Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
00:20

Piekielna zemsta

"Piekielna zemsta" to akcja na najwyższych obrotach. Wiele lat po swojej śmierci były bandyta Milton (Nicolas Cage) ucieka z piekła i powraca do świata żywych, aby pomścić śmierć zamordowanej córki i wyrwać wnuczkę z rąk brutalnej sekty. W osiągnięciu celu pomaga mu piękna kelnerka Piper (Amber Heard). Tymczasem tropem Miltona podąża już tajemniczy Księgowy (William Fichtner), mający za zadanie sprowadzić uciekiniera z powrotem do piekła.

Teraz
02:35

Co za kabaret!

60min

„Co za kabaret!” to opowieść o niezwykłych twórcach, ich pasji do sceny, emocjach, wzruszeniu i spełnieniu. To trasy koncertowe od kuchni.

„Co za kabaret!” to opowieść o niezwykłych twórcach, ich pasji do sceny, emocjach, radości, wzruszeniu i spełnieniu. Kamery programu zaglądają za kulisy pracy czołowych grup kabaretowych w kraju. Bohaterowie opowiedzą o początkach swojej kariery, drodze do sukcesu, współpracy w zespole, a także zabierają widzów w swoją trasę koncertową. W ramach odcinków serii pokazane zostaną największe festiwale i przeglądy kabaretowe w kraju.

Teraz
03:35
Teraz
03:50

Szpital

Koleżanka przyprowadza do szpitala 25-letnią Andżelikę Król, którą bardzo boli brzuch. Dziewczyny są prostytutkami i pracują w agencji towarzyskiej. Młodą kobietę przyjmuje dr Eryk Wajman. Tymczasem na oddział ratunkowy przychodzi Sławek Michalik, który miał wypadek w pracy. Kiedy szlifował metal, duży odłamek zranił go w twarz. Do szpitala przywozi go żona szefa, która próbuje zaciągnąć młodego pracownika do łóżka. Chłopak opiera się, bo ma narzeczoną i nie chce jej zdradzić. Pacjentem zajmuje się dr Michał Morawski. Kiedy Andżelika Król miała 18 lat, matka wyrzuciła ją z domu. Dziewczyna brała narkotyki i nie chciała się leczyć. Teraz chciałaby zmienić swoje życie. Zamierza rzucić pracę w agencji towarzyskiej i wrócić do rodziny, za którą bardzo tęskni. Do szpitala przyjeżdża matka pacjentki i jej bracia. Czy kobieta da córce drugą szansę i pozwoli wrócić jej do domu? Sławka Michalika odwiedza w szpitalu narzeczona. Szefowa chłopaka chce ich skłócić. Nie zamierza rezygnować z młodego pracownika i wciąż go uwodzi. Kiedy narzeczona pacjenta odnajduje w jego telefonie zdjęcie szefowej, jest przekonana, że chłopak ją zdradza. Dziewczyna chce zerwać zaręczyny…

Teraz
04:50

Nauka jazdy

Statystyki mówią, że ponad połowa Polaków to szczęśliwcy, którzy mają prawo jazdy. Co roku na kursy zapisuje się ponad milion osób. Znacznie mniej zdaje końcowy egzamin. Kamery TTV już po raz trzeci będą śledzić drogę kursantów do uzyskania tego wymarzonego dokumentu! W tym sezonie charakterystyczna żółta eLka „Nauki jazdy” po raz pierwszy w historii programu spróbuje przetrwać wśród wiecznie spieszących się warszawskich kierowców. Nie zabraknie jej także na Śląsku oraz na ciasnych krakowskich uliczkach. Do znanych widzom instruktorów: cierpliwej i uśmiechniętej Justyny Kalisz, opanowanego Zbigniewa Chrzana i mrukliwego Łukasza Kmiecika dołączy stanowcza i wymagająca Edyta Bartosiak, która poprowadzi warszawską grupę.W tej edycji widzowie będą towarzyszyć zmaganiom m.in.: pani Krystyny — sadowniczki, która panicznie boi się innych uczestników ruchu drogowego, Joanny — millenialsa, fokusującej się na zdobyciu prawa jazdy ASAP, swatki Anny, uroczych bliźniaczek Klaudii i Karoliny, modela Eryka, Emilii i Przemka — śląskich rodziców siódemki dzieci, Kuby — zagorzałego kibica piłki nożnej, Sonii, która zawodowo tańczy… w kieliszku. Różni ich wiele, ale łączy jeden cel. Droga do niego będzie trudna i wyboista.

