Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:15

Co za tydzień

Teraz
02:00

Na granicy światów

N
59min

Cassie usiłuje pomóc młodej matce i ponownie spotyka Abigail. Tom i Damien badają skomplikowane morderstwo, które ma międzynarodowe konsekwencje.

Teraz
03:00

Szpital

Dr Piotr Wójtowicz podejrzewa, ze jego pacjentka, 35-latka ma kleszczowego zapalenia mózgu. Kobieta chce jak najszybciej wyjść ze szpitala, bo poznała mężczyznę, który przypomina jej byłego męża. Pacjentka szuka kogoś takiego jak jej były partner. Na Sorze okazuje się, że nowo poznany 36-latek chce tylko wykorzystać kobietę i nie zamierza się z nią wiązać na poważnie. Jednocześnie do szpitala trafia 19-latek, który wpadł pod samochód, gdy zobaczył swoich rodziców razem. Para rozstała się, bo ojciec pacjenta pił i zaniedbywał rodzinę. Mężczyzna przeszedł terapię i żona postanowiła mu wybaczyć. Chłopak dowiaduje się o tym na oddziale, jednak nie potrafi znów zaufać ojcu. Prowokuje go, żeby udowodnić matce, że się nie zmienił i znów skrzywdzi rodzinę.

Teraz
04:00
Teraz
04:20

Zamieszkać na plaży

32min

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Lisa i John są gotowi do rozpoczęcia następnego rozdziału życia na skalistych brzegach Poulsbo w Waszyngtonie. Ona marzy o domu z zapierającymi dech w piersiach widokami Pacyfiku i łatwym dostępem do wody, podczas gdy on nastawia się na znalezienie domu pod klucz ze świetnie wyposażoną kuchnią. Mają nadzieję, że 800 tys. dolarów wystarczy by znaleźć klejnot Northwest Coast na konkurencyjnym rynku Poulsbo.

Teraz
04:50

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Jeff Devlin spotyka się z Chrisem i Catherine, którzy są właścicielami domu wybudowanego w 1760 roku. Dom został połączony z dwoma nowszymi częściami. W jednej z nich małżeństwo chciałoby stworzyć pokój stylizowany na bar, gdzie mogliby spędzać czas razem z przyjaciółmi.

Teraz
05:15

Jak to jest zrobione S10

38min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

41-letni Janusz jest szczęśliwym mężem Justyny i ojcem 9-letniego Franka. Po odwiezieniu synka do prywatnej szkoły potrąca na ulicy 36-letnią Agatę. Kobieta ma skręconą kostkę i daje się podwieźć do swojego mieszkania. Życzliwie zainteresowany zdrowiem Agaty Janusz dostrzega, że coraz częściej myśli o potrąconej kobiecie. W końcu decyduje się zdradzić żonę. Spotkania z Agatą są dla niego odskocznią od codzienności do czasu, aż zostaje przyłapany przez swoją matkę. W obawie przed utratą żony i syna mężczyzna decyduje się zerwać znajomość z Agatą. Szybko jednak przekonuje się, że namiętność do nowo poznanej kobiety jest silniejsza od niego...

Teraz
07:00

Doradca smaku 18 - Śniadaniowe ciasto z rogalikow

8min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy.

Lubartów „Ognisty smok” Właściciel restauracji „Ognisty smok” Michał jest wielbicielem kuchni orientalnej, ale w Lubartowie, gdzie mieszka nie było żadnej restauracji czy baru serwującego takie jedzenie. Najbliższy bar z kuchnią np. wietnamską znajdował się aż w Lublinie, dlatego Michał otworzył „Ognistego smoka” przy jednej z głównych ulic Lubartowa. Jego atutem miał być wietnamski kucharz, czyli Nam. Po chwilowym sukcesie z niejasnych do końca powodów dla Michała w „Ognistym smoku” zaczęły się problemy i coraz mniej osób przychodziło coś zamówić i zjeść. Zarówno Michał jak i jego żona przyznają, że być może nie wszystkie potrawy przyrządzane przez Nam’a smakują ich gościom. Niestety, żadne z ich nie jest stanie przekazać wietnamskiemu kucharzowi swoich uwag, ponieważ Nam nie mówi po polsku, a Michał i jego żona nie znają słowa po wietnamsku, dlatego zwykła prośba o wydawanie mniej pikantnych potraw, jest przez Nama ignorowana. W dodatku Nam bardzo nie lubi jeśli ktokolwiek wtrąca się mu do gotowania i bez ogródek potrafi to dać zrozumienia. Michał próbując ratować swój bar do menu „Ognistego smoka” wprowadził mniej egzotyczne potrawy, który lubią wszyscy, czyli fast food – kebab, panierowane kurczaki, frytki itp. Jednak na nic to się zdało i sytuacja finansowa restauracji stale się pogarsza, dlatego Michał postanowił zaprosić Magdę Gessler. Czy słynna restauratorka da radę zmienić upartego kucharza i czy w Lubartowie powstanie nowa, pyszna wietnamska restauracja?

