Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:00

Sahara

Kiedy badacz i poszukiwacz przygód Dirk Pitt (Matthew McConaughey) znajduje monetę, która jest potwierdzeniem legendy z czasów wojny secesyjnej, natychmiast wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, który najprawdopodobniej ukryty jest w pustynnych piaskach Zachodniej Afryki.

Szukając "Statku śmierci" - okrętu wojennego konfederatów, który wiózł równie tajny, co bezcenny ładunek, Dirk i jego dowcipny pomagier Al Giordino (Steve Zahn) spotykają dr Evę Rohas (Penelope Cruz), piękną i odważną panią doktor, która zgłębia tajemnicę dziwnej epidemii wyniszczającej ten niebezpieczny region Afryki. Jednocząc siły, wspólnie poszukują statku, w którego istnienie nikt nie wierzy, oraz źródła tajemniczej zarazy, która oficjalnie wcale się nie szerzy. Dirk, Al i Eva mogą polegać jedynie na swojej inteligencji, przebiegłości i brawurze, które pozwolą im przetrwać w morderczych pustynnych warunkach, przechytrzyć niebezpiecznych lokalnych generałów i wszechmocnych dygnitarzy i ujść z życiem przed depczącymi im po piętach oddziałami specjalnymi, aby w końcu ujawnić szokującą prawdę.

Teraz
02:40

Wewnętrzny wróg

N
65min

Agent FBI Will Keaton stara się schwytać niezwykle niebezpiecznego przestępcę, przy pomocy najbardziej znanej zdrajczyni w historii Ameryki.

Teraz
03:45
Teraz
04:05

NOC Magii (TVN)

78min
Teraz
05:25

Kto was tak urządził

60min
Teraz
06:05
Teraz
06:20

Na Wspólnej

Nalepa planuje leczenie żony, a ona swoją śmierć?! Paula błaga męża, żeby użył swoich znajomości i odwołał decyzję o skierowaniu jej na obserwację psychiatryczną po próbie samobójczej. Podobne zdanie ma Daria. Doktor Nalepa w końcu ulega, tym bardziej, że żona obiecuje mu, że pojedzie do Szwajcarii na leczenie, które dla niej znalazł. Jednak ani Daria, ani Lew nie wiedzą, że Paula cały czas oszukuje pielęgniarki i gromadzi silne leki… Smolny rozniesiony w pył?! Kiedy wściekły i zdesperowany Smolny chce zaatakować Polę, w ostatniej chwili zjawia się Basia i kategorycznie powstrzymuje męża przed ostateczną konfrontacją. Krzysztof odpuszcza. Nazajutrz rezygnuje z pisania scenariusza i składa na ręce Gwiazdy wypowiedzenie z pracy. Czyżby niezniszczalny Smolny całkowicie się poddał?! Nabuzowany przegraną Michał totalnie obraża Mikołaja! Michał z Mikołajem grają w nielegalnym kasynie. Tym razem Brzozowskiemu szczęście nie sprzyja. Mikołaj widząc, jak przyjaciel się pogrąża, próbuje przekonać go do wyjścia. Robi się nerwowo, ale Brzozowski w końcu daje się odciągnąć od gry. Jednak po wyjściu z kasyna, wciąż nabuzowany, prowokuje kłótnię z Leśniewskim. Wściekły, nazywa przyjaciela… skończonym dupkiem!