Teraz
05:20

Recepta na stary dom

36min

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Steve i Amy pragną wydobyć piękno swojego kamiennego domu z 1690 roku. Ten dom to prawdziwy zabytek i niemałe wyzwanie dla Jeffa. Para pragnie przerobić ganek na sień i odkryć pierwotne palenisko, które skrywa ich salon.

Teraz
05:45
Teraz
06:00

Tom i Jerry Show

24min

Kultowi rywale wracają w Tom i Jerry Show, w odświeżonych przygodach klasycznego serialu. Zachowując wygląd, charakter oraz wrażliwość oryginału, nowe przygody przykuwają uwagę wyrazistymi kolorami oraz ostrością obrazu w szalonej komedii slapstickowej. Te niekończące się zatargi Toma i Jerry'ego sprawiły, że stali się ulubieńcami publiczności. Każdy odcinek składa się z dwóch jedenastominutowych przygód, które ukazują starcia Toma i Jerry'ego w ich klasycznej, podmiejskiej okolicy oraz poza nią, gdzie ich zmagania są ukazane w niesamowitych miejscach, np. w średniowiecznym zamku czy w laboratorium szalonego naukowca. W tak prostej fabule, jaką jest kot ścigający mysz, za co mysz mu się odpłaca, możliwości są nieskończone!

Teraz
06:25

Tom i Jerry Show

25min

Kultowi rywale wracają w Tom i Jerry Show, w odświeżonych przygodach klasycznego serialu. Zachowując wygląd, charakter oraz wrażliwość oryginału, nowe przygody przykuwają uwagę wyrazistymi kolorami oraz ostrością obrazu w szalonej komedii slapstickowej. Te niekończące się zatargi Toma i Jerry'ego sprawiły, że stali się ulubieńcami publiczności. Każdy odcinek składa się z dwóch jedenastominutowych przygód, które ukazują starcia Toma i Jerry'ego w ich klasycznej, podmiejskiej okolicy oraz poza nią, gdzie ich zmagania są ukazane w niesamowitych miejscach, np. w średniowiecznym zamku czy w laboratorium szalonego naukowca. W tak prostej fabule, jaką jest kot ścigający mysz, za co mysz mu się odpłaca, możliwości są nieskończone!

Teraz
06:50

Kuchenne rewolucje

Ostrowiec Świętokrzyski, „Bar na Stawkach”

Na jednym z osiedli mieszkaniowych malowniczo położonego Ostrowca Świętokrzyskiego pani Ania otworzyła swoją kolejną jadłodajnię czyli „Bar na Stawkach”. Wcześniej przez 6 lat prowadziła bar z obiadami domowymi w jednej z galerii handlowych, więc, otwierając swój drugi bar postanowiła trzymać sie już sprawdzonego przepisu na biznes. Dlatego „Bar na Stawkach” serwuje dania domowej kuchni polskiej, czyli żurek, rosół, pomidorową, gulasz, kopytka itp. Czyli znane wszystkim i lubiane potrawy, ktore które jak już sprawdziła właścicielka przynoszą sukces. Personel w „Barze na Stawkach” też jest sprawdzony, bo kucharki i kelnerki pracowały u pani Ani jeszcze w poprzednim lokalu, ale kiedy okazało się, że „Bar na Stawkach” nie cieszy się powodzeniem i nie zarabia na swoje utrzymanie, pani Ania postanowiła jeszcze bardziej zaangażować się w pracę. Od pewnego czasu codziennie wstaje o 4 rano, żeby skoro świt być już w barze, sama zaczęła gotować, czego wcześniej nie robiła. Skrupulatnie pilnuje godzin pracy swoich pracownic oraz czystości, szczególnie na kuchni, która lśni wypucowana niczym laboratorium, co panią Anię akurat uszczęśliwia i sama szczerze to przyznaje. Niestety jej pracownice już tak zadowolone nie są, a pani Ania zauważyła, że ostatnio naprawdę zaczęły ignorować jej polecenia, dlatego oznajmiła im, że zacznie udzielać im nagan w formie pisemnej. Wszystkie wysiłki właścicielki „Baru na Stawkach” niestety nie poprawiły jednak sytuacji finansowej jadłodajni, bo klientów ceniących sobie jej dania nie przybyło. Za to pracownice uznały, że dłużej w takiej atmosferze pracować się nie da, a wszelkie starania ich lubianej (do niedawna) szefowej przynoszą więcej szkody, niż pożytku, więc wezwały na pomoc Magdę Gessler.

