Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:00

Kuchenne rewolucje

Zamość – Domowa kura | Ziemniak czy kartofel? Perełki takiej jak Zamość przedstawiać nie trzeba. Dalekosiężna wizja kanclerza Zamoyskiego zapewniła miastu prawdziwie nieśmiertelną i zasłużoną sławę. Wizję niekończących się sukcesów miał też jakiś czas temu Piotr, pan i władca położonej niedaleko centrum Zamościa Kury Domowej. Lokal kupił półtora roku temu, nie mając bladego pojęcia o gastronomii. Co więcej, o prowadzeniu biznesu w Polsce też wiedział mało, bo przez wiele lat mieszkał w Szkocji. Ostatecznie jednak postanowił wraz z narzeczoną Anią spróbować szczęścia w rodzinnym kraju. Tyle, że kura chociaż domowa, nie okazała się zbyt łaskawa i zamiast znosić złote jaja znosi… same problemy. Nie dość, że para zainwestowała w nią na starcie blisko dwieście tysięcy złotych, to jeszcze teraz co miesiąc dokłada do biznesu, zamiast zarabiać. Czy Magda Gessler dokona kolejnego cudu?

Teraz
02:05
Teraz
02:25

NOC Magii (TVN)

80min
Teraz
03:45

Kto was tak urządził

28min
Teraz
04:15

Kto was tak urządził

29min
Teraz
04:45

Kto was tak urządził

61min
Teraz
05:20
Teraz
05:35

Nowa Maja w ogrodzie

Christiansberg – ogród botaniczny dwóch pasjonatów Christiansberg to otwarty dla miłośników roślin prywatny ogród botaniczny znajdujący się na północy Niemiec, przy granicy z Polską. Stworzyło go dwóch pasjonatów. Na powierzchni 3 ha znajdziemy bogate kolekcje roślin: kilkaset odmian magnolii, piwonii, liliowców oraz wiele egzotycznych roślin z różnych rejonów świata.

Teraz
06:00

Akademia ogrodnika

Rabata bylinowa w fioletach W ogrodzie pokazowym w Przypkach pod Warszawą wielką ozdobą są pięknie skomponowane rabaty – na przykład w tonacji fioletowej.

Teraz
06:10

Ukryta prawda

40-letni Adam pracuje w rodzinnej firmie budowlanej założonej przez teściów, którą dziś prowadzą jego żona Beata i szwagier Paweł. Firma stoi na krawędzi ruiny. Uratować ją może tylko duży przetarg. Zdruzgotana Beata, której nie układa się ani w firmie, ani w małżeństwie urządza w domu seans z wróżką, na który zaprasza brata z żoną Ewą. Wróżka przepowiada Adamowi wielki sukces, a Ewie szczęście w miłości. Natomiast Pawłowi bankructwo i inne kłopoty. Początkowo wydaje się, że wróżby zaczynają się spełniać. Paweł zaczyna się zastanawiać, czy te inne kłopoty, to nie przypadkiem zdrada żony? Prosi Adama, żeby śledził jego żonę, nieświadomy, że zlecił obserwację żony jej kochankowi. Z Adamem kontaktuje się przedstawiciel konkurencji, który oferuje mu pieniądze i bardzo intratną pracę pod warunkiem, że wyniesie z firmy żony i szwagra tajne dokumenty dotyczące przetargu. Adam potajemnie kopiuje dokumenty i przekazuje je zleceniodawcy. Za co otrzymuje sto tysięcy złotych i ofertę pracy. Oszołomiony sukcesem Adam oznajmia żonie, że od niej odchodzi. Składa pozew rozwodowy i dokonuje z żoną rozdzielności majątkowej, notarialnie przepisuje wspólne udziały w rodzinnej firmie na żonę. Tym samym odchodzi z tonącego okrętu w stronę świetlanej przyszłości u nowego pracodawcy.

Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Lublin Pizzeria Vicenti Grzegorz spędził 15 lat życia we Włoszech i kiedy wrócił do Polski otworzył własny zakład produkujący sery, w tym słynną włoską mozzarellę. Zachęcony sukcesem wytwórni serów, zapragnął otworzyć własną restaurację. Kiedy znalazł odpowiednie miejsce wybór był prosty – otworzył prawdziwie włoską pizzerię, gdzie kawałki sprzedaje się na wagę. Taki sposób sprzedawania pizzy w Polsce może budzić zdziwienie, ale według Grzegorza jest to popularna praktyka we Włoszech, a szczególnie w Rzymie. Niestety w Lublinie ani włoska pizza, ani odmienne metody podawania z nieznanych przyczyn nie podbiły serca mieszkańców. Grzegorz, żeby sprostać potrzebom swoich klientów, wzbogacił kartę włoskich dań o makarony i potrawy z szynką parmeńską. Restauracja okazała się być bardziej absorbującym i problematycznym biznesem, niż wytwórnia serów, a Grzegorz musi doglądać obu przedsięwzięć. Namówił więc swoją młodszą siostrę, Patrycję, żeby została menadżerem w jego lokalu. Żeby zadbać o restaurację, którą we władanie przekazał swojej siostrze, Grzegorz zapewnił kucharzom szkolenie przez włoskiego kucharza, zatrudnił Włocha do robienia pizzy. Mimo tych wszystkich starań jego restauracja ma się co raz gorzej. Finansowo przynosi straty, a i z personelem są ciągłe problemy i konflikty, których niedoświadczona Patrycja nie potrafi rozwiązać, a zabiegany Grzegorz pojawia się zbyt rzadko, by skutecznie pomóc. Zresztą on sam nie rozumie dlaczego jego włoskie dania i pizza nie mają powodzenia, bo wszystko jest smaczne, prawdziwie włoskie, a restauracja jest usytuowana w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta, w pobliżu wyższych uczelni. W tej sytuacji oboje z siostrą zdecydowali się wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Teraz
08:05

Psy i koty: Odwet Kitty

91min

Kontynuacja historii o psach i kotach walczących o dominację nad światem. Tym razem Diggs – policyjny psi wyrzutek – zostaje zwerbowany do walki z przebiegłą Kitty Galore. Kotka, która chce przejąć władzę, to poważne wyzwanie. Aby ją powstrzymać, Diggs musi jednak najpierw zmierzyć się ze swoimi nieokiełznanymi instynktami – sukces nie będzie bowiem możliwy bez pomocy Catherine... kociej agentki.

Teraz
09:50

Johnny English: Reaktywacja

N
133min

Rowan Atkinson powraca jako tajny agent, któremu nie straszne żadne niebezpieczeństwo. Tym razem ten przypadkowy oficer w służbie Jej Królewskiej Mości musi powtrzymać międzynarodową grupę zabójców przed zabiciem przywódcy Chin oraz wywołaniem globalnego chaosu. Świat ponownie liczy na jego pomoc. Johnny English powraca do akcji.

Teraz
12:00

Chiński zodiak

N
138min

Asian Hawn (Jackie Chan) jest najemnikiem i jednocześnie liderem grupy, której zadaniem jest odnalezienie artefaktów zagrabionych przez brytyjskich i francuskich żołnierzy z pałacu Yuan Ming Yuan (Ogród Doskonałości i Blasku) w XIX w. n.e. Głównym celem ekspedycji jest odzyskanie 12 głów zwierząt z brązu, które symbolizują chińskie znaki zodiaku.

Teraz
14:20

Łowca i królowa lodu

N
140min

Po stracie dziecka, zrozpaczona Freya odkrywa swoją nadprzyrodzoną moc. Wraz z armią łowców chce zdobyć Magiczne Zwierciadło, które należy do jej starszej siostry - królowej Ravenny. Złe siostry może powstrzymać tylko para zakochanych w sobie wojowników, Eric i Sara.

Teraz
15:30

Miłość

6min
Teraz
16:45

Sing

136min

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.

Teraz
19:00
Teraz
19:25

Sport

9min
Teraz
19:35

Pogoda

8min
Teraz
19:45
Teraz
20:00

Sahara

Kiedy badacz i poszukiwacz przygód Dirk Pitt (Matthew McConaughey) znajduje monetę, która jest potwierdzeniem legendy z czasów wojny secesyjnej, natychmiast wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, który najprawdopodobniej ukryty jest w pustynnych piaskach Zachodniej Afryki.

Szukając "Statku śmierci" - okrętu wojennego konfederatów, który wiózł równie tajny, co bezcenny ładunek, Dirk i jego dowcipny pomagier Al Giordino (Steve Zahn) spotykają dr Evę Rohas (Penelope Cruz), piękną i odważną panią doktor, która zgłębia tajemnicę dziwnej epidemii wyniszczającej ten niebezpieczny region Afryki. Jednocząc siły, wspólnie poszukują statku, w którego istnienie nikt nie wierzy, oraz źródła tajemniczej zarazy, która oficjalnie wcale się nie szerzy. Dirk, Al i Eva mogą polegać jedynie na swojej inteligencji, przebiegłości i brawurze, które pozwolą im przetrwać w morderczych pustynnych warunkach, przechytrzyć niebezpiecznych lokalnych generałów i wszechmocnych dygnitarzy i ujść z życiem przed depczącymi im po piętach oddziałami specjalnymi, aby w końcu ujawnić szokującą prawdę.

Teraz
22:45

Nadciąga tornado

N
99min

W ciągu jednego dnia miasto Silverton zostaje spustoszone przez niespotykany atak tornad. Tropiciele burz przewidują, że najgorsze dopiero nadejdzie.