Teraz
06:50

Milionerzy

Jedyny taki teleturniej w Polsce! Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe i szansa na wygranie miliona złotych. Zasiąść w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego może każdy. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Nowe odcinki już wiosną! „Milionerzy” to teleturniej, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zasady są niezwykle proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. W trakcie gry skorzystać może z trzech kół ratunkowych: pół na pół, pytania do publiczności i telefonu do przyjaciela. Główna wygrana wydaje się być w zasięgu ręki. Sama wiedza może jednak nie wystarczyć, by zdobyć upragniony milion złotych. Która z czterech zaproponowanych odpowiedzi jest tą poprawną? Gdy emocje sięgają zenitu pamięć bywa zawodna. Pewność siebie w połączeniu z wiedzą może być gotową receptą na sukces. Kto tym razem odważy się rozpocząć grę? Strategie na wygraną są różne. Walczyć do końca i ryzykować czy wycofać się w odpowiednim momencie z kwotą gwarantowaną? Hubert Urbański musi poznać ostateczną decyzję, ale czas na odpowiedź jest nieograniczony. Nowy sezon to nowi zawodnicy oraz nowe pytania. Sprawdzona formuła programu gwarantuje wielkie emocje, a chętnych do gry nie brakuje. W końcu kto nie chciałby zostać milionerem?

Teraz
07:20

Dziś wielki mecz FC MOW! Wszyscy, pod dowództwem Wilka, zdzierają gardła dla swojej drużyny! Wspiera ich były wychowanek ośrodka, aktualnie pierwszoligowy piłkarz, Damian. Mecz to jednak nie jedyny powód, dla którego chłopak pojawił się na trybunach. Chłopak potajemnie spotyka się z… Różą! Tymczasem na boisku Jajko toczy walkę z przeciwnikami i… własnym ojcem! Wie, że musi przezwyciężyć swoje demony. Czy mu się uda?

Teraz
07:55

Tajemnice miłości

Moja piękna Inesa 42-letni Grzegorz, właściciel niewielkiego sklepu, jest żonaty od kilkunastu lat, ma dwoje dzieci, żonę Dorotę i ustabilizowane, nudne życie. Któregoś dnia w sklepie Grzegorza pojawia się piękna Inesa: pół Włoszka, pół Polka. Mężczyzna jest w szoku, gdy kobieta zgadza się z nim umówić. Podczas wystawnej kolacji Inesa ewidentnie z nim flirtuje, opowiada o swoich korzeniach i ojcu mieszkającym w willi w Toskanii. Grzegorz oczami wyobraźni widzi się już na włoskiej riwierze. W kolejnych dniach romans kwitnie. Grzegorz wymyśla coraz to nowe kłamstwa, by usprawiedliwić swoje wieczorne wyjścia z domu, ale któregoś dnia Dorota odkrywa, że mąż ma kochankę. Czy mężczyzna zdecyduje się zakończyć swoje małżeństwo i wyruszyć w świat z piękną Inesą?

Teraz
09:00

Ten moment

Dwudziestojednoletni Maks i rok starszy Kuba wałęsają się po osiedlu w poszukiwaniu przygód i kasy na piwo. Chłopcy kradną tablice rejestracyjne, zdobywają broń i napadają na stację benzynową. Tymczasem zbuntowana siedemnastoletnia Magda, którą irytuje własna matka wyrzuca paragon po zakupach na stacji benzynowej. Kiedy w drodze do domu dochodzi między Magdą i matką do awantury w samochodzie, Magda wraca na stację po paragon i staje się zakładniczką Maksa i Kuby. Wypadki toczą się błyskawicznie, życie Magdy jest zagrożone. Maksowi puszczają nerwy i naciska na spust.