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Ukryta prawda

44-letni Paweł nie może znieść tego, że jego 15-letnia córka Lidka i 14-letni syn Kacper są uzależnieni od Internetu. Żona Pawła Beata zarzuca mu hipokryzję, bo sam nie rusza się nigdzie bez telefonu, bez przerwy używa różnych aplikacji, sprawdza wiadomości ze świata i pocztę firmową. Paweł twierdzi, że Beata nie jest lepsza, bo ciągle czyta plotki lub kupuje różne bzdury przez Internet. Beata proponuje, żeby odciąć się na tydzień od Internetu i zrobić rodzinny detoks na wsi u przyjaciela rodziny Radka, który wiele lat temu porzucił Warszawę. Mimo protestów dzieci, Paweł zabiera im telefony, wyłącza je i zostawia w domu. Będąc na wsi, próbuje zorganizować rodzinie czas. Rąbie drewno z Kacprem, biega z nim po lesie, namawia Beatę i Lidkę na karmienie zwierząt. Wkrótce okazuje się, że Lidka kręci filmiki na telefonie niewiadomego pochodzenia i zamieszcza je w sieci pod tytułem „idiotka na wsi”. Na domiar złego Kacper upija się wódką z Jankiem, wiejskim chłopakiem. Niedługo potem Paweł odkrywa, że Beata dostała przesyłkę kurierską z kosmetykami i orientuje się, że kobieta cały czas miała przy sobie telefon. Gdy okazuje się, że od Radka, Paweł jest wściekły na przyjaciela. Uznaje, że rodzinny detoks był bez sensu i zarządza powrót do Warszawy. Ale Beata nie chce wracać. Okazuje się, że od początku planowała zostać na wsi dłużej...

Teraz
12:35

Kuchenne rewolucje

Bestwinka, „Polskie ranczo”. Bestwinka to malownicza wieś w województwie śląskim, a pan Dominik, miejscowy biznesmen na początku lat dziewięćdziesiątych otworzył tu piwiarnię. Niedługo potem postanowił swój „Szałas piwny” rozbudować i zamienić go w klimatyczną restaurację o nazwie „Ranczo”. Niestety, pomimo poczynionych inwestycji i zmian, mieszkańcy restaurację wciąż traktują jak piwiarnię. Pan Dominik zatrudnił doświadczonego szefa kuchni, który pracował i w sopockim „Grand Hotelu”, gotował też na statkach zagranicznych armatorów. W zarządzanie restauracją zaangażował się również jego syn Michał, który wymyśla co raz to nowe plany poprawy sytuacji – wszystko bez skutku. Gości brak, a mnożące się problemy niszczą relacje między ojcem i synem. Obydwaj wierzą, że uzdrowić sytuację może tylko Magda Gessler.

Teraz
13:40

Szpital

Pacjentem dr Michała Wnuka jest nastolatek, którego molestuje ciotka. Kiedy dziewczyna pacjenta poznaje prawdę, wyjawia wszystko jego wujkowi. Mężczyzna jednak ma słaby kontakt z siostrzeńcem i nie chce uwierzyć w winę swojej żony… Tymczasem dr Dominika Gajda przyjmuje skłóconych działkowiczów. Starsi panowie mocno się poturbowali w trakcie awantury. Ich wnuki bardzo się sobie podobają. Pacjenci nie chcą się z tym pogodzić. Starszy z nich postanawia wezwać na oddział chłopaka wnuczki, żeby przeszkodzić rodzącej się w szpitalu miłości. Czy uda się rozdzielić zakochanych?

Teraz
14:45

Ukryta prawda

33-letni Staszek pracuje w przedszkolu. Bardzo lubi dzieci i dobrze sobie z nimi radzi. Mężczyzna mieszka z matką Ireną. Do kobiety wprowadza się jej partner Jacek, za którym Staszek nie przepada. 33-latek jest przekonany, że bezrobotny, wiecznie szukający pracy Jacek to tak naprawdę leń, który wykorzystuje jego matkę finansowo. Jacek, niezadowolony z uwag Staszka, jasno daje 33-latkowi do zrozumienia, że wkrótce pozbędzie się go z mieszkania. W przedszkolu zatrudniona zostaje nowa przedszkolanka Monika, Staszek zaczyna się z nią spotykać. Kilka dni później w placówce pojawia się policja – okazuje się, że mężczyzna jest podejrzewany o pedofilię. Sprawa co prawda szybko zostaje wyjaśniona, bo nie ma żadnych przesłanek, by doszło do jakiegokolwiek molestowania, ale atmosfera w przedszkolu robi się napięta. Zarówno pracownicy placówki, jak i rodzice dzieci zaczynają traktować Staszka jak intruza, którego trzeba się pozbyć. Mężczyzna może liczyć tylko na wsparcie Moniki. Czy sytuacja w przedszkolu wróci do normy?

