Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Teraz
01:45

Historia zemsty

Samotna matka Teena zostaje napadnięta i zgwałcona na oczach swojej córki. Sprawcy wynajmują adwokata, by zdyskredytować ofiarę. Prowadzący śledztwo John Dromoor postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

Teraz
03:50
Teraz
04:10

Zamieszkać na plaży

Miłośnicy plaż szukają domów w ich pobliżu… ale to dom na plaży jest spełnieniem ich marzeń. Od północno-zachodniego wybrzeża po słoneczne plaże na wschodzie, zobaczymy najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych i zajrzymy do nieruchomości jakie oferują. W każdym odcinku odwiedzimy trzy proponowane klientom domy. Część z nich będzie przeznaczona tylko na wakacyjne wypady, a część z nich nowym domem na wiele lat. Zobaczcie i zdecydujcie sami, w którym chcielibyście zamieszkać.

Para z Pensacoli na Florydzie planuje kupić i wyremontować dom nad wodą, w którym będzie dużo miejsca na rozrywkę dla rodziny i przyjaciół. Uwielbiają plaże Gulf Breeze i szukają przestronnego domu z basenem i pomostem dla łodzi.

Teraz
04:45

Recepta na stary dom

Pomoc przy domu starszym niż kraj, w którym się znajduje, to nie lada wyzwanie. Temu zadaniu może sprostać tylko Jeff Devin. Ten specjalista od historycznych budowli zna od podszewki wszystkie zabytki w rejonie hrabstwa Bucks w stanie Pensylwania. W programie "Recepta na stary dom" podejrzymy jak pomaga kolejnym rodzinom w uratowaniu ich pięknych domów. Odnawia je, ale jednocześnie zachowuje ich wyjątkowy charakter, o którym przypominają minione już czasy.

Jeff odwiedza Mike’a i Alicię w ich domu z 1732 roku, aby podjąć się zadania zbudowania kuchni w salonie i stworzenia dużej otwartej przestrzeni. Aby pomieszczenia cieszyły historycznym stylem, potrzeba będzie sporo pracy. Niestety, już na samym początku pojawia się problem – podłoga jest pochyła i wymaga poważnej naprawy. Czy dom skrywa też inne niespodzianki?

Teraz
05:10

Jak to jest zrobione S11

42min

Fabryki i zakłady produkcyjne od kuchni. Przekonamy się, jak powstają zwykłe i niezwykłe przedmioty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

Jak powstają przedmioty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu? W programie m.in. o zewnętrznych twardych dyskach, mrożonych krewetkach i papierowych ręcznikach.

Teraz
05:50
Teraz
06:10

Ukryta prawda

20-letnia Sabina dowiaduje się, że jej ojciec Roman, właściciel firmy z branży reklamowej, zdradza jej matkę Paulinę. Mężczyzna grozi córce, że jeśli powie cokolwiek Paulinie, wyrzuci je obie z domu. Kilka dni później Roman przeprasza Sabinę za swoją reakcję – twierdzi, że się pogubił i puściły mu nerwy. Romans już zakończył. Sytuacja w domu wydaje się wracać do normy. Sabina dowiaduje się nagle, że jej matka nie żyje. Paulinę uderzono czymś ciężkim w głowę, ukradziono jej samochód i torebkę – wygląda na to, że padła ofiarą napadu rabunkowego. Sabina nie potrafi się pogodzić się śmiercią matki. Zaczyna podejrzewać, że zamordowała ją była kochanka ojca, rozżalona po rozstaniu z Romanem. Czy Sabinie uda się zdobyć dowody obciążające Edytę i doprowadzi do jej aresztowania?

Teraz
07:05

Kuchenne rewolucje

Starogard Gdański to jedna ze stolic malowniczego Kociewia. Tuż za granicami miasta leży z kolei wieś Janowo, a w niej przy ruchliwej drodze swoje podwoje otwiera restauracja Gold. Przybytek prowadzą od roku Małgorzata i Waldemar. Młode małżeństwo taki prezent dostało od ojca mężczyzny, ale daleko im do złotego biznesu. To ogromny lokal i jego utrzymanie pochłania wielkie pieniądze. Właściciele nie mają niestety bladego pojęcia o prowadzeniu restauracji, bo z gastronomią nigdy nie mieli do czynienia. Ostatecznie co miesiąc dopłacają do nierentownego lokalu spore sumy, zaciągając kredyt za kredytem. Goście pojawiają się jedynie w weekend z okazji okolicznościowych imprez. W tygodniu zdarza się, że personel przez jedenaście godzin obsłuży zaledwie dwie osoby. Jakby tego było mało, w samej kuchni jest bardzo gorąco i to bynajmniej nie z powodu gotowania, a z uwagi na konflikt między dwiema kucharkami. Czy dzięki Magdzie Gessler nastanie tu złota era?