Teraz
09:35

Kuchenne rewolucje

Katowice "Le Papillon Noir" Justyna, właścicielka małego bistro „Le Papillon Noir” zawsze chciała mieć włoską restaurację, ale finalnie zdecydowała się na kuchnię francuską, sama żartuje, że chyba zrobiła sobie na złość. Nazwa jej bistro też była dziełem przypadku – Justyna nie miała pomysłu na nazwę, ale kiedy rozmyślała nad nią, do domu wpadła ćma. Justyna uznała to za dobry omen i tak narodziło się bistro czarny motyl, czyli po francusku „Le Papillon Noir”. Justyna zadbała, żeby menu również było francuskie, więc w karcie można znaleźć i ślimaki i żabie udka, których w zasadzie nikt nie zamawia, bo nawet kucharz Justyny i kelnerka przyznają, że takie specjały nie budzą w nich apetytu. Chociaż szefowa zachwala polskie winniczki… Do bistro nie przyciągają też gości bardziej „bezpieczne” dania jak klasyczne boeuf bourguignon, sałaty, czy nawet włoskie makarony. Chociaż lokal znajduje się prawie w centrum Katowic, a na tej samej ulicy są inne restauracje pełne gości, Le Papillon Noir świeci pustkami. Dlatego Justyna twierdzi, że ta restauracja to jej największa życiowa porażka. Spędza w niej całe dnie, poświęca całą swoją energię, a mimo to bistro przysparza je tylko problemów; z pracownikami, którzy nie wywiązują się obowiązków, z pieniędzmi ponieważ Justyna dokłada do interesu co miesięcznie kilka tysięcy. Restauracja kosztuje ją mnóstwo stresu i przepłakanych nocy, że czasami sama przyznaje, że ma ochotę spalić restaurację i uciec jak najdalej. Dlatego Justyna będąc w tak beznadziejnym położeniu, zdecydowała się wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Teraz
10:40

Ukryta prawda

33-letnia Marzena Miłkowska rozpaczliwie poszukuje swojego trzyletniego syna Maksa, który cztery miesiące temu zaginął. Jej mąż Tomasz był w tym czasie w pracy. Któregoś dnia Marzena widzi dwie kobiety z łudząco podobnym do jej syna chłopcem. Przekonana, że są one porywaczkami, zgłasza natychmiast sprawę policji. Po wykonaniu testów DNA okazuje się, że jedna z kobiet jest biologiczną matką chłopca, a jego ojcem jest Tomasz. Wściekła Marzena posądza męża o zdradę. Mężczyzna jednak tłumaczy jej, że oddał nasienie do zapłodnienia in vitro przyjaciółce, która jest lesbijką. Chciał jej pomóc. Marzena odpuszcza złość, tym bardziej, że policji udaje się odnaleźć Maksa, który został porwany przez obcą kobietę. Marzena czuje wielką ulgę. Niebawem jednak policja wzywa Tomasza na przesłuchanie w sprawie porwania syna. Okazuje się, że mężczyzna miał powiązania z porywaczką...

Teraz
11:40

Doradca smaku 16 - Zupa z wołowiną i pieczonymi paprykami

10min
Teraz
11:50

Ukryta prawda

17-letnia Olga jest jedyną córką Wojciecha i Emilii. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jej matka ma romans z Zygmuntem. Jest zdruzgotana, bo zawsze uważała swoich rodziców za wzorowe małżeństwo. Postanawia zakończyć romans matki za plecami ojca. Pomagają jej w tym przyjaciele: Ania i Czarek. Po kolejnej schadzce kobiety z Zygmuntem Olga dociera za nim pod jego dom. Odkrywa, że mężczyzna ma rodzinę. Dziewczyna poznaje jego syna Antka i mówi mu, co łączy ich rodziców. Chłopak także jest załamany. Wspólnie decydują się zakończyć romans Emilii i Zygmunta i ocalić tym samym dwa małżeństwa. Plan nastolatków przerywa dramatyczne zdarzenie. Ojciec Olgi ginie w wypadku samochodowym. Dziewczyna zastanawia się, czy śmierć mężczyzny była przypadkiem.

