Katarzyna Sokołowska

Kasia Sokołowska o synu i pracy w Top Model
Katarzyna Sokołowska – dyrektorka pokazów mody, jurorka programu „Top Model” od 2013 r. Kasia jest ikoną stylu, zaliczana jest do grona najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. 

Edukacja i dziecko Katarzyny Sokołowskiej

Kasię Sokołowską od dziecka pasjonowała muzyka, teatr i moda. W wieku 7 lat dołączyła do zespołu muzyki dawnej Scholares Minores pro Musica Antiqua, w którym grała i śpiewała przez 15 lat. Studiowała aktorstwo i reżyserię w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Jak powiedziała w swoim ostatnim wywiadzie dla Elle wszystkie swoje pasje do muzyki, teatru i mody łączy w swoim zawodzie reżyserki pokazów, gdzie:

„niczego nie musi wybierać, z niczego rezygnować”.

W zeszłym roku została mamą, ma synka Iva. Kasia udzieliła wielu wywiadów, w których szczerze opowiada o swoim dojrzałym macierzyństwie:

„Jestem spełniona zawodowo, więc nic nie tracę. Jestem tu i teraz, i cieszę się tym macierzyństwem” – mówi Kasia.

Katarzyna Sokołowska – kariera reżyserki pokazów

Swój pierwszy pokaz wyreżyserowała na studiach, na których pracowała również jako modelka. Jako reżyserka pokazów współpracuje ze znanymi polskimi projektantami, m.in.:

● Mariuszem Przybylskim

● Marcinem Paprockim,

● Mariuszem Brzozowskim.

Od 2015 r. jest ambasadorką marki biżuterii Apart. Współpracuje z producentami, domami mody, projektantami, agencjami reklamowymi i agencjami modelek. Reżyseruje nie tylko pokazy mody, ale również rozdania nagród, premiery i wydarzenia medialne. Organizuje około 70 eventów rocznie.

Nowe projekty i wyróżnienia Katarzyny Sokołowskiej

Kasia z sukcesem realizuje się w innych branżach. Została laureatką tytułu Kobiety Roku Glamour 2019 w kategorii biznes. Wspólnie z marką Kazar stworzyła autorską kolekcję butów. W zeszłym roku otworzyła Spa Lava e Sal w nowo otwartym Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie.

Nowy projekt jak mówi Kasia: „zrodził się z potrzeby znalezienia harmonii między ciałem a umysłem poprzez detoksykację i kojące zabiegi holistyczne”.

Katarzyna Sokołowska – Instagram i Facebook

Kasia Sokołowska na Instagramie ma bazę 398 tys. fanów. Jurorka programu “Top Model” prezentuje na swoim profilu zdjęcia z backstage’u modowego show oraz chętnie dzieli się fotografiami z podróży. Na Facebooku śledzi ją 25 tys. odbiorców.

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
Top Model: Zabawne momenty z jurorami na castingach
Zobacz fragmenty 11. edycji "Top Model".
podziel się:

Pozostałe wiadomości