Teraz
08:00

Dzień Dobry TVN

220min
Teraz
11:40

Doradca smaku 17 - Dziki ryż z soczewica curry i kalafiorem

11min
Teraz
11:50

Ukryta prawda

Emilia poznaje na imprezie przystojnego mulata Sama, który mieszka w Polsce od dziecka. Jego matka jest Polką, a ojciec Afroamerykaninem. Kilka dni później dziewczyna przedstawia go koleżance, jednak chłopak nie wzbudza sympatii Alicji. Często pozwala sobie na rasistowskie komentarze. Emila nie rozumie, czemu przyjaciółka jest tak negatywnie nastawiona do Sama. Alicja pokazuje jej nagranie, na którym mężczyzna flirtuje z dziewczyną poznaną w klubie. Sam tłumaczy, że między nimi do niczego nie doszło. Emila zrywa kontakt z koleżanką. Ma dość jej kąśliwych uwag. Niedługo potem Sam zostaje napadnięty przez grupkę rasistów. Trafia do szpitala ze skomplikowanym złamaniem ręki. Podczas wykonywania badań wychodzi na jaw, że chłopak jest nosicielem wirusa HIV.

Teraz
12:55

Tajemnice miłości

Strach przed miłością 40-letnia Monika i 45-letni Łukasz są rodzeństwem, prowadzą razem gospodarstwo wiejskie, które odziedziczyli po rodzicach. Łukasz rządzi w domu, a Monika pokornie mu się podporządkowuje. Przyzwyczaili się do życia we dwoje i żadne z nich nie myśli już o zakładaniu rodziny. Któregoś dnia we wsi pojawia się Jacek, który w młodości był zaręczony z Moniką. Zamierza sprzedać gospodarstwo po rodzicach. Ma już nawet kupca: 45-letniego pisarza, Michała. Między Michałem i Moniką od razu nawiązuje się nić sympatii. Kobieta cieszy się z nowego sąsiedztwa i jest wściekła, gdy dowiaduje się, że jej brat, chcąc rozdzielić ją z Michałem, porozumiał się z Jackiem i sam kupił gospodarstwo po jego rodzicach, by nie mógł go kupić przyjezdny pisarz. Cierpliwość Moniki zostaje wystawiona na próbę...

Teraz
14:00

Ukryta prawda

4-letnia Gabrysia, córeczka Magdy i Szymona, znika z przedszkolnego placu zabaw. Przeszukanie okolicy nic nie daje. Policja przesłuchuje rodziców, wyklucza porwanie dla okupu, bo rodzina nie jest majętna, drąży też relacje w związku. Magda musi wyznać, że Gabrysia nie jest biologiczną córką Szymona, ale owocem jej krótkiego romansu z żonatym Marcinem, przerwanego wpadką i ciążą Magdy. Kobieta powiedziała Szymonowi, że to jego dziecko i mężczyzna okazał się dobrym, troskliwym tatą. Teraz mężczyzna jest w szoku, nie może uwierzyć, że żona go oszukiwała. Policja zainteresowana wątkiem, szuka biologicznego ojca Gabrysi. Tymczasem na apel policji w mediach, zgłasza się świadek, który widział dziewczynkę na ulicy z jakimś mężczyzną. Podejrzenia padają na kochanka Magdy...

Teraz
15:05

Ukryta prawda

38-letnia Dorota mieszka z mężem Arturem i 16-letnią córką Klaudią. Kobieta jest coraz bardziej sfrustrowana. Mąż jest pochłonięty pracą w swojej firmie, od kilku miesięcy praktycznie nie zwraca na nią uwagi. Dorota poznaje przypadkiem 24-letniego Łukasza i szybko nawiązuje z nim romans. Początkowo ma z tego powodu wyrzuty sumienia, ale dochodzi do wniosku, że mężczyzna myśli o niej poważnie. 38-latka wynajmuje chłopakowi swoją kawalerkę i regularnie się z nim spotyka. Wkrótce zaczyna coś do niego czuć. Niespodziewanie Artur zdaje sobie sprawę, że zaniedbywał żonę i chce jej to wszystko wynagrodzić. Dorota orientuje się, że tak naprawdę wciąż kocha męża. Zamierza zerwać kontakt z Łukaszem. Chłopak domaga się jednak dużych pieniędzy – grozi, że jeśli kobieta mu nie zapłaci, pokaże jej mężowi i córce nagrania, które potajemnie nagrał. Czy Dorocie uda się zachować romans w tajemnicy?

