojawia się Agata...

Teraz
15:05

Ukryta prawda

22-letni Michał studiuje na państwowej uczelni, marząc jednak o nauce za granicą. Pochodzi z biednej rodziny i pracuje w barze typu fast-food. Jego przyjaciel Olaf wpada na pomysł, by Michał został chłopakiem do towarzystwa. Chodziłoby o wspólne wyjścia na studniówki, rodzinne przyjęcia czy wesela. Nie jest on przekonany do pomysłu, ale wrzuca ogłoszenie na jeden z wyspecjalizowanych w takich usługach portali społecznościowych. Michał zaczyna zarabiać na wyjściach, zachłystuje się bogatszym towarzystwem, dostaje drobne prezenty od zauroczonych nim dziewczyn. Jednocześnie ukrywa swoje dodatkowe źródło dorobku przed ukochaną dziewczyną - Kasią. Michał dostaje propozycję płatnego seksu z jedną ze swoich „klientek”. Ulega pod wpływem impulsu i dużej ilości wypitego alkoholu. Ma straszne wyrzuty sumienia. Kasia dowiaduje się o wszystkim.

Teraz
16:10

Ten moment

Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.

Teraz
16:45

Kuchenne rewolucje

Stare Czarnowo „Czarny Bawół” Restauracja „Czarny bawół” w podszczecińskim Starym Czarnowie w czasach PRL mogła się poszczycić tytułem restauracji „kultowej”. Sala zawsze była pełna gości, a każdy szanujący się mieszkaniec Szczecina odwiedzał to modne wówczas miejsce. Z tego powodu do „Czarnego Bawoła” Irek zapraszał na randki swoją przyszłą żonę Annę. Lata mijały, a Irek i Anna, szczęśliwi rodzicie dorosłej córki obchodzili 25 lecie ślubu, a „Czarny Bawół” niestety podupadł i od paru lat stał zamknięty. Irek wiedziony sentymentem do romantycznych wspomnień z młodości uznał, że zakup restauracji „Czarny bawół” będzie świetnym prezentem dla żony na 25 rocznicę ich ślubu. Jego entuzjazmu jednak nie podzielała żona, która nie chciała się zgodzić na przejęcie zaniedbanego „Czarnego Bizona” , ale Irek był tak zapalony do pomysłu, że w końcu postawił na swoim i oboje zostali właścicielami restauracji. Jednak cały ciężar prowadzenia restauracji spadł na jego żonę, bo Irek w zarządzanie restauracją się nie angażuje. Udało się im zatrudnić kucharki, które gotowały w „Czarnym Bawole” w czasach jego największej świetności, ale pomimo starań Ani i pań kucharek goście omijają to miejsce i nikt tu prawie nie zagląda. „Czarny bawół” nie odzyskał dawnej świetności, a co gorsza jego nowa właścicielka i szefowa zaczęła pogrążać się w czarnych myślach. Sama przyznaje, że cały czas myśli o tym, co trzeba zapłacić, jakie zakupy trzeba zrobić i bardzo ją to przygnębia, że nikt tu nie zagląda. Annę bardzo wspiera jej córka Patrycja oraz siostrzenica Kinga, które bardzo martwi, że Anna, kiedyś radosna i pełna energii teraz tak się zmieniła i jest cieniem dawnej siebie. Dlatego obie dziewczyny zdecydowały się wezwać na pomoc Magdę Gessler, wierząc, że tylko ona może pomóc i wrócić im „dawną Andzię”.

Teraz
17:55

Ukryta prawda

29-letni Marcin nie potrafi związać się na dłużej z tylko jedną dziewczyną i ustatkować. Wystawia to na coraz trudniejszą próbę cierpliwość jego mamy Doroty, która obawia się, że nigdy nie zatańczy na weselu i nie doczeka się wnuków, gdyż chłopak jest jedynakiem. W dodatku mógłby się wreszcie wyprowadzić. Pewnego dnia sąsiadka Marcina, 72-letnia Zofia, wyjeżdża do sanatorium i prosi chłopaka o popilnowanie swojego mieszkania oraz podlewanie kwiatków. Podczas pierwszej wizyty Marcin niespodziewanie wpada tam na Annę, wnuczkę Zofii. Jest to ich pierwsze spotkanie i wszystko wskazuje na to, że Zofia chce zeswatać ze sobą Marcina i Anię. Dorota potwierdza, że rozmawiała o tym z Zofią, ale nie spodziewała się, że starsza kobieta będzie tak przebiegła. Marcinowi podoba się Ania i postanawia razem z nią spędzać trochę czasu przy „pilnowaniu” mieszkania sąsiadki. Z czasem jednak chłopak zauważa, że Ania zabiera jakieś rzeczy z mieszkania i sprzedaje je. Dziewczyna twierdzi, że babcia pozwoliła jej na to, ale Marcin czuje, że Ania kłamie. Staje przed dylematem: lojalność wobec starszej sąsiadki czy narastające wobec atrakcyjnej dziewczyny uczucie, które jednocześnie satysfakcjonuje wreszcie jego mamę? Chociaż ewidentnie ciągnie go do Ani, to widzi, że dziewczyna powoli coraz bardziej przeciąga strunę: zaniedbuje mieszkanie, pali w środku, zaprasza znajomych na imprezy… Cały czas kryje ją jednak przed Zofią i Dorotą. Pewnego dnia niespodziewanie Zofia oznajmia, że wraca wcześniej z turnusu, a Ania natychmiast się pakuje. Kilka godzin później przychodzi po nią Kamil, którego Ania przedstawia jako swojego chłopaka. Dziewczyna znika. Winą za kradzieże i zaniedbania zostaje obarczony oczywiście Marcin...

