Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:25

Zabójcy

N
162min

Zawodowy zabójca Robert Rath dostaje zlecenie zabicia ważnego świadka chronionego przez FBI. Ubiega go jednak inny zamachowiec - Miguel Bain. Okazuje się, że tajemniczy zleceniodawca wynajął ich obu do tego samego zadania. Wkrótce okaże się, że jest to ktoś bardzo dobrze znany Rathowi.

Rath decyduje się przyjąć nowe zlecenie, jak przypuszcza ostatnie w jego karierze. W grę wchodzi niebagatelna suma 2 milionów dolarów, które ma otrzymać za zlikwidowanie pewnego Holendra handlującego oprogramowaniem oraz jego dostawcy - pięknej kobiety o imieniu Electra. Śledząc samochód Holendra dociera do hotelu, gdzie ma się odbyć transakcja. Rath przekonuje się, że nie tylko on poluje na Electrę. Jego konkurentem staje się Bain. Podczas strzelaniny w hotelu, dziewczyna ucieka. Rath, podobnie jak Bain, śledzi Electrę aż do jej mieszkania. Nieoczekiwanie, w jej domu wybucha bomba. Kobieta jednak wychodzi z zamachu cało i przyłącza się do Ratha. On przekazuje swojemu zleceniodawcy ofertę sprzedaży dyskietek, które zostały zaoferowane Holendrowi. Pieniądze mają być przekazane do jednego z banków na Karaibach. Przed laty przed tym samym bankiem zginął najbliższy przyjaciel Ratha, Nicolai, zabity strzałem z okna pokoju hotelowego, znajdującego się naprzeciw banku...

Teraz
03:05

Co za tydzień

Teraz
03:50

Bates Motel

N
57min

Prequel filmu Alfreda Hitchcocka „Psychoza”, opowiadający o młodzieńczych latach późniejszego seryjnego mordercy Normana Batesa oraz patologicznej relacji łączącej go z matką. Razem aż do końca? Fabuła serialu oparta na klasyce kina sprzed ponad pół wieku jest ponadczasowa i nieśmiertelna! Po śmierci męża Norma Bates kupuje dom i motel położony w nadmorskiej miejscowości, gdzie zamierza rozpocząć z synem nowe życie. Wkrótce jednak okazuje się, że idylliczne, nadmorskie miasteczko skrywa w sobie przerażające tajemnice. Choroba psychiczna Normana stale postępuje i jest coraz bardziej niebezpieczna. Sprawy się komplikują, kiedy kilka dni po przeprowadzce były właściciel motelu napada na Normę, gwałci ją, a potem ginie z rąk samej ofiary i jej syna. Razem pozbywają się ciała w jeziorze, ale zniknięcie mężczyzny przyciąga uwagę szeryfa, którego muszą powstrzymać przed odkryciem prawdy. Matka i syn nawiązują między sobą głęboko skomplikowaną więź, która rodzi pytanie: jak zawiłe są ich relacje i czy matce uda się uchronić swojego syna, w którym rozbudziły się mordercze skłonności?

Norma popada w konflikt z tajemniczym nieznajomym. W szkole rozeszły się plotki, czym Bradley nie jest zachwycony. Dylan i Remo wyruszają w podróż, która kończy się bardzo źle.

Teraz
04:45
Teraz
05:05

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Ojciec i jego dwie córki szukają w miasteczku Poulsbo na wybrzeżu Liberty Bay w stanie Waszyngton domu przy plaży. Rodzina ma nadzieję na nowy początek i wspaniałe wspomnienia na lata. Poszukują Domu z dwoma garażami, dużym podwórkiem, z którego będą mogli wspólnie obserwować zachody słońca.

Teraz
05:30

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Jeff Devlin ma za zadanie wydobyć historyczny styl w gospodarstwie z roku 1802, w którym przez 200 lat dokonywano wielu budzących wątpliwości remontów. Rick i Cathy oczekują pomocy w przywracaniu jednolitego stylu jadalni, salonowi i łazience. Bardzo chcieliby, aby Jeff wydobył jak najwięcej kamiennych i drewnianych elementów. Pomimo kilku niespodziewanych sytuacji, dzięki ekipie, uda się nadać pomieszczeniem charakter, który będzie współgrał z resztą domu.