Teraz
07:45

Dzień Dobry TVN

220min
Teraz
11:25

Kobieta na krańcu świata

W Kanadzie Martyna poznaje kobietę o sile i pasji, która przenosi góry. Matricia Bauer mieszka w samym sercu Parku Narodowego Jasper w Górach Skalistych. W lokalnej społeczności jest znana jako przewodniczka, liderka i artystka grająca na bębnie, w rytmie bicia serca. Matricia jest przedstawicielką rdzennej ludności Kri. Jako pięcioletnia dziewczynka została odebrana swojej rodzinie w ramach programu rządowego znanego jako „branka lat 60.”. Za jego sprawą tysiące dzieci ze społeczności rdzennych trafiło do przymusowych adopcji do białych rodzin klasy średniej. Celem była asymilacja z zachodnim społeczeństwem. Branka lat 60. była jednym z programów przymusowej kolonizacji rdzennej ludności Kanady. Innym były szkoły z internatem, w których dochodziło do kulturowego ludobójstwa i które odebrały dzieciństwo około 150.000 osób. Do jednej z nich jako trzylatka trafiła Frieda – mentorka Matricii. Frieda udowadnia, że mimo przeżytej krzywdy, możliwe jest znalezienie siły, by odkryć i bronić swojej tożsamości.

Teraz
12:00

Marsz Miliona Serc - transmisja

241min
Teraz
16:00

Co za tydzień

Teraz
16:30

Kuchenne rewolucje

Bielsko-Biała – 43 300 W Bielsku-Białej mieszka 150 tysięcy mieszkańców. Bistro 43 300 najchętniej nakarmiłoby ich wszystkich. Lokal swoją nazwę wziął od kodu pocztowego Bielska, a prowadzą go małżonkowie Natalia i Robert, z pomocą taty Roberta, Krzysztofa. Problem w tym, że żadne z nich nie ma o gastronomii bladego pojęcia. Codzienna walka o gości nie przynosi żadnych efektów, a włożone w biznes oszczędności życia, dawno się skończyły. Co więcej, młodzi właściciele spędzając w restauracji całe dnie, zaniedbują życie rodzinne. Mają wyrzuty sumienia, że ich pięcioletni synek ciągle czeka na rodziców. Ciężka i czasochłonna praca zamiast przynosić zyski, przynosi powiększające się zadłużenie i frustracje. Nie radząc sobie z problemami, Robert zaczął sięgać po alkohol. Na szczęście w porę znalazł pomoc i dziś nie tylko jest trzeźwy, ale jako terapeuta uzależnień, pomaga innym. Z kolei o pomoc w ratowaniu upadającego bistro, właściciele postanowili poprosić Magdę Gessler. Znana restauratorka ruszyła do Bielska!

Teraz
17:30

Bitwa o gości

Nowy program TVN, w którym właściciele pensjonatów, zajazdów, hoteli czy kempingów będą się wzajemnie odwiedzać i oceniać swoje biznesy. Spędzą dobę u każdego konkurenta i zapłacą za pobyt tyle, ile uznają za stosowne. Na koniec spotkają się, by poznać oceny, które sobie wystawili. Zwycięzcą okaże się ten, który otrzyma najwięcej pieniędzy za oferowany nocleg. W programie zobaczymy, gdzie przyjeżdżają Polacy w poszukiwaniu odpoczynku. Na jaki poziom usług mogą liczyć w ramach zaproponowanej ceny? Uczestnicy programu dzięki doświadczeniu w branży podpowiedzą, na co warto zwracać uwagę, oceniając hotel czy pensjonat i jakich trików używa się, by przyciągnąć klientów. Poznamy kulisy turystycznego biznesu oraz urokliwe miejsca w Polsce, które warto odwiedzić: gospodarze zapraszają swoich konkurentów na kolację, podczas której nie tylko opowiadają historię prowadzonego przez siebie miejsca, ale też zachwalają atrakcje okolicy.

