Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi to prezenterka, modelka, aktorka. Uwagę widzów przykuła jako uczestniczka 8. Edycji „Top Model” swoją oryginalną urodą, którą zawdzięcza korzeniom libijskim i przebojową osobowością. Obecnie prowadząca formatu „Hotel Paradise” w TVN7.
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi wiek i rodzina

Klaudia El Dursi w 2023 roku skończyła 34 lata. Urodziła się 28 lutego 1989 roku. Jej rodzinnym miastem jest Bydgoszcz i to właśnie w nim mieszka do dzisiaj. Rodzice Klaudii El Dursi są pochodzenia polsko-libijskiego. Matka gwiazdy jest Polką, natomiast ojciec jest Libijczykiem. Prowadząca „HP” ma dwójkę dzieci – Jasia i Dawida. Obecnie jest w związku z Jackiem Leszczyńskim.

Klaudia El Dursi – kariera telewizyjna i firma krawiecka

Rozpoznawalność Klaudii El Dursi przyniósł jej udział w 8. edycji „Top Model”, w której zdobyła Złoty Bilet, gwarantujący przepustkę do domu Top Model. Klaudia marzyła o karierze w modelingu, ale w wieku 19 lat po raz pierwszy została mamą, dlatego spełnienie swojego marzenia musiała odłożyć na później. Program „Top Model” stał się inspiracją dla wielu kobiet. Choć ostatecznie Klaudia nie wygrała programu, to właśnie ona została prowadzącą nowego formatu „Hotelu Paradise” na antenie TVN7.

Gwiazda wystąpiła również w serialach i filmach, jak:

● „BrzydUla”,

● „Prosto w serce”,

● „Jak się pozbyć cellulitu”,

● „Chrzest”.

El Dursi jest również właścicielką firmy krawieckiej w Bydgoszczy.

Klaudia El Dursi – Instagram

Klaudia ma imponującą bazę fanów na Instagramie – blisko 900 tys. obserwujących. Często dzieli się z nimi swoim życiem rodzinnym.

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
"Uwaga. Kulisy sławy" z Klaudią El Dursi
Zobacz wideo!
podziel się:

Pozostałe wiadomości