Teraz
15:50

Kuchenne rewolucje

Wałbrzych. Justyna wpadła na pomysł otwarcia własnej restauracji, ponieważ doszła do wniosku, że chce być niezależna i pracować na własny rachunek. Tak właśnie powstała w Wałbrzychu restauracja „Piekielna kuchnia”- dziecko Justyny, jak sama mówi o tym miejscu. Sama wymyśliła „piekielną” nazwę oraz logo z diabłem w tle, a także mroczny, czarno-pomarańczowy wystrój lokalu. Menu też jest pomysłem Justyny, a w nim kebab, pizza i… polska kuchnia. Właścicielka jest przekonana, że można u nich „naprawdę fajnie zjeść”, a jej restauracja jest świetnie prowadzonym lokalem, a jednak coś tam nie gra… Pracownicy uważają, że głównym problemem jest sama szefowa- uparta i despotyczna. Nie potrafi zorganizować pracy, kucharze mówią, że każdy tam jest od wszystkiego, a nikt nie wie, co powinien robić, a szefowa wprowadza do restauracji głównie zamieszanie i niepokój i nigdy nie słucha ich opinii. Justyna- zawsze z siebie zadowolona, przyznaje, że wyznaje zasadę kija i marchewki, chociaż słuchając jej pracowników, można by pomyśleć, że używa tylko kija. Co odkryje Magda Gessler w „Piekielnej kuchni”? Czy uda się jej naprawić restaurację, której właściciel uważa, że nie może sobie nic zarzucić? Jedno jest pewne, kiedy słynna restauratorka skonfrontuje się z tak upartą osobą jak Justyna w „Piekielnej kuchni” naprawdę zacznie wrzeć.

Teraz
16:55

Tajemnice miłości

Stary kawaler Jerzy pół roku temu przeszedł na emeryturę, kończąc udaną karierę inżyniera. Nigdy się nie ożenił i ma za sobą kilka nieformalnych związków. Na emeryturze mężczyznę dopadła samotność. Całe życie miał wokół siebie ludzi i teraz czuje pustkę. Zaczepia w parku Zofię, którą często widuje z roczną wnuczką Wiktorią. Między Jerzym a Zofią od początku jest zrozumienie, chemia i obustronne pragnienie miłości. Jurek organizuje wspólne wyjścia, jednak denerwuje go, że Zofia ciągle opiekuje się Wiktorią. Kobieta tłumaczy to tym, że jej córka Ola dużo wyjeżdża służbowo, a zięć pracuje zagranicą. Gdy kolejny raz Zofia nie może wyjść wieczorem, Jerzy ma pretensje do jej córki i sugeruje, że mogłaby zatrudnić opiekunkę, zamiast wysługiwać się matką, która ma przecież prawo do własnego życia. Gdy Zofia dostaje ataku wyrostka i trafia do szpitala, prosi Jerzego o opiekę nad Wiktorią, bo Ola jest w kolejnej podróży służbowej. Czy mężczyzna zdecyduje się na związek z babcią?

Teraz
17:55

Ukryta prawda

44-letni Stefan od 15 lat mieszka za granicą – najpierw pracował w Stanach Zjednoczonych, potem w Dubaju. Mężczyzna jest samotny, w stu procentach poświęcił się karierze. Stefan przylatuje do Polski na kilka dni na urodziny 70-letniej matki. Po przyjeździe do domu rodzinnego mężczyzna orientuje się, że nie ma portfela, w którym trzymał wszystkie dokumenty oraz paszportu. Podejrzewa, że został okradziony w autobusie jadącym z lotniska do Warszawy. Siłą rzeczy w oczekiwaniu na nowe dokumenty 44-latek musi zostać w kraju dłużej niż planował. Matka zachęca go, żeby odnowił kontakt z synem Pawłem. Stefan waha się. 15 lat temu narzeczona Monika zostawiła go dla kolegi z pracy. Mężczyzna wyjechał wtedy za granicę i choć regularnie płacił alimenty, nie chciał mieć nic wspólnego ani z byłą partnerką. Wkrótce 44-latek spotyka się z synem. Nie podoba się to obecnemu partnerowi Moniki. Czy Stefanowi mimo wszystko uda się odzyskać kontakt z dawnym życiem?

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

4min
Teraz
19:40

Raport Roland Garros

Teraz
19:45

Pogoda

8min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 18 - Schab w sosie wlasnym z puree z marchewki

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Ignaś agresorem a Iga z dzieckiem będzie tropić morderców?! Michał interweniuje w szkole - oskarża o kradzież i bandytyzm chłopców, którzy prześladują Ignacego. Nagle do gabinetu dyrektorki zostają wprowadzeni wszystkich trzej – znowu się bili! I to Ignaś jest oskarżony o napaść… Tymczasem Iga z dzieckiem wpada do pracy i odkrywa sprawę, nad którą pracują koledzy. Jest bardzo przejęta, bo to morderstwo - i wydarzyło się tam, gdzie spaceruje z córeczką! Darek demaskuje Magdę – co na to jego ojciec?! Darek odkrywa na nagraniu z monitoringu, że to Magda podrzuciła anonim do auta Gabryszewskiego, tym samym torpedując sprawę kancelarii Zakościelnego! Tymczasem Andrzej spotyka się z kochanką i oznajmia jej, że decyzja o jego rozwodzie z Justyną już zapadła. Czy zmieni zdanie, gdy dowie się, co zrobiła Magda?! Maria w szoku – jej przyjaciółka faszerowana psychotropami przez bezwzględnego sąsiada! Ziębowa obserwuje przez ukrytą kamerkę, co dzieje się z chorą Bożeną. Widzi, jak w mieszkaniu Nierzwickiej pojawia się sąsiad, który… szarpie kobietę i wciska jej na siłę jakieś leki!!! Maria nie może na to patrzeć – natychmiast wzywa na pomoc Sławka! Czy nieuczciwy sąsiad, który omamił chorą, bezbronną kobietę poniesie zasłużoną karę?!

Teraz
20:55

Milionerzy

Ulubiony teleturniej widzów powraca z nowymi odcinkami. Wiosną uczestnicy będą mogli ponownie zawalczyć o główną wygraną. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Milion złotych. Taka wygrana robi wrażenie. Droga do niej wydaje się niezwykle prosta. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. Do wykorzystania ma trzy koła ratunkowe: pół na pół, telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności. Za każdym razem do wyboru są cztery możliwe odpowiedzi, wśród których tylko jedna jest tą poprawną. W trakcie gry liczyć można tylko na siebie. Hubert Urbański, siedzący naprzeciwko w fotelu prowadzącego, pod żadnym pozorem nie zdradzi czy obrana strategia jest właściwa. Ryzykować czy przerwać grę nie znając odpowiedzi na kolejne pytanie? Emocje są ogromne, ale najważniejsze to zachować zimną krew. Komu tym razem dopisze szczęście, a kto zaimponuje widzom ogromną wiedzą?

Teraz
21:35

Ścigany

N
156min

Ceniony chirurg z Chicago, doktor Richard Kimble zostaje oskarżony o zabójstwo żony. Dowody świadczą przeciwko lekarzowi i po zakończeniu procesu niewinny Kimble skazany zostaje na śmierć. Jednak ucieka z autobusu przewożącego skazańców i wyrusza na poszukiwanie mordercy. Rusza za nim pościg, któremu przewodzi uparty i wytrwały agent federalny, szeryf Sam Gerard.

Życie cenionego chirurga z Chicago, doktora Richarda Kimble układało się bez zarzutu: piękna żona Helen, ugruntowana pozycja zawodowa, luksusowy dom. Niczym nie zmącony spokój trwa aż do nocy, podczas której zamordowano Helen. Po powrocie z pracy, Kimble zaskoczył w swoim domu intruza. Kilka chwil później znalazł śmiertelnie ranną żonę, która wkrótce umarła. Kimble zostaje oskarżony o zabójstwo, a jego relacja o dostrzeżonym w domu jednorękim mężczyźnie nie zostaje potraktowana poważnie. Dowody świadczą przeciwko lekarzowi i po zakończeniu procesu niewinny Kimble skazany zostaje na śmierć. W drodze do więzienia stanowego, w autobusie przewożącym skazanych dochodzi do próby ucieczki. Kiedy kierowca traci kontrolę nad pojazdem, który wpada pod nadjeżdżający pociąg, doktorowi Kimble udaje się wymknąć ze szponów śmierci. Jego celem jest odnalezienie prawdziwego zabójcy żony. Wkrótce po wykryciu ucieczki, za Kimble'em rusza pościg, któremu przewodzi uparty i wytrwały agent federalny, szeryf Sam Gerard. Kimble może liczyć tylko na siebie. Staje się pozbawionym tożsamości straceńcem, dla którego żyć znaczy uciekać. Nadzieje pokłada w wyjaśnieniu tragicznego nieporozumienia, ale czas pracuje na jego niekorzyść; Gerard jest coraz bliżej.