Teraz
12:55

Tajemnice miłości

Niespodziewane konkurentki 21-letnia Matylda mieszka w akademiku z przyjaciółką Dianą. Łączą je podobne doświadczenia z dzieciństwa: obie wychowały się bez ojców. Ojciec Matyldy zmarł, gdy ta była dzieckiem, ojciec Diany mieszkał zagranicą i w ogóle się nią nie interesował. Niedawno wrócił i odbudowuje relacje z córką, z czego Diana jest bardzo zadowolona. Któregoś dnia wracając do akademika, Matylda zostaje napadnięta – nieznany sprawca wyrywa jej torebkę. Na pomoc Matyldzie rzuca się 39-letni Radek. W ramach podziękowania za odzyskanie torebki, dziewczyna proponuje mu kawę. Między Matyldą i Radkiem iskrzy i szybko zostają parą. Tymczasem Diana postanawia poznać przyjaciółkę ze swoim ojcem i zabiera ją na wspólną kolację. Kiedy dziewczyny czekają na stolik, do restauracji wchodzi Radek. Szczęśliwa Diana przedstawia ojca przyjaciółce. Zaskoczona Matylda udaje, że widzi Radka pierwszy raz w życiu.

Teraz
14:00

Ukryta prawda

19-letni uczeń technikum, Mateusz, dowiaduje się od swojej dziewczyny Kingi, że uciekła z domu, ponieważ ojczym ją molestuje. W dniu, w którym uciekła z domu, mężczyzna chciał ją zgwałcić. 17-latka mówiła o tym swojej matce, ale kobieta nie chce w to uwierzyć, a ona nie ma właściwie żadnych dowodów. Prosi również chłopaka, żeby nie mówił o tym swoim rodzicom, jest to dla niej trudna i wstydliwa sprawa. 18-latek zabiera ją do domu, mówi rodzicom, że chce, żeby jego dziewczyna z nim zamieszkała. Rodzice nie wyrażają na to zgody. Mateusz oznajmia, że jeśli się na to nie zgodzą, to on wyprowadzi się z domu, nawet dziś. Rodzice ostatecznie się zgadzają. Wypytują o dziewczynę, chcą poznać jej rodziców. Następnego dnia matka Mateusza spotyka nieopodal swojego domu matkę Kingi. Dowiaduje się, że dziewczyna uciekła z domu a kobieta nie ma pojęcia, dlaczego. Mateusz z Kingą wyprowadzają się z domu. Już następnego dnia policja znajduje Mateusza i Kingę na działce. Policjanci odwożą dziewczynę do domu. Kilka dni później Kinga oświadcza Mateuszowi, że jest w nim w ciąży. Mężczyzna jest w szoku, ale obiecuje dziewczynie, że jej nie zostawi. Mimo sprzeciwu rodziców zaczynają snuć wspólne plany na przyszłość.

Teraz
15:05

Ukryta prawda

Maciej i Ewelina wspólnie wychowują 16-letniego syna Piotrka. Mężczyzna jest cenionym pracownikiem w firmie swojego teścia. Wiedzie na pozór poukładane życie, ale od kilku lat ma kochankę, z którą ma dziecko. Jego problemy zaczynają się od kradzieży komputera. Kilka dni później otrzymuje niepokojącą wiadomość od kogoś, kto znalazł na dysku skradzionego laptopa kompromitujące nagrania. Maciej decyduje się zapłacić okup, licząc, że to rozwiąże sytuację. Szantażysta domaga się kolejnej kwoty. Przyjaciel poszkodowanego podejrzewa, że za wszystkim może stać kochanka mężczyzny. Maciek zaczyna zastanawiać się nad zatrudnieniem prywatnego detektywa.

Teraz
16:10

Ten moment

31-letnia Anna Majewska jest lekarzem i pracuje na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Kobieta straciła trzy miesiące temu 8-letnią pacjentkę. Po kolejnej reanimacji, w której ze strachu nie bierze udziału, Anna postanawia zwolnić się z pracy. W tym samym czasie Damian Jerchewicz wraz z 11-letnią córką Basią na rowerach przez miasto. Anna jest świadkiem wypadku, jakiemu ulega małą Basia.

