Krzysztof Skórzyński 

Autor:
Aleksandra
Wolniewicz

Krzysztof Skórzyński to prowadzący porannego programu „Dzień Dobry TVN”, wcześniej również dziennikarz newsowy. 

Krzysztof Skórzyński – prowadzący „Dzień Dobry TVN”

Od 2022 roku Krzysztof występuje u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan jako prowadzący program „Dzień Dobry TVN”. Każdego poranka gospodarze programu od godz. 8:00 do 11:30 poruszają ważne i aktualne tematy.

Nowa para w "Dzień Dobry TVN"! Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej nowej roli!
Nowa para w "Dzień Dobry TVN"! Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej nowej roli!

Głównym punktem audycji są przeprowadzane przez parę prowadzących rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Są nimi polskie i zagraniczne gwiazdy oraz eksperci różnych dziedzin. To nie wszystko, ponieważ w programie można obejrzeć również kącik kulinarny, porady urodowe, relacje reporterów czy prognozę pogody.

Kariera radiowo-telewizyjna

Krzysztof Skórzyński karierę dziennikarską zaczynał w radiu „TOK FM”, gdzie prowadził własną audycję. Od 2006 roku związany jest ze stacją TVN. Nagrywał m.in. materiały z Sejmu. Pracował też nad reportażami dla magazynu „Polska i świat”, w którym dziennikarze codziennie podsumowują najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. W 2010 roku dołączył do grona reporterów programu informacyjnego „Fakty”.

W latach 2020-2021 Krzysztof Skórzyński w stacji TVN24 prowadził autorski program na żywo „Sprawdzam”. Gospodarz w każdym z odcinków weryfikował informacje podawane w mediach i demaskował te, które były nieprawdziwe.

Inne osiągnięcia

Swój talent muzyczny Krzysztof Skórzyński pokazał w programie „Mask Singer”, w którym zajął trzecie miejsce.

Taneczne pląsy Krzysztofa Skórzyńskiego w programie Mask Singer! Jak poradził sobie z choreografią?
Taneczne pląsy Krzysztofa Skórzyńskiego w programie Mask Singer! Jak poradził sobie z choreografią? Oglądaj w player.pl

Jest bardzo zaangażowanym w życie swojej rodziny mężem i ojcem. Na podstawie doświadczeń rodzicielskich napisał książkę pt. „Świat na głowie”. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Zobacz także:

Milionerzy na 25-lecie TVN: Małgosia i Krzysztof wycofali się przy pytaniu za milion i wygrali pół miliona dla Fundacji TVN!
Milionerzy na 25-lecie TVN: Małgosia i Krzysztof wycofali się przy pytaniu za milion i wygrali pół miliona dla Fundacji TVN! To była fantastyczna rozgrywka! Małgosia Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński doszli do ostatniego pytania i chociaż tutaj musieli się poddać, to gratulujemy wspaniałej wygranej! Już 3 października TVN obchodzić będzie swoje 25 urodziny. Z tej okazji w specjalnym odcinku "Milionerów" o główną nagrodę zawalczą gwiazdy. Emisja 3 października o 20:55 na antenie TVN. Taki jubileusz zasługuje na specjalną niespodziankę dla widzów. W poniedziałek 3 października, z okazji wypadających tego dnia 25 urodzin TVN, w "Milionerach" pojawią się wyjątkowi uczestnicy. O milion złotych zawalczą wspólnie Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Jak poradzą sobie w fotelach naprzeciwko Huberta Urbańskiego? Wygrana obu par zostanie przekazana Fundacji TVN i wesprze budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.
Kuba Wojewódzki: Skórzyński i "Wish you were here" Piotr Skórzyński zaśpiewał u Kuby piosenkę zespołu Pink Floyd, "Wish you were here". Zobacz, jak dziennikarzowi wyszedł występ!