Krzysztof Skórzyński 

Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński to prezenter, dziennikarz i nauczyciel w liceum. Prowadzi „Dzień dobry TVN” w duecie z Ewą Drzyzgą. „Człowiek wielu talentów” i „Łowca przygód z niepohamowanym apetytem na życie”, który nie tworzy dystansu z widzami.

Kariera Krzysztofa Skórzyńskiego w mediach i stacji TVN 

Krzysztof Skórzyński swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął w radiu TOK FM, gdzie prowadził własną audycję. W 2006 r. związał się ze stacją TVN, gdzie został reporterem „Faktów” i relacjonował wydarzenia z Sejmu. Pracował przy programie informacyjnym „Polska i świat”, był także redaktorem „Faktów” TVN. Od 2020 r. dla TVN24 prowadził program „Sprawdzam”.

Od 2022 r. Krzysztof jest prowadzącym „Dzień Dobry TVN”, najpierw w duecie z Małgorzatą Rozenek-Majdan, a obecnie z Ewą Drzyzgą.

Nowa para w "Dzień Dobry TVN"! Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej nowej roli!

Głównym punktem audycji są przeprowadzane przez parę prowadzących rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Są nimi polskie i zagraniczne gwiazdy oraz eksperci różnych dziedzin. To nie wszystko, ponieważ w programie można obejrzeć również kącik kulinarny, porady urodowe, relacje reporterów czy prognozę pogody.

Krzysztof Skórzyński – życie prywatne i pozostała działalność 

Prezenter jest ojcem trójki dzieci. W wywiadach podkreśla, że rodzina i wiara są dla niego ważne. Krzysztof Skórzyński jest także nauczycielem w jednym z warszawskich liceów. Kontakt z młodzieżą jest dla niego ważny. Skórzyński napisał również książkę „Świat na głowie”, w której rozmawia na temat tacierzyństwa ze znanymi osobistościami jak:

●     Michał Koterski,

●     Bartek Królik,

●     Adam Nowak,

●     Cezary „Cezik”,

●     Przemysław Saleta

Krzysztof angażuje się w działalność charytatywną, pomagając podopiecznym Domu Chłopaków w Broniszewicach.

Krzysztof Skórzyński – Instagram 

Na Instagramie Krzysztofa Skórzyńskiego jest ponad 28 tys. obserwujących. Na profilu znajdują się zdjęcia z planu programu np. „Dzień Dobry TVN” oraz prywatne fotografie dziennikarza. 

podziel się:

Pozostałe wiadomości