Teraz
16:10

Ten moment

Każdy to zna, każdemu się przytrafia – nikt jednak nie wie, kiedy się wydarzy: ten decydujący moment, który może zmienić całe życie. Koniec wielkiej miłości, bezlitosna kłótnia rodzinna, choroba zagrażająca życiu, utrata pracy, zdrada przyjaciela – powody są indywidualne. Jednak efekt zawsze taki sam – nic nie jest już takie jak było. Serial "Ten Moment" opowiada o ludziach i chwilach, które na zawsze odmieniły ich los – o tych trudnych do zapomnienia, bardzo dramatycznych minutach, które wywróciły ich dotychczasowe życie do góry nogami. Towarzyszymy ludziom, którzy często wcześniej się nie znali, a których połączył ten sam bieg wydarzeń. W takiej chwili zbiegają się wszystkie dotychczasowe ścieżki. Zdecydowane skoncentrowanie na momencie przemiany, zmieniającej życie chwili, jest dominującą osią serialu. Każdy odcinek serialu "Ten Moment" opowiada fascynującą, wyjątkową i bardzo emocjonalną historię. W odróżnieniu od wielu innych formatów z rodzaju scripted reality, serial "Ten Moment" wyróżnia technika splitscreenowa, która wizualizuje jednoczesność akcji. Na początku i na końcu wstawiane są komentujące setki. Oszczędnie używany lektor podkreśla i łączy ze sobą poszczególne wątki. Dynamiczny montaż i pełna napięcia muzyka tworzą bardzo emocjonalne połączenie, wciągając widza natychmiast w absolutnie realistyczną, pasjonującą historię. Jak doszło do tego dramatycznego momentu? Jakie na pozór przypadkowe wydarzenia doprowadziły do sytuacji, która zmienia wszystko? Jak dziś wygląda życie tych ludzi? Serial "Ten Moment" dzięki swej różnorodności jest adresowany do szerokiej publiczności. Miłość, przemoc, tajemnice czy rodzinne historie – to tematy wzięte z życia, które oferują szerokie spektrum możliwości. Historie są w autentyczny sposób realizowane z udziałem odtwórców-amatorów.

Teraz
16:45

Kuchenne rewolucje

Szwajcaria Żerkowska to jeden z malowniczych regionów Wielkopolski. W samym Żerkowie mieszka blisko dwa tysiące mieszkańców. I właśnie tu, w stuletniej kamienicy Małgosia i Przemek od ośmiu lat prowadzą swoją restaurację o dość pospolitej, choć wiele mówiącej nazwie Pizzeria Familijna. Przemek zajmuje się zarządzaniem i zaopatrzeniem, a jego żona księgowością. Z gastronomią mieli wcześniej tyle wspólnego, że oboje… lubią dobrze zjeść! I właśnie kierując się wyłącznie swoim smakiem, szef ustalił restauracyjne menu, w którym znaleźć można głównie pizzę, kebaby, a także gotowe i zamrożone zapiekanki. Są też jednak domowe obiady, ale przygotowywane z najtańszych i nie najlepszych produktów. Niestety pokaźna karta nie przyciąga klientów. Jakie zmiany zaproponuje tu poproszona przez właścicieli o pomoc Magda Gessler? Rewolucję czas zacząć!

Teraz
17:55

Ukryta prawda

Łucja jest świecką misjonarką pracującą w Afryce. Wyjechała z kraju dziesięć lat temu po śmierci swojego ojca, z którym była bardzo zżyta. Teraz wraca do Polski na ślub młodszej siostry – Malwiny, który ma się odbyć za kilka tygodni. Łucja nie jest zadowolona z wyboru siostry. Jej partner Krzysztof to rozwodnik z dzieckiem, typ kulturysty, który zdaniem Łucji, nie pasuje do Malwiny. Dodatkowo dziewczyna często kłóci się z byłą żoną mężczyzny o metody wychowawcze jej córki. Łucja, pomagając siostrze w przygotowaniach do ślubu, próbuje pogodzić ją z matką, z którą z jakiegoś powodu od lat jest skonfliktowana…

Teraz
19:00

Fakty

32min
Teraz
19:30

Sport

10min
Teraz
19:40

Pogoda

8min
Teraz
19:50
Teraz
20:00

Wielki mur

N
135min

Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata - Wielkiego Muru Chińskiego - ostatni bastion dla ludzkości.

Teraz
22:15

Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Catherine Hardwicke ("Zmierzch") stworzyła thriller fantasy, który jest interpretacją klasycznej baśni. Przez lata mieszkańcy Daggerhorn utrzymywali zawieszenie broni z wilkołakiem - bestia zmieniła jednak zasady. Valerie (Amanda Seyfried) przekonuje się, że z wilkołakiem łączy ją niezwykła więź, za sprawą której staje się i podejrzaną… i przynętą.