W każdym odcinku programu „Bitwa o gości” zmierzą się cztery turystyczne obiekty i cztery pary – dumnych ze swoich biznesów właścicieli. Eksperci odwiedzą się nawzajem, przenocują, skorzystają z atrakcji oferowanych przez gospodarzy, a przed wyjazdem ocenią obiekt. Konkurenci wypełnią ankietę oraz nie znając cennika obiektu zdecydują, ile ich zdaniem warta jest usługa, z której skorzystali. W pierwszym odcinku „Bitwy o gości” zmierzy się luksusowy hotel, ośrodek dla rodzin w nadmorskim kurorcie, stara karczma i nowoczesne domki w lesie nad rzeką. Hotelarze odwiedzą najpierw luksusowy hotel Mazurski Raj prowadzony przez Andżelikę i jej męża Mateusza. Ośrodek 9 lat temu kupili rodzice Andżeliki i oddali jej w zarządzanie. Perfekcjonizm właścicielki zostanie tu oceniony i wystawiony na próbę. Czy przegrzebki jedzone na luksusowej motorówce skradną serce ekspertów? Czy goście docenią przepych i rozmach gospodarzy? Kolejnym miejscem, daleko innym niż pierwsze, będzie klimatyczna stara Karczma Wallenroda w Rynie prowadza przez Alicję i jej męża Ryszarda. Tu nadszarpnięte zębem czasu pokoje i małe łazienki z ceratami pod prysznicem wzbudzą wiele emocji gości. Może rekompensatą będzie przygotowywane przez Alicję od 5 rano śniadanie? Czy hotelarze docenią patriarchalny związek gospodarzy czy może różnice światopoglądowe podzielą gości? Wizyta hotelarzy zakończy się łzami właścicielki. Czy będą to łzy wzruszenia czy rozżalenia? Z Rynu eksperci pojadą do Mielna, do Baltic Family – kurortu pełnego identycznych domków w skandynawskim stylu, prowadzonego przez braci bliźniaków, Michała i Tomka. Tu gości zaskoczy brak kameralności i niecodzienne podejście do luksusu. A plaża przed domkiem… pozostawi wiele do życzenia. Czy dowcipni bracia wezmą do siebie uwagi gości, czy ich pewności siebie nic nie zagrozi? Ostatnie na trasie hotelarzy będą nowoczesne domki w Borach Tucholskich. To oczko w głowie Ewy i jej męża Krzysztofa. On doświadczony w produkcji mebli, wyczulony na punkcie jakości wykonania mebli będzie skrupulatnie sprawdzał wcześniejsze obiekty. Ona pedantula do kwadratu świadoma swojej skrupulatności zajrzy wszędzie, znajdzie każdy włos i każde niedociągnięcie. Czy zatem ich domki będą nieskazitelne? Na koniec dowiemy się, który obiekt został najlepiej wyceniony, kto wygra i zdobędzie złoty dzwonek Bitwy o gości.

Teraz
19:00
Teraz
19:25

Sport

4min
Teraz
19:33

Kronika Speedway Grand Prix

Teraz
19:35

Pogoda

8min
Teraz
19:45
Teraz
20:00

MasterChef

Tym razem uczestnicy staną przed wyjątkowym wyzwaniem, które sprawdzi nie tylko ich umiejętności kulinarne ale również kreatywność. Już na samym początku zostaną podzieleni na dwie drużyny, a ich zadaniem będzie przygotowanie przepysznych candy barów. Konkurencję ocenią wyjątkowi jurorzy - utalentowane dzieci z 8. edycji "MasterChef Junior", które świetnie rozumieją, co cieszy podniebienia zarówno małych, jak i dużych smakoszy. W drugiej części odcinka uczestnicy pod czujnym okiem mistrza kulinarnego, Rafała Zaręby, będą musieli stworzyć wyjątkowe danie, w którym kluczowym składnikiem będzie ser. Autorzy dwóch najsłabszych dań zmierzą się w dogrywce, która będzie nie lada wyzwaniem. Ten etap wymaga precyzji, umiejętności kulinarnych i zachowania spokoju pod presją czasu. Kto okaże się mistrzem dogrywki, którego umiejętności i determinacja pozwolą zwyciężyć w tym trudnym wyzwaniu?

Teraz
21:35

W małym miasteczku ginie kolejna kobieta – Karolina. Pierwsze podejrzenia padają na nowego organistę, ale czy to on stoi za tą zbrodnią? Polkowska przyjeżdża do Srebrnej Góry, jest coraz bliżej Piotra. Chce pomóc Mirze w schwytaniu seryjnego zabójcy, którego ta miała cały czas pod nosem. Policjantka z lokalnego komisariatu ewidentnie coś przed nią ukrywa. Czy ma to związek z Wolnickim i śmiercią kobiet?

Teraz
22:45

Legion samobójców

Drużyna złożona z najbardziej niebezpiecznych pojmanych przestępców dostaje najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Mają misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Jak dobrze być złym... Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?