Teraz
05:50
Teraz
06:05

Ukryta prawda

65-letni Wiesław jest samozwańczym strażnikiem osiedla. Pilnuje, żeby wszędzie był spokój i porządek. Właśnie odbywa nocną interwencję, dobijając się do mieszkania pary, która niedawno się wprowadziła i jego zdaniem tak głośno uprawia seks, że zakłóca ciszę nocną. Kiedy wali do drzwi, po schodach z góry schodzi sąsiadka Beata z pretensjami, że to Wiesław robi najwięcej hałasu po nocy, a młodym dałby spokój. Wiesław wygraża, że jutro przyjrzy się jej parkowaniu, bo ewidentnie ma z tym problem. Do mężczyzny przychodzi żona Zofia, która odciąga go do mieszkania. Starsza pani nie może opanować męża, który robi się coraz bardziej nerwowy. Następnego dnia Wiesław maluje białą linię na samochodzie Beaty, która krzywo zaparkowała. Wywiązuje się awantura. Wiesław zaczepia młodą policjantkę przechodzącą nieopodal. Okazuje się, że to nowa dzielnicowa Justyna, która poucza Beatę i grozi mandatem, jeśli się to powtórzy. Wiesławowi dziękuje za postawę, ale prosi o powściągliwość, bo walcząc z wandalizmem sam staje się wandalem. Daje mu swój prywatny numer. Wiesław czuje się doceniony i ma nadzieję, że wspólnie z nową dzielnicową zrobią porządek w okolicy. W nocy Wiesław czatuje na balkonie i przygląda się przez lornetkę mężczyznom, których podejrzewa o rozprowadzanie narkotyków. Pomimo błagań żony nie chce wejść do środka, twierdząc, że zawiadomił nową dzielnicową i czeka na interwencję. Przygląda się jak Justyna przychodzi, spisuje kilka osób, po czym grupka rozchodzi się. Tryumfuje. Wkrótce Wiesławowi zaczyna ktoś grozić, wpada w nieczystości na wycieraczce, dostaje anonimy... Niezrażony, walczy dalej o porządek i próbuje dowiedzieć się, kto go nęka. Niedługo potem mężczyzna znajduje nieprzytomną żonę z rozbitą głową.

Teraz
07:00

Doradca smaku 17 - Casserole z indykiem i suszonymi pomidorami

9min
Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Karczma "Sielska Zagroda" (Nowy Dwór Gdański). Tam, gdzie Wisła kończy swój bieg, w Nowym Dworze Gdańskim swoją Karczmę prowadzi młode małżeństwo, Anna i Paweł. Ona zarządzą salą, on rządzi w kuchni. Ma być sielsko, smacznie i wesoło. Niestety, zabawnie jest tylko w karcie, gdzie każdą potrawę zapowiada wierszowa rymowanka. Na sali nie jest już tak ciekawie. Brakuje głodnych turystów, miejscowi z wizytą się nie kwapią. Karczmę z tej depresji może wyciągnąć tylko Magda Gessler. Znana restauratorka tym razem tak namiesza, aż polecą płetwy i pióra.