Teraz
16:45

Kuchenne rewolucje

Łódzka Retkinia to duże osiedle z wielkiej płyty, które powstało w lata 70-tych ubiegłego wieku. Dlatego Paulina i Janek, młodzi narzeczeni, swoją pizzerię zlokalizowaną na tym osiedlu nazwali po prostu „Retka”. Pizzeria to ich pierwszy biznes, chociaż mają niewiele ponad dwadzieścia lat, postanowili od razu rzucić się na głęboką wodę, korzystając z okazji, że był do kupienia niewielki wolnostojący budynek pomiędzy blokami. Pełni entuzjazmu i nie zrażeni konkurencją (w okolicy jest około szesnaście pizzerii) otworzyli w nim swój własny lokal z pizzą i burgerami. Janek szczerze przyznaje, że zależy mu na zarobieniu konkretnych pieniędzy. Wie, że człowiek musi nauczyć się na własnych błędach, ale ma nadzieję, że im wcześniej zacznie, tym szybciej uda mu się osiągnąć sukces. A cele są szczytne, bo oboje marzą o dobrobycie dla swoich przyszłych dzieci. Mają wielkie plany, chcieliby tak rozkręcić „Retkę”, żeby stworzyć sieć swoich burgerowni, najlepiej w całej Polsce. Poza Jankiem i Pauliną w Retce pracują ich młodzi znajomi, wszyscy chwalą zarówno swobodną atmosferę w pracy, jak i samych szefów. Wsparciem jest też mama Janka, która jako jedyna była przeciwna zakupowi restauracji, ale teraz bardzo chce pomóc rozkręcić „Retkę”. Niestety pomimo szerokiej oferty burgerów i pizzy nie udało im się zdeklasować konkurencji i zawładnąć apetytami mieszkańców Retkinii. I Paulina i Janek zaczynają się martwić, bo sytuacja finansowa pizzerii jest co raz gorsza, a niedługo ich wesele. Dlatego zdesperowani postanowili wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Teraz
17:55

Ukryta prawda

16-letni Radek od dziecka trenuje piłkę nożną. Do szkółki wysłał go ojciec, który sam chciał być piłkarzem, ale brakowało mu umiejętności. W tej chwili chłopak gra w niewielkim klubie amatorskim. Ma talent, ale dopiero dochodzi do siebie po ciężkiej kontuzji. Wszyscy liczą, że kiedy odbuduje się fizycznie, wróci zainteresowanie jego osobą ze strony profesjonalnych klubów. Niespodziewanie Radek decyduje się zakończyć karierę. Nie rozumie tego ani jego ojciec, ani trener. Obaj próbują przekonać go, by wrócił do gry. Podejrzewają, że odszedł przez kolegę Adriana z zespołu, który zawsze był zazdrosny o jego talent. Radek nie zamierza zmienić zdania, nawet gdyby trener wyrzucił Adriana z zespołu. Chłopak zrywa z dziewczyną, wpada w złe towarzystwo. Za namową nowych kolegów postanawia okraść sklep komputerowy, żeby zdobyć pieniądze na nowego laptopa i wakacyjny kurs tworzenia stron internetowych. Czy Radek poniesie konsekwencje swojej decyzji?