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

10min
Teraz
19:45

Pogoda

9min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Pola szantażuje Smolnego – przez niego skoczy z okna! Basi jest bardzo przykro, gdy okazuje się, że Krzysztof nie pamięta o ich rocznicy ślubu. Smolny jest zajęty powrotem do pracy, gdzie entuzjastycznie witają go współpracownicy. Nieoczekiwanie w redakcji pojawia się Pola – błaga o cofnięcie dyscyplinarki. Gdy Smolny odmawia, dziewczyna grozi, że wyskoczy przez okno! Leśniewscy mają nowy kłopot – wróciła Nicole! Mikołaj przeprowadza z Ksawerym męską rozmowę. Gdy dowiaduje się jaki był powód udawanego związku z prostytutką Andżelą, radzi chłopakowi, żeby powiedział Florze prawdę. Jeśli mu na niej zależy… Do Leśniewskich niezapowiedzianie wpada Nicole i chce zająć się Stefankiem, który wyraźnie boi się mamy. Mikołaj kategorycznie odmawia - już wieczorem dostaje telefon od adwokata byłej żony! Roztocka nie odpuszcza sprawy Pomorskiej, ale związek z Janem chyba przegrała… Weronika, mimo zakazu wykonywania zawodu adwokata, pomaga Agnieszce w sprawie Pomorskiej. Podczas spotkania klientka zapewnia, że nie je niczego, co gotuje mąż - w obawie przed podaniem jej narkotyków. Pije jedynie wodę butelkowaną… Roztocka wpada na ryzykowny plan! Jakiś czas później Weronika spotyka Jana w objęciach z Aną. Jest podłamana. Wieczorem otrzymuje od mężczyzny bardzo zaskakujące nagranie!

Teraz
20:55

Milionerzy

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. By wygrać milion złotych należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. W trakcie gry do wykorzystania są trzy koła ratunkowe: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela oraz „pół na pół”. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Teraz
21:35

Kuchenne rewolucje

Zakręt – Sakartvelo Zakręt to niewielka miejscowość, niemal sąsiadująca z Warszawą od lewej strony Wisły. Właśnie tu, przy przebudowywanej drodze krajowej nr 2, gruzińską restaurację o skomplikowanej nazwie Sakartvelo, prowadzą przyjaciele Georgi i Vasyl. Poznali się w Polsce dziesięć lat temu i ich pierwszym wspólnym biznesem było wypiekanie gruzińskiego chleba. Zainwestowali w gliniany piec i piekarnia ruszyła z kopyta. By mieć co położyć na pyszny chleb, wspólnicy zajęli się też produkcją gruzińskiego sera. Trzy lata temu zamarzyła im się gruzińska restauracja. Do załogi dołączyli kulinarni fachowcy z Gruzji. Oprócz doświadczonego szefa kuchni, w Sakartvelo jest też osoba zajmująca się pierogami, inna od pieczywa i jeszcze inna od mięsa. Menadżerką tego gruzińskiego zespołu jest, pochodząca z Ukrainy, partnerka Georgija Valeria. Gruzińsko ukraińska para wychowuje wspólnie siedmioletnią córkę Sofiję, która ciągle przesiaduje z rodzicami w restauracji. Mimo tak dużego wysiłku tylu osób, lokal świeci pustkami i trzeba do niego dopłacać. W tej sytuacji właściciele postanowili poprosić o pomoc Kuchenne rewolucje. Czy Magda Gessler i tym razem znajdzie sposób, by w świecącym pustkami Sakarvelo, pojawili się goście?

Teraz
22:45

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Film opowiadający historię chłopaka niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Obraz został wyróżniony w prestiżowym konkursie EnergaCamerimage w kategorii „Debiut reżyserski” oraz został nagrodzony na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w kategoriach „Najlepszy debiut reżyserski” oraz „Najlepsza pierwszoplanowa rola męska”. To opowieść o życiu Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość? Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady więzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. Historia Tomasza Komendy była tematem głośnego, wyróżnionego nagrodą MediaTory reportażu TVN Grzegorza Głuszaka. Według badań przeprowadzonych przez Wirtualną Polskę o sprawie niesłusznie osadzonego w więzieniu mężczyzny usłyszało aż 89% Polaków i do dziś uchodzi ona za jedną z najbardziej niechlubnych kart w dziejach polskiego sądownictwa. „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszająca opowieść o niezłomności ludzkiego ducha, wytrwałości oraz sile, jaka tkwi w rodzinie. Pełna napięcia i mocnych, wyrazistych postaci historia, stworzona według najlepszych zachodnich wzorców. Pokazująca nieznane wątki i rzucająca nowe światło na wydarzenia, które doprowadziły do skazania i uniewinnienia Komendy.