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

210min
Teraz
11:30

Kuchenne rewolucje

Alina początkowo pracowała jako kelnerka i barmanka w dyskotece w Kwidzynie. Kiedy pojawiła się możliwość przejęcia niewielkiej restauracji w pobliżu, nie przegapiła okazji. Kobieta przejęła lokal na terenie dawnych koszar wojskowych w Kwidzynie, który wyremontowała z pomocą najbliższej rodziny. Swoje pierwsze bistro nazwała własnym nazwiskiem, czyli „Szafran”, a ogromna fototapeta ze zdjęciem szafranu, czyli „najdroższej przyprawy świata” ozdobiła jedną ze ścian odnowionego z takim trudem lokalu. W menu produkt niestety już się nie pojawił, chociaż karta dań to mieszanina bardzo różnych dań. I tak Alina została restauratorką, chociaż trzeba przyznać, że to określenie nieco na wyrost. Kobieta nie miała żadnego doświadczenia w gastronomii i w dodatku nie umiała gotować. Z powodu braku kucharzy, to ona przygotowywała w kuchni wszystkie potrawy. Szybko się okazało, że Alina jednak nie jest samorodnym talentem kulinarnym i gości w „Szafranie” w zastraszającym tempie zaczęło ubywać. Kiedy wreszcie udało się jej skompletować personel, a klienci zaczęli nieśmiało przekonywać się do jej bistra, Alina odkryła kolejne swoje błędy. Ceny dań były często niższe niż koszty użytych produktów. W dodatku kobieta w obawie przed utratą pracowników często ich wyręcza i rozpieszcza. Wszyscy zatrudnieni w bistro mają nie limitowane napoje oraz posiłki z karty za darmo. W efekcie właścicielka nic nie zarabia, czasami wychodzi „na zero”, ale zazwyczaj dokłada do interesu. Wie, że długo tak nie wytrzyma. Narasta w niej złość, bo naprawdę ciężko pracuje nie mając własnego życia. Dodatkowo Alina nadal jest na utrzymaniu rodziców. Nie wyobraża sobie jednak, że mogłaby zamknąć swoją restaurację. Czy Magda Gessler ją przed tym uchroni?

Teraz
12:35

Ukryta prawda

34-letni Grzegorz pracuje jako kierowca TIR-a w firmie spedycyjnej. Właśnie wraca z trzytygodniowego wyjazdu. Jego żona Kamila mówi mu, że zaszła w ciążę. Od dawna bezskutecznie starali się o dziecko, zrobili nawet badania przygotowujące do in vitro, więc oboje są szczęśliwi, że udało im się spłodzić potomka. Wątpliwości ma natomiast Marzena, siostra Grzegorza. Widząc zdjęcie USG płodu, wylicza czas poczęcia na okres nieobecności brata w Warszawie. Mężczyzna zwierza się z podejrzeń przyjacielowi Pawłowi, ale ten go uspokaja, twierdząc, że Kamila go kocha i nie mogłaby go zdradzić. Któregoś dnia Grzegorz znajduje teczkę z wynikami badań do In vitro, ale bez swoich wyników nasienia. Jedzie po nie do kliniki. Diagnoza jest druzgocąca – azoospermia, czyli brak plemników w nasieniu. 34-latek jest załamany, bo ma już pewność, że żona go zdradziła.

Teraz
13:40

Tajemnice miłości

Licealna miłość Przyjaciel namawia 34-letniego Szymona, by wybrał się na zjazd absolwentów piętnaście lat po maturze. Szymon nie chce, ma mnóstwo roboty, a poza tym uważa, że nie będzie miał o czym rozmawiać z ludźmi, z którymi nie widział się tyle czasu. Piotr podejrzewa, że 34-latek nie chce spotkać Małgorzaty, która przez całe liceum robiła sobie z niego żarty. W końcu jednak Szymon daje się przekonać i idzie na zjazd. Jego uwagę od razu przykuwa piękna kobieta. Mężczyzna jest w szoku, gdy okazuje się, że to jego dawna antypatia – Małgosia. Kobieta z uśmiechem wyznaje Szymonowi, że zaczepiała go, bo jej się podobał. Proponuje mu drinka i spędza z nim wieczór. Szymon chce, by znajomość trwała i jest zmartwiony, gdy Małgosia zrywa z nim kontakt. Szybko dowiaduje się, że kobieta jest mężatką. Podejrzewa jednak, że nie jest szczęśliwa...