Teraz
19:00
Teraz
19:35

Sport

9min
Teraz
19:45

Pogoda

10min
Teraz
19:55
Teraz
20:10

Doradca smaku 16 - Cytrusowa babka z kminem rzymskim

7min
Teraz
20:15

Na Wspólnej

Brzozowski oczyszczony z winy – czy może odetchnąć z ulgą?! Szczęśliwie dla Kuby, wyniki badań Piotrka, który miał zapaść, świadczą, że przyczyną incydentu nie były tabletki rozprowadzane przez Brzozowskiego. Chłopak wspólnie z Karolem odwiedza Piotra w szpitalu. Matka kolegi jest na nich wściekła… Tymczasem Tomek dowiedziawszy się o wynikach laboratoryjnych oczyszczających Kubę z winy, postanawia usunąć historię Kuby ze swojego artykułu… Mania wykorzystała babcię by poszaleć?! Mania, na prośbę babci przedstawia jej swojego chłopaka. Leon stara się zrobić na Kopciowej jak najlepsze wrażenie… Helena kompletnie rozczarowuje się chłopcem i wnuczką, gdy wieczorem, Mania nie wraca o umówionej porze. Babcia ze zmartwienia odchodzi od zmysłów! Tymczasem Żanecie zostaje przedstawiony Kleczkowski – społecznik i biznesmen, który ma dla niej ciekawą propozycję… Paweł pogrążony, a Emil przejmuje rolę partnera Beaty?! Paweł daje się podejść współwięźniowi z celi – wyznaje mu, że wyszedł z pracy pół godziny wcześniej, niż zeznał na przesłuchaniu. Mężczyzna natychmiast donosi o tym śledczemu Konopce! Tymczasem Beata idzie z Emilem do szkoły rodzenia. Kiedy prowadząca nazywa Larsona tatą, Wójcikowa jest zakłopotana, ale nie protestuje…

Teraz
20:55

Milionerzy

Jedyny taki teleturniej w Polsce! Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe i szansa na wygranie miliona złotych. Zasiąść w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego może każdy. Czy wkrótce poznamy kolejnego milionera? Nowe odcinki już wiosną! „Milionerzy” to teleturniej, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zasady są niezwykle proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. W trakcie gry skorzystać może z trzech kół ratunkowych: pół na pół, pytania do publiczności i telefonu do przyjaciela. Główna wygrana wydaje się być w zasięgu ręki. Sama wiedza może jednak nie wystarczyć, by zdobyć upragniony milion złotych. Która z czterech zaproponowanych odpowiedzi jest tą poprawną? Gdy emocje sięgają zenitu pamięć bywa zawodna. Pewność siebie w połączeniu z wiedzą może być gotową receptą na sukces. Kto tym razem odważy się rozpocząć grę? Strategie na wygraną są różne. Walczyć do końca i ryzykować czy wycofać się w odpowiednim momencie z kwotą gwarantowaną? Hubert Urbański musi poznać ostateczną decyzję, ale czas na odpowiedź jest nieograniczony. Nowy sezon to nowi zawodnicy oraz nowe pytania. Sprawdzona formuła programu gwarantuje wielkie emocje, a chętnych do gry nie brakuje. W końcu kto nie chciałby zostać milionerem?

Teraz
21:15

Miłość

3min
Teraz
21:35

Kuchenne rewolucje

Zamość – Domowa kura | Ziemniak czy kartofel? Perełki takiej jak Zamość przedstawiać nie trzeba. Dalekosiężna wizja kanclerza Zamoyskiego zapewniła miastu prawdziwie nieśmiertelną i zasłużoną sławę. Wizję niekończących się sukcesów miał też jakiś czas temu Piotr, pan i władca położonej niedaleko centrum Zamościa Kury Domowej. Lokal kupił półtora roku temu, nie mając bladego pojęcia o gastronomii. Co więcej, o prowadzeniu biznesu w Polsce też wiedział mało, bo przez wiele lat mieszkał w Szkocji. Ostatecznie jednak postanowił wraz z narzeczoną Anią spróbować szczęścia w rodzinnym kraju. Tyle, że kura chociaż domowa, nie okazała się zbyt łaskawa i zamiast znosić złote jaja znosi… same problemy. Nie dość, że para zainwestowała w nią na starcie blisko dwieście tysięcy złotych, to jeszcze teraz co miesiąc dokłada do biznesu, zamiast zarabiać. Czy Magda Gessler dokona kolejnego cudu?

Teraz
22:45

Sztuka zrywania

N
129min

Po kilku latach wspólnego życia Brookr i Gary postanawiają zerwać ze sobą. Jednak żadne z nich nie zamierza zrezygnować z mieszkania, do którego się przyzwyczaili. Rozpoczynają wojnę podjazdową, która ma zmusić partnera żeby się zniechęcił i wyprowadził. Stosując coraz bardziej wyrafinowane sztuczki i podchody obydwoje powoli sobie uświadamiają, że wciąż im na sobie zależy…