Teraz
14:40

Ukryta prawda

22-letnia Natalia jest świadkiem rozmowy rodziców, w której jej ojciec 53-letni Maciej oświadcza swojej żonie Monice, że się z nią rozwodzi, ponieważ zakochał się z swojej sekretarce Paulinie. Natalia z Moniką są wstrząśnięte wyznaniem Macieja. Para była przykładnym, kochającym się małżeństwem. Monika wyprowadza się do swojej koleżanki. Natalia zostaje w domu u ojca. Dziewczyna studiuje architekturę i pracuje u ojca w firmie (robi projekty kuchni). Paulina wprowadza się do Macieja, bardzo źle traktuje Natalię. Panoszy się, o wszystkim chce decydować. Natalia jest na nią wściekła. Ku zdziwieniu dwudziestodwulatki ojciec broni swojej partnerki. Dotąd to córka była oczkiem w jego głowie. Pewnego dnia Natalia nakrywa Paulinę uprawiającą seks z kierowcą ojca. Robi im potajemnie zdjęcia (żeby mieć niezbity dowód) i pokazuje je ojcu. Paulina wypiera się, twierdzi, że Natalia spreparowała zdjęcia. Ojciec najwyraźniej nie chce kończyć związku z Pauliną, wierzy jej, choć dochodzi między nimi do spięć a ojciec na wszelki wypadek zwalnia kierowcę. Natalia jest w coraz większym szoku. Postanawia, że sprowadzi ojca na dobrą drogę. Pewnego dnia do domu Macieja przyjeżdża policja, Maciej mówi córce, że pytali o dom okradziony w ich okolicy. Natalia widzi, że Maciej kłamie, bo jest bardzo zdenerwowany. Wkrótce Maciej znika razem ze swoją partnerką Pauliną. Natalia czuje, że oboje wpakowali się w jakieś kłopoty.

Teraz
15:45

Ukryta prawda

Alicja i Ryszard to proste, ciężko pracujące małżeństwo. Ich jedyna córka Patrycja sześć lat studiowała pedagogikę, nie napisała magisterki i nie pracuje. 25-latka jest piękną dziewczyną, leniwą jak mało kto i nawet nie ukrywa, że pedagogika ją męczy. Zmienia partnerów jak rękawiczki, a w domu w niczym nie pomaga. Obecnie spotyka się z programistą Sebastianem. Po kolejnej kłótni matka stawia jej ultimatum: albo zacznie zarabiać, albo ma się wyprowadzić. Patrycja mówi rodzicom, że zaczęła pracę w żłobku. W międzyczasie kończy związek z Sebastianem. Mężczyzna jest w rozsypce, błaga ją o drugą szansę. Niedługo potem Alicja odkrywa, że Patrycja spotyka się z mężem jej szefowej, 50-letnim Wiktorem. Równocześnie dowiaduje się od zrozpaczonego Sebastiana, że Patrycja usunęła ciążę… Kobieta nie wie, jak dotrzeć do córki, która jej zdaniem jest na najlepszej drodze, by zmarnować sobie życie.

Teraz
16:50

Kuchenne rewolucje

Restauracja "Relax" (Chełm). Restauracja Relax istnieje w Chełmie od bardzo dawna. Mieści się w dzielnicy kolejowej, gdzie w czasach PRL-u funkcjonowało wiele zakładów przemysłowych. Wtedy to lokal ten pełnił funkcję stołówki zakładowej, a wieczorami zamieniał się w dancing. Rok temu do Relaxu zawitał pan Mirek. Przejął restaurację razem z nazwą, wystrojem i personelem. Nie chciał naruszać historii tego miejsca, więc nie zmienił nic. Niestety, to co stare, szare i nieodnawiane nie zawsze przyciąga głodnych gości. Do tego nieapetycznego, a wręcz apatycznego miejsca zawita Magda Gessler. Znana restauratorka tym razem jednak nie będzie gościem specjalnym. Czy mimo to otworzy kuchnie robotniczą na kolorowy świat dobrego smaku?

Teraz
17:55

Ukryta prawda

25-letnia Weronika mieszka w Warszawie z narzeczonym Patrykiem. To typowa szara myszka. Pracuje w kwiaciarni, którą prowadzi jej przyjaciółka Ada. Do Polski przylatuje w odwiedziny Paulina, starsza siostra Weroniki, która ukończyła w Stanach studia na prestiżowej uczelni, a potem dostała pracę w świetnie prosperującej firmie w branży nieruchomości. 25-latka zawsze zazdrościła siostrze, która była wyższa, szczuplejsza i o wiele bardziej atrakcyjna. Miała świetne stopnie w szkole, wszyscy ją uwielbiali. Skończyła studia, a Weronika zrobiła jedynie kurs florystyczny w szkole policealnej. Paulina opowiada o swoim bajkowym życiu w USA, świetnej pracy i ukochanym biznesmenie Diego, który zasypuje ją prezentami, a już wkrótce zamierza poprosić o rękę. Patryk jest oczarowany Pauliną. Rodzice dziewczyn, Zofia i Janusz wciąż wychwalają starszą córkę, stawiając ją za wzór. Weronika jest coraz bardziej przybita. Bez przerwy porównuje się z Pauliną, ma na jej punkcie obsesję. Zaczyna podejrzewać, że chce ona uwieść Patryka, bo ciągle prosi go o jakieś drobne przysługi. Dziewczyna przyłapuje ich w dwuznacznej sytuacji, po czym grozi narzeczonemu, że z nim zerwie. Ada radzi jej przeczekać sytuację. W końcu Paulina zostaje w Polsce tylko na miesiąc. 25-latka orientuje się, że torebka, którą dostała od siostry to marna podróbka znanej marki. Zarzuca jej skąpstwo. Dochodzi do przykrej wymiany zdań. Weronika mówi Paulinie, że jej nienawidzi.

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

9min
Teraz
19:45

Pogoda

8min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 17 - Sałatka z awokado, tunczykiem i ciecierzyca

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Matka Ewy porywa niemowlę! Podczas służbowego wyjazdu Ewy, jej matka znika z domu. Felicja razem z Ostrowskim rozpoczynają poszukiwania… Tymczasem Irena odwiedza bar na Wspólnej - zabiera z dziedzińca wózek z niemowlęciem, przekonana że to jej maleńka Ewunia! Matka dziecka jest w rozpaczy a Arek przerażony, że może dojść do tragedii! Ula w złym stanie - Zuza potrzebuje pomocy kochanki Kamila! Hao ściąga Ulę z dachu wieżowca! Zabiera roztrzęsioną dziewczynę i stara się ją uspokoić… Następnego dnia, po tych strasznych przejściach, Ula z przerażeniem stwierdza, że straciła czucie w jednej ręce! Wzywa Zuzę - ta zabiera ją do szpitala. Tam pomaga im… Kolenda! Michał chce przechytrzyć Ilonę! Brzozowski udaje przed Iloną, że pogodził się z jej rządami - jednak potajemnie wynosi z biura dokumenty firmy. Przychodzi do Darka Żbika – chce znaleźć sposób na przejęcie udziałów Maksa. Bo musi przejąć kontrolę! Wieczorem Michał spotyka się z Izą - przekonuje ją, że firma jest na skraju upadłości…

Teraz
20:55

Milionerzy

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. By wygrać milion złotych należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. W trakcie gry do wykorzystania są trzy koła ratunkowe: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela oraz „pół na pół”. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego?

Teraz
21:35

Włamanie

108min

Shaun jedzie do rodzinnego domu, sprzedać nieruchomość po ojcu. Wkrótce do pełnego zabezpieczeń lokum włamują się czterej mężczyźni i przetrzymują dzieci Shaun. Kobieta nie cofnie się przed niczym, żeby uratować rodzeństwo.

Teraz
23:25

Kuba Wojewódzki

Wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w naszym kraju. „Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego! W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę. Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal jest w świetnej formie – uzbrojony w błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie. Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych – to „